Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Adventní GolfBINGO - Zima 2017 s GolfProVšechny.cz (od 4.12.)

Stav
Uzamčeno.
Bingo. Celej den tu na to číhám a pak mě Míša o minutku předběhne...:cry::cry::cry:
Tak si myslím, že taky mám, ale protože na to poslední dny nestíhám myslet, tak jsem to objevila právě teď :D
 
Bingo

Gratuluji. :)))

---

Zimní golfové Bingo máme za námi, celkové pořadí je, pokud jsem někde něco nepřehlédl, takovéto:

1. řádek: - @doktordee
1. sloupec: - @macdav
1. úhlopříčka: - @macdav
1. celé BINGO: - @Míša


Výhercům gratuluji! Informace o ceně rozešlu výhercům pomocí skryté zprávy během dnešního dne. Obrovský dík patří @JanKostalCZE za krásné fotky a vůbec za celou organizaci soutěže. Bohužel asi už zase někde lítá, tak nám nedoplnil všechny místa poslední tažené fotky a názvy hřišť, určitě tak učiní jak jen bude možné. Vše, díky za účast, bylo to i napínavé a o bingu (vítězi) rozhodly tři minuty. :)

---

Poprosím o organizační zpětnou vazbu, mnozí jste hráli i letní bingo. Několik otázek:

  1. je pro vás lepší forma jen čísel nebo hádanek?
  2. lepší jedno vlákno, kde je všechno dohromady a udržovaný např. titulní příspěvek, nebo dvě vlákna (jako nyní)
  3. nápady na příští kolo?
 
1. Nerozumím otázce
2. Dvě vlákna, ale řešení dopisovat pod obrázek v uzavřeném vlákně
3. Zcela bez nápadu :down:
 
1. Letní jsem nehrála, fotky mě bavily
2. Dvě vlákna super, fotky by se v debatě ztrácely
3. Chci vyhrát!!!!!!!
:D
 
1. Nerozumím otázce
2. Dvě vlákna, ale řešení dopisovat pod obrázek v uzavřeném vlákně
3. Zcela bez nápadu :down:

V létě se hrálo bingo jako že bingo, losovaly se jen čísla - resp.v našem případě slova s mou maličkostí v hlavní roli (to samozřejmě bylo vynikající a dobré!). Ale princip byl, že se jen škrtalo jasně vylosované slovo, nemuselo se ještě přemýšlet, co to slovo ve skutečnosti je. Prostě se vytáhlo slovo "hřiště" a buď si ho měla, nebo ne. Teď se zkusily hádanky... vyjma vylosování se ještě muselo uhádnout. Může to být kombinačně už příliš složité, a ne tak jednoduché... protože když nepoznáš, tak jsi na tom vlastně bita... což se možná i ukázalo, že vlastně bingo bylo dřív, ale mnozí z nás některá hřiště včas nepoznali...
 
V létě se hrálo bingo jako že bingo, losovaly se jen čísla - resp.v našem případě slova s mou maličkostí v hlavní roli (to samozřejmě bylo vynikající a dobré!). Ale princip byl, že se jen škrtalo jasně vylosované slovo, nemuselo se ještě přemýšlet, co to slovo ve skutečnosti je. Prostě se vytáhlo slovo "hřiště" a buď si ho měla, nebo ne. Teď se zkusily hádanky... vyjma vylosování se ještě muselo uhádnout. Může to být kombinačně už příliš složité, a ne tak jednoduché... protože když nepoznáš, tak jsi na tom vlastně bita... což se možná i ukázalo, že vlastně bingo bylo dřív, ale mnozí z nás některá hřiště včas nepoznali...
Dík za vysvětlení, už to chápu. Zmatla mě ta čísla...
 
Za mě velké díky pořadatelům :)
1) Letní i zimní bylo super, to zimní bylo určitě těžší, ale videa z letního měla taky něco do sebe :)
2) Obě vlákna byla OK
3) Nemám o Vás strach, určitě něco super vymyslíte
 
Za mne se priznam, ze hadani fotek pro mne bylo mnohem tezsi... casto jsem cekla az na spravne odpovedi.
Ale byl to adrenalin...
Klidne v obdobnem formatu zopakujte. Klidne znovu s fotkami hrist. Ty se neomrzi.


Diky organizatorum!
 
Za mne se priznam, ze hadani fotek pro mne bylo mnohem tezsi... casto jsem cekla az na spravne odpovedi.
Ale byl to adrenalin...
Klidne v obdobnem formatu zopakujte. Klidne znovu s fotkami hrist. Ty se neomrzi.


Diky organizatorum!

Jj, dáme chvíli pauzu, v mezičase jiné a buď jarní, nebo letní kolo zase bude.
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom