Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Ahoj 19.jamko

Fox

Nováček
Jméno
Ondřej
Klub
ČGK
HI (HCP)
18+-
Zdravím všechny členy a příznivce 19. jamky.
Už Vás tady víc jak rok sleduju a nakonec se taky zaregistroval. Golf nacvičuji cca od podzimu 2016, tak nějak pořád od začátku. Přivedl mě k tomu kamarád, kdy jsem na party u něho doma objevil jeho hole. A vlastně i můj bratr, který taky trochu hraje.

Loni, jsem do toho trochu více šlápl a letos v tom budu pokračovat. Díky mírné zimě do toho buším na drivingu už od ledna.

Pocházím ze Slezské části Česka, takže občas zahraju Kravaře a Šilheřovice, když jsem zrovna u našich, nicméně bydlím v Praze, takže zatím tady hraju ty hřiště v okolí. Občas okolí Liberce, když jsem na chalupě.

Trénovat mě najdete na Rohanu. Turnaje zatím žádné. Ale letos bych něco už mohl zkusit.
 
Vitej u nas!
Takze nekdo tu potajmu trenuje a chysta se na turnajove vavriny. Dobre vedet kam pujdes, aby si ostatni usetrili cestu.
Jinak zacinat 4 roky, to je samo o sobe slusny vykon. Neni trener?

PS: nezapomenout na fotoholi v sekci WITB!
 
Vitej u nas!
Takze nekdo tu potajmu trenuje a chysta se na turnajove vavriny. Dobre vedet kam pujdes, aby si ostatni usetrili cestu.
Jinak zacinat 4 roky, to je samo o sobe slusny vykon. Neni trener?

PS: nezapomenout na fotoholi v sekci WITB!

No, 2016 to byl na podzim rychlokurz. Pak už jsem nic nehrál. 2017 a 218 jsem byl všehovšudy 5x na hřišti a trénoval tak 1-2x za měsíc během sezony. 2019 jsem začal v létě vlastně od znovu, s trenérem a letos s trenérem začínám příští týden. WITB je tam. Takže proto ten věčný začátečník :)
 
Zdravím všechny členy a příznivce 19. jamky.
Už Vás tady víc jak rok sleduju a nakonec se taky zaregistroval. Golf nacvičuji cca od podzimu 2016, tak nějak pořád od začátku. Přivedl mě k tomu kamarád, kdy jsem na party u něho doma objevil jeho hole. A vlastně i můj bratr, který taky trochu hraje.

Loni, jsem do toho trochu více šlápl a letos v tom budu pokračovat. Díky mírné zimě do toho buším na drivingu už od ledna.

Pocházím ze Slezské části Česka, takže občas zahraju Kravaře a Šilheřovice, když jsem zrovna u našich, nicméně bydlím v Praze, takže zatím tady hraju ty hřiště v okolí. Občas okolí Liberce, když jsem na chalupě.

Trénovat mě najdete na Rohanu. Turnaje zatím žádné. Ale letos bych něco už mohl zkusit.
Vítej! ;-)
 
Zdravím všechny členy a příznivce 19. jamky.
Už Vás tady víc jak rok sleduju a nakonec se taky zaregistroval. Golf nacvičuji cca od podzimu 2016, tak nějak pořád od začátku. Přivedl mě k tomu kamarád, kdy jsem na party u něho doma objevil jeho hole. A vlastně i můj bratr, který taky trochu hraje.

Loni, jsem do toho trochu více šlápl a letos v tom budu pokračovat. Díky mírné zimě do toho buším na drivingu už od ledna.

Pocházím ze Slezské části Česka, takže občas zahraju Kravaře a Šilheřovice, když jsem zrovna u našich, nicméně bydlím v Praze, takže zatím tady hraju ty hřiště v okolí. Občas okolí Liberce, když jsem na chalupě.

Trénovat mě najdete na Rohanu. Turnaje zatím žádné. Ale letos bych něco už mohl zkusit.
ahoj, na Rohanu jsem denne, at trenink nebo pracovne, az tam budes, ptej se po me :)
 
Tož ogare, vitaj! Sem tam Kravaře jezdím, na Šilhéřovice sa šteluju. Jinak já sa vyskytuju hlavně na Rožnově, nekdy aj Ostravica.

Snáď sa potkáme ;)
 
Zdravím všechny členy a příznivce 19. jamky.
Už Vás tady víc jak rok sleduju a nakonec se taky zaregistroval. Golf nacvičuji cca od podzimu 2016, tak nějak pořád od začátku. Přivedl mě k tomu kamarád, kdy jsem na party u něho doma objevil jeho hole. A vlastně i můj bratr, který taky trochu hraje.

Loni, jsem do toho trochu více šlápl a letos v tom budu pokračovat. Díky mírné zimě do toho buším na drivingu už od ledna.

Pocházím ze Slezské části Česka, takže občas zahraju Kravaře a Šilheřovice, když jsem zrovna u našich, nicméně bydlím v Praze, takže zatím tady hraju ty hřiště v okolí. Občas okolí Liberce, když jsem na chalupě.

Trénovat mě najdete na Rohanu. Turnaje zatím žádné. Ale letos bych něco už mohl zkusit.

Ahoj, vítej na Jamce. Na Rohanu po @JanKostalCZE se neptej, a hlavně ho nikdy, nikdy nechtěj vidět hrát a odpalovat. Demotivuje tě to na další čtyři roky - člověk jen zjistí, že si o sobě myslí, jaký je talent a jak mu to jde a tak a pak... no darmo mluvit, nevzpamatoval jsem se z toho doposud. Nic dobrého pro ego. Dokonce bych pro jistotu i uvažoval o změně tréninkových ploch, aby si ho náhodou nepotkal :) To @Francovka - to je jiné kafe. Jezdí dva, on + taková kapalina. Rázem je krásně na světě, i když mrskáš šlajs do outu na každé jamce. ;)

Ať se ti tu mezi námi líbí.
 
Upraveno:
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom