Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Ahoj Golfaři!

Hračička

Nováček+
Ahoj Golfaři! (Tohle slovo jsem si vypůjčil z dabingu k filmu Happy Gilmore)
Já jsem Daniel a s Golfem se potýkám již pátým rokem, přičemž poslední dva roky jsem měl pauzu.
Letos jsem se k tomu znovu vrátil. Počáteční motivací byla chuť zhubnout ale přerostlo to v nutkání dosáhnout pravidelného paru. Ne, že by mi to moc šlo. Mám ,ale, rád výzvy a čím víc na hřišti trpím tím víc mě to motivuje:)
Potkat mě můžete hlavně v Bitozevsi a trpím obsesí na PING.
 
Potkat mě můžete hlavně v Bitozevsi

Tak to se můžeš skamarádi s @Jerry , ten je tam taky pečenej vařenej a to i mimo tyto chladné dny. Ale bacha na něj, pije kapučíno a hraje nebezpečně blízko PARu. Ne že by spolu ty dvě věci příčině souvisely, ale je dobrý to vědět.

Jinak Bitozeves byla letos na jaře luxusní, moc se nám tam s @requo líbilo!
 
  • To se mi líbí
Reactions: jan
Ahoj Golfaři! (Tohle slovo jsem si vypůjčil z dabingu k filmu Happy Gilmore)
Já jsem Daniel a s Golfem se potýkám již pátým rokem, přičemž poslední dva roky jsem měl pauzu.
Letos jsem se k tomu znovu vrátil. Počáteční motivací byla chuť zhubnout ale přerostlo to v nutkání dosáhnout pravidelného paru. Ne, že by mi to moc šlo. Mám ,ale, rád výzvy a čím víc na hřišti trpím tím víc mě to motivuje:)
Potkat mě můžete hlavně v Bitozevsi a trpím obsesí na PING.

Ahoj, vítej na Jamce. :) Ať se ti tu líbí.
 
Vítej, konečně někdo z blízkého kraje. Tady je každej druhej machr z Praheeee, a s těma, jak známo, je až na víjimky težko vyjít 😜😜😜.
Narozdíl od některých podivínů zesplzně a okolí si nemyslím, že kapučínko pijou jen buzeranti, takže si ho občas dám. V Hořehledech ale vždycinky, protože tím @mkopcak seru a on mi do něj pak vždy vplivne nějakej interesantní obrázek. :up:
Do Bítozevsi chodím téměř každou středu mezi 15-16 ne devítku po šichtě(teď přes prázdniny to bude pochopitelně horší). Rád bych chodil i 2x týdně ale nemám parťáka. Tak jestli si taky rád zajdeš na odpolední devítku můžem se domluvit.
Dycky Most!
 
Ahoj Golfaři! (Tohle slovo jsem si vypůjčil z dabingu k filmu Happy Gilmore)
Já jsem Daniel a s Golfem se potýkám již pátým rokem, přičemž poslední dva roky jsem měl pauzu.
Letos jsem se k tomu znovu vrátil. Počáteční motivací byla chuť zhubnout ale přerostlo to v nutkání dosáhnout pravidelného paru. Ne, že by mi to moc šlo. Mám ,ale, rád výzvy a čím víc na hřišti trpím tím víc mě to motivuje:)
Potkat mě můžete hlavně v Bitozevsi a trpím obsesí na PING.

Vítej... ;-)
 
Čepici(zateplenou), kalhoty(nevejdu se už do nich), triko(růžové) a než došlo na ručník a deštník tak jsem se začal kontrolovat :D
Jinak už jen pár maličkostí jako bag, železa, dřeva, hybridy... a putter.;)
 
Mam ping mikinu!! :)

Já svetr...a pak má někde krabici starejch POGů, jestli se to počítá...
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom