Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Ahoj a hezkou hru v unoru :-)

lukas15

Aktivní člen
Ahoj, jsem tu nový, ale sleduju vás už docela dlouhou dobu, jen jsem se až příliš dlouho odhodlával k registraci..... nadšený golfista posledních zhruba 10 let od zelené karty, bohužel víc nadšený do hry než do tréninku, když si mám vybrat, prostě jdu na rychlou devítku :) .... a mám rád hru na různých hřištích, nepočítám je, ale v CZ a SK jich přes 50 odehráno mám, k tomu pár a příliš málo za hranicemi :) Hezký skoro jarní únorový den všem :)
 
Ahoj, vitej, spocitat ceska a slovenska hriste si muzes jednoduse spocitat diky mGolf, ktery je soucasti 19.jamky :)
 
Ahoj, jsem tu nový, ale sleduju vás už docela dlouhou dobu, jen jsem se až příliš dlouho odhodlával k registraci..... nadšený golfista posledních zhruba 10 let od zelené karty, bohužel víc nadšený do hry než do tréninku, když si mám vybrat, prostě jdu na rychlou devítku :) .... a mám rád hru na různých hřištích, nepočítám je, ale v CZ a SK jich přes 50 odehráno mám, k tomu pár a příliš málo za hranicemi :) Hezký skoro jarní únorový den všem :)

Ahoj, vítej Lukáši na Jamce. Tak to jsi poloviční všudehrál! To už je dost na posouzení... Na jakých ČR hřištích se ti líbilo? Nějaká srdcovka?
 
Ahoj, vítej Lukáši na Jamce. Tak to jsi poloviční všudehrál! To už je dost na posouzení... Na jakých ČR hřištích se ti líbilo? Nějaká srdcovka?
Ahoj, pro mě jsou srdcovky Mariánky, Hluboká, Kácov (tam mě to chytlo až od loňska, úplný obrat, předtím nic moc dojem, ale loni úplná změna nálady i přístupu k tomuhle hřišti) a Hodkovičky (tam hraju nejčastěji, protože to mám při cestě z práce).... a Darová, kde jsem začínal..... ale mám to rád skoro všude, hlavně, když se tam občas může člověk cítit trochu sám v přírodě a třeba v klidu i jen tak mezi jamkami posedět, pokud zrovna žádný flight netlačí (Mnich, Haugschlag, Telč, ..)
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom