Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Adventní GolfBINGO - Zima 2017 s GolfProVšechny.cz (od 4.12.)

Stav
Uzamčeno.
mi chcete rict, ze to jeste nikdo nemate?? ze tam vsichni mate ta dve zbyla hriste?? :eek: :D
 
mi chcete rict, ze to jeste nikdo nemate?? ze tam vsichni mate ta dve zbyla hriste?? :eek: :D
Chybí mi jedno, to jsi milý Jane nevytáhl. :down: a myslím, že jeden člověk bingo má, ale asi to neví....
 
Bingo. Celej den tu na to číhám a pak mě Míša o minutku předběhne...:cry::cry::cry:
 
No nemám já smůlu sakra? :mad::cry: Asik mám holt štěstí v lásce. :rolleyes:
 
Bingo. Celej den tu na to číhám a pak mě Míša o minutku předběhne...:cry::cry::cry:
Tak to mě mrzí, úplně jsem to vzdala a šla si zahrát Benátky :) ještě, že Jan byl v Bítozevsi nebo kde a dával fotky až teď.
 
Upraveno:
No nemám já smůlu sakra? :mad::cry: Asik mám holt štěstí v lásce. :rolleyes:
A navíc pořád je šance, že jsem některé hřiště neuhádla správně :)
 
Tak to mě mrzí, úplně jsem to vzdala a šla si zahrát Benátky :) ještě, že Jan byl v Bítozevsi a dával fotky až teď.
No jo, máš holt kliku. :up: Fakt tu od rána číhám kdy dá Jan novou fotku a tohle bylo fakt o fous. ;):D
 
A navíc pořád je šance, že jsem některé hřiště neuhádla správně :)
Já ti tu výhru přeji :up: Já si myslím, že měl bingo už včera David (@macdav), no a pak je možné, že to taky nemám všechno dobře.
 
A navíc pořád je šance, že jsem některé hřiště neuhádla správně :)
uz jsou tazeny vsechny fotky :D gratulace :D
 
Jane díky, bylo to zábavné a občas mi to dalo i dost zabrat :up:
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom