Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Golfers Adam Rajmont

Re: Český

Bohužel... je to již událost z prázdnin. Docela mě zajímá jak to dopadne, protože veřejně dostupné informace na webu (různé články a prohlášení jednotlivých stran - Rajmont, PGA CZ, Polsko) neříkají vesměs nic konkrétního... 
Existuje prý video, které vidělo několik lidí, ale veřejně dostupné není. Mluvil jsem o tom s několika českými profíky (i s těmi, kteří tvrdí, že inkriminované video viděli) a ti říkají, že je jednoznačně vinen... Jiná skupina lidí (kteří video neviděli, ale znají dobře Adama) zas tvrdí, že je to celé nesmysl a že nemá zapotřebí něco takového dělat...
Adama znám ze spousty PGA turnajů a i přes jeho "drsný" vzhled (tetování) mi vždy přišel jako fajn a slušný kluk, který nikdy při turnajích "nebrblal", choval se profesionálně, respektoval aktuální turnajové podmínky a rozhodčí a vždy byl i vyhledávaným profíkem do PROAMů...

V této kauze ale asi nakonec budou muset rozhodnout vyšší orgány...
 
Přijde mi to přitažené za vlasy. Jasně, lidi jsou různí, ale proboha, proč zrovna bych jako profík bral putter někoho jiného? Víte někdo, o jaký putter se jedná? Jsem zvědav, jak to dopadne.
 
Upraveno:
nasel jsem akorát toto: Grzegorz Zieliński
  • Wiek
  • 24
  • Od kiedy gram w golfa
    od 1998
  • Od kiedy jestem PRO
    od 2012 roku
  • Filozofia nauki i gry:
    The more fun you have while playing golf, the more you learn.
  • Specjalność
    Short game, shot shaping, trouble shots
  • Doświadczenie:
    3 lata w szkole golfa IMG Academy, David Leadbeter Golf Academy na Florydzie.
  • Ulubione pole:
    Amber Baltic Golf Club, Polska
  • Ulubiony gracz:
    Ben Hogan
  • Jaki mam obecnie sprzęt:
    TaylorMade R1 Driver, Titleist 906 woods, Callaway X Prototype/Callaway X Irons, Vockey wedges (52’,56’), Putter Odyssey 2-Ball
  • Telefon
    698-848-091
 
Upraveno moderátorem:
Tak to se krade fakt hodne :)
 
Upraveno moderátorem:
nene, jedna se pry o nejakyho Scotty Camerona z limitovane edice...i proto je kolem toho ten humbuk, protoze je ten putter pry znacne drahy
 
Upraveno moderátorem:
Tak to se pak oplati teda. Jen kde by s nim hral, když to vseci vedi ....

Nedavno jsem videl prodávat Scotty Camerona na FB za 100 tisíc kc. To by mne zajímalo cim se ta cena vysplha tak vysoko
 
Upraveno moderátorem:
Když ne ve světě, tak alespoň v Polsku se o výkonu jednoho našeho PRO trochu mluví - jen ale "neskóroval" na hřišti :-/

http://www.golfchannel.cz/rubriky/zprav ... _5786.html
http://www.golfchannel.cz/rubriky/zprav ... _6074.html

Mírně zase trochu odbočím zpět. Zaregistrovali jste někdo nějaký vývoj (Kauza Rajmont - putter Zielinskeho), nebo se to tak nějak pomalu dalo pod koberec bez vysvětlení? Od října jsem k tomu nic nenašel, strýček google mlčí...
 
Upraveno:
Bohužel... je to již událost z prázdnin. Docela mě zajímá jak to dopadne, protože veřejně dostupné informace na webu (různé články a prohlášení jednotlivých stran - Rajmont, PGA CZ, Polsko) neříkají vesměs nic konkrétního...
Existuje prý video, které vidělo několik lidí, ale veřejně dostupné není. Mluvil jsem o tom s několika českými profíky (i s těmi, kteří tvrdí, že inkriminované video viděli) a ti říkají, že je jednoznačně vinen... Jiná skupina lidí (kteří video neviděli, ale znají dobře Adama) zas tvrdí, že je to celé nesmysl a že nemá zapotřebí něco takového dělat...
Adama znám ze spousty PGA turnajů a i přes jeho "drsný" vzhled (tetování) mi vždy přišel jako fajn a slušný kluk, který nikdy při turnajích "nebrblal", choval se profesionálně, respektoval aktuální turnajové podmínky a rozhodčí a vždy byl i vyhledávaným profíkem do PROAMů...

V této kauze ale asi nakonec budou muset rozhodnout vyšší orgány...

Ad tato kauza - golfextra zdroj, dnes: http://www.golfextra.cz/detail/1469/adam-rajmont-byl-vyloucen-z-ceske-pga-je-to-likvidacni-rika

"Adam Rajmont je k dnešnímu dni vyloučen z české PGA. Předpokládáme, že se odvolá, ale vyloučen je. Dnes jsme pouze informovali o tomto kroku členskou základnu," řekl nám viceprezident PGAC Roman Svoboda.
ADAM RAJMONT: ROZHODNUTÍ O MÉM VYLOUČENÍ JE LIKVIDAČNÍ, PGAC NERESPEKTUJE PRESUMPCI NEVINY

Prohlášení Adama Rajmonta: http://www.golfextra.cz/detail/1478/vyjadreni-adama-rajmonta-k-jeho-vylouceni-z-rad-ceske-pga

---

Tak co myslíte?
 
Upraveno:
cetl jsem, i prohlaseni, prijde mi to od PGAC alibisticke, drzi od toho ruce dal a pro jistotu vyloucit, aby si s tim nespojovali i nas. Uvidime, az se to doresi celkove, myslim, ze PGAC nemela delat zavery nez se cela situace doresi :(
 
Nějak nemohu najít Adamovo vysvětlení údajného nedorozumění. Jen píše, že k němu došlo ale nespáchal žádný trestný čin. To mi trochu smrdí. A jsem zvědavý kdy to video někde zveřejní. K dokreslení situace by to celkem pomohlo. [emoji218]
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom