Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

A co já? WITB

7423

Přidávám foto, na trojku dřevo ještě čekám. Dnes jsem byl a musím uznat , že lítá fakt super
7424

Tady přidávám první dnešní ránu z týčka u nás v Grosshofu na 1ce 4par :D :up:
 
Ta bila je jak taylor made :)
 
Tak Ben Hogany jsem na příští sezónu vyměnil. Nafitoval jsem Taylormade p790, zítra by měli přijít 😊🤘potřeboval jsem něco lehčího na hraní a tohle vyšlo fakt parádně, super pocit, až na pár ran to letělo rovně a 7čkou cca 175 metrů.

kdyby někdo ty Hogany chtěl tak se jich budu zbavovat za rozumný peníz.
 
Tak Ben Hogany jsem na příští sezónu vyměnil. Nafitoval jsem Taylormade p790, zítra by měli přijít 😊🤘potřeboval jsem něco lehčího na hraní a tohle vyšlo fakt parádně, super pocit, až na pár ran to letělo rovně a 7čkou cca 175 metrů.

kdyby někdo ty Hogany chtěl tak se jich budu zbavovat za rozumný peníz.
175m carry sedmičkou není špatný, to je víc jak průměr na PGA ;)
F52D813E-66FB-4001-A3B0-BD43579910A6.png
 
Jo? To jsem ani nevěděl. Teď jsem hrál 7kou kolem 150-160 . Já to kvůli vzdálenosti nekupoval. Ale pocit je to dobrej :p;)
muze a nejspise je to rozdilnymi lofty, predpokldam, ze P790 budou o hul posunute, aby mohli v reklamach rikat, ze vymysleli nejdelsi hul :) zaroven P790 jsou lehci na trefeni
update:
tvoje Ben Hogan Apex maji u 6kovu loft 30 stupnu a P790 maji 30,5 stupnu u 7kovu :)
k tomu si jeste vyrobci hraji s delkou hole obcas
 
muze a nejspise je to rozdilnymi lofty, predpokldam, ze P790 budou o hul posunute, aby mohli v reklamach rikat, ze vymysleli nejdelsi hul :) zaroven P790 jsou lehci na trefeni
update:
tvoje Ben Hogan Apex maji u 6kovu loft 30 stupnu a P790 maji 30,5 stupnu u 7kovu :)
k tomu si jeste vyrobci hraji s delkou hole obcas
Jasně to chápu :)
 
muze a nejspise je to rozdilnymi lofty, predpokldam, ze P790 budou o hul posunute, aby mohli v reklamach rikat, ze vymysleli nejdelsi hul :) zaroven P790 jsou lehci na trefeni
update:
tvoje Ben Hogan Apex maji u 6kovu loft 30 stupnu a P790 maji 30,5 stupnu u 7kovu :)
k tomu si jeste vyrobci hraji s delkou hole obcas
Jo jo, TaylorMade i Callaway jsou tím pověstní ;)
- nejen lofty, ale i shafty (běžně o půl palce delší). Jsou to „spotřebky” masivně tlačené marketingem.
Ale i tak těch 175m (při loftu 6i) je nad průměrem PGA - a kdo z nás to má 🤭

Jen to trošku kazí tu radost @ArmadOon , že se díky novým holím prodloužil.
 
Hele nekažte mintu radost jo ! :p:D Co jsem tak koukal na net tak to jsou jedny z nejlepších želez v dané kategorii, tak nevěřím tomu , že je to nejaká spotřebka. Tlačený marketingem určitě to vím. Hlavně, že to funguje ne?:)
 
Hele nekažte mintu radost jo ! :p:D Co jsem tak koukal na net tak to jsou jedny z nejlepších želez v dané kategorii, tak nevěřím tomu , že je to nejaká spotřebka. Tlačený marketingem určitě to vím. Hlavně, že to funguje ne?:)

Jj nenech se zdeptat :D Jinak i já je mám v hledáčku, jako jedny z favoritů na nové hole. Tak až budu velký kluk, tak si možná tyto taky pořídím :D
 
Ale i tak těch 175m (při loftu 6i) je nad průměrem PGA - a kdo z nás to má 🤭
Ja, a to i tourovyma zelezama :D
 
ale to já zvládu, ale že jste psali 175 m a ono je to 172 yardů
Psal jsem VÍC jak průměr na PGA ;)
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom