Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Ahoj golfisté, jsem nový pacient

Jen prostě jejich reakce k mým příspěvkům budu zcela ignorovat a nebudu na ně reagovat, ať budou jakkoliv arogantní, urážlivé, nesmyslné či “vtipné”:cool:

A to by podle mě byla chyba. Protože pak to tu ovládnou přemírou estrogenu místní tety @Dana a @Marta.
 
Jsme rádi s @doktordee že tě tady vidíme :) . Jen malá poznámka, já jsem ONA, ne ON :) A také oceňuji, že jsi "rovný chlap" !!! Děkuji za omluvu. Předpokládám, že si všichni sami udělají názor na tvůj charakter :)

p.s.: už mi nepiš :(

Hergot, další teta s estrogenem. Navrhuji @requo zavést k avatarovi ikonky podle pohlaví:

 
Nejdřív jsem se rozhodl, že díky sebestřednému a arogantnímu @doktordee , který “všude byl, všechno zná a všechno viděl” a @NOVALEN , jehož přístěvky mají nulovou informační či argumentační hodnotu (na rozdíl od většiny příspěvků @doktordee ) a jsou typickou ukázkou diskuzního trolla a trapného “humoru”, na 19. jamce ukončím své působení.
Teď jsem si ale řekl, že je škoda kvůli dvěma “mistrům světa” se nechat otrávit a udělat jim tím radost.
19. jamka se mi jako projekt líbí a tak zde budu přispívat dále.

Jen prostě jejich reakce k mým příspěvkům budu zcela ignorovat a nebudu na ně reagovat, ať budou jakkoliv arogantní, urážlivé, nesmyslné či “vtipné”:cool:

Doplnění: můj názor na @NOVALEN jen potvrdila zveřejněním SOUKROMÉ zprávy

Správně Mirku, občas si flight nevybereš a přesto můžeš hrát dobrý golf! ;-) Vydrž...
 
Dejte s tím všichni už pokoj.

Pokud se nejste schopni vzájemně bavit a slušně komunikovat, čiňte tak prosím jinde a nezapojujte do toho ostatní tu na 19.jamce. Nadávky, vzájemné více či méně skryté urážení, zveřejňování osobní korespondence sem nepatří a nebude nadále tolerováno (bude bez varování mazáno, případně ban) - dělejte si soukromě co chcete, ale ne zde na Jamce ve veřejně dostupných vláknech.

Je mi úplně jedno, kdo si začal a kdo má větší či menší svojí pravdu. Existuje tu v nastavení funkce "ignorování" (klikněte myší na ikonku uživatele a zvolte IGNOROVAT, takhle jednoduché to je). Pokud nejste schopni nadhledu, vzájemné tolerance a případně napsat příspěvek bez urážky, tak ho raději nepište. Pokud je pro vás přítomnost dalších na fóru neakceptovatelná, je mi to líto, ale selekci uživatelů programově dělat nebudu.

Zkusme udělat všichni tlustou čáru a jedeme dál. Díky.


Posty se zveřejněnou soukr korespondencí zpětně promazány. Další = ban pro uživatele.
 
Upraveno:
Dejte s tím všichni už pokoj.

Pokud se nejste schopni vzájemně bavit a slušně komunikovat, čiňte tak prosím jinde a nezapojujte do toho ostatní tu na 19.jamce. Nadávky, vzájemné více či méně skryté urážení, zveřejňování osobní korespondence sem nepatří a nebude nadále tolerováno (bude bez varování mazáno, případně ban) - dělejte si soukromě co chcete, ale ne zde na Jamce ve veřejně dostupných vláknech.

Je mi úplně jedno, kdo si začal a kdo má větší, či menší svojí pravdu. Existuje tu v nastavení funkce "ignorování", viz nastavení. Pokud nejste schopni nadhledu, vzájemné tolerance a případně napsat příspěvek bez urážky, tak ho raději nepište. Pokud je pro vás přítomnost dalších na fóru neakceptovatelná, je mi to líto, ale selekci uživatelů programově dělat nebudu.

Zkusme udělat všichni tlustou čáru a jedeme dál. Díky.

Posty se zveřejněnou soukr korespondencí zpětně promazány. Další = ban pro uživatele.
Děkuju.. Už jsem chtěl napsat něco sprostýho..
 
:sleep:
 
Upraveno:
Chápu, ale to, co ta osoba psala (byť soukromě), je prostě absolutně nepřijatelné, proto jsem to zveřejnil a to na svou obranu.
Navíc jsi ani nebyl schopen jakkoliv reagovat na zprávu, kterou jsem ti napsal.

Mirku, budeš se divit, ale nejsem tu online pořád a i když jsem online a řeším někde něco jiného, nereaguji hned na každé písknutí - přijde mi to vcelku běžné. Argumentace... když ona toto, tak ja taky toto je pro mě na úrovni dětí v mateřské škole. Soukromou zprávu si mi psal včera v podvečer, neboj, jakmile se k tomu dostanu během dnešního dne, zareaguji ti. 19.jamka nemá žádnou placenou podporu, ani garantovanou odpověď do dvou hodin. Ber, nebo nech být.
 
Upraveno:
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom