Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Zdravím ve spolek...

robertpmj

Nováček
Robert, 42 let... Ke golfu jsem se dostal tak, že jsem jednou zkusil driving range a pak když jsem si šel koupit boty do Fashion areny, tak místo bot jsem odcházel se setem holí od Wilsonu. To je již 8 let. Bohužel v té době jsem byl se ženou, které se nelíbilo, že bych začal s golfem, tak jsem bag odložil.

Teď mám dva roky novou ženu. Tu jsem zkusil vzít na driving, zda jí to bude bavit. A tu golf velmi baví, tak jsem jí koupil set Cobra XL speed, nechal upravit na míru. Sám můj set Wilson postupně měním. Platím lekce golfu s trenérem a už se těším až získáme " zelenou kartu ". Jinak se snažím aspoň 12 h týdně procvičovat co jsem se na lekci naučil....
 
Jinak se snažím aspoň 12 h týdně procvičovat co jsem se na lekci naučil....
12h týdně trénuješ? Přesně kvůli takovejm musím furt měnit rohožky a dokupovat týčka!:-D
 
Robert, 42 let... Ke golfu jsem se dostal tak, že jsem jednou zkusil driving range a pak když jsem si šel koupit boty do Fashion areny, tak místo bot jsem odcházel se setem holí od Wilsonu. To je již 8 let. Bohužel v té době jsem byl se ženou, které se nelíbilo, že bych začal s golfem, tak jsem bag odložil.

Teď mám dva roky novou ženu. Tu jsem zkusil vzít na driving, zda jí to bude bavit. A tu golf velmi baví, tak jsem jí koupil set Cobra XL speed, nechal upravit na míru. Sám můj set Wilson postupně měním. Platím lekce golfu s trenérem a už se těším až získáme " zelenou kartu ". Jinak se snažím aspoň 12 h týdně procvičovat co jsem se na lekci naučil....
No konečně to tu někdo napsal. Má-li žena problém s golfem, vyměnit:)
 
No konečně to tu někdo napsal. Má-li žena problém s golfem, vyměnit:)
No, to sice nebyl důvod, ale zpětně to tam možná také mimo další věci vnitřně bylo :):)
 
Robert, 42 let... Ke golfu jsem se dostal tak, že jsem jednou zkusil driving range a pak když jsem si šel koupit boty do Fashion areny, tak místo bot jsem odcházel se setem holí od Wilsonu. To je již 8 let. Bohužel v té době jsem byl se ženou, které se nelíbilo, že bych začal s golfem, tak jsem bag odložil.

Teď mám dva roky novou ženu. Tu jsem zkusil vzít na driving, zda jí to bude bavit. A tu golf velmi baví, tak jsem jí koupil set Cobra XL speed, nechal upravit na míru. Sám můj set Wilson postupně měním. Platím lekce golfu s trenérem a už se těším až získáme " zelenou kartu ". Jinak se snažím aspoň 12 h týdně procvičovat co jsem se na lekci naučil....

Musím to napsat opatrně... Když ženu golf baví, je to super. Ale když ji to nebaví, tak s kamarády je to taky super. A je to... takové, hmmm, cenově přijatelnější? :-D nic jsem ale neřekl. Pssstt...;)

Jinak, vítej na Jamce. Ať se ti tu líbí :up:
 
Musím to napsat opatrně... Když ženu golf baví, je to super. Ale když ji to nebaví, tak s kamarády je to taky super. A je to... takové, hmmm, cenově přijatelnější? :-D nic jsem ale neřekl. Pssstt...;)

Jinak, vítej na Jamce. Ať se ti tu líbí :up:
No, společných volných dnů v měsíci nemáme mnoho, tak to bude v pohodě. A kamarády co hrají nebo se zajímají o golf nemám :). Tak spíš budu chodit sám, pokud se s někým nedomluvím....
 
Odkud jsi? A nějaké oblíbené hřiště? :)
 
No konečně to tu někdo napsal. Má-li žena problém s golfem, vyměnit:)
Já jsem asi natvrdlej, nebo co, ale tohle "Bohužel v té době jsem byl se ženou, které se nelíbilo, že bych začal s golfem, tak jsem bag odložil." mi na nějakou ráznou akci vedoucí k výměně ženy nepřipadá !! :cool::cool::cool:
 
Já jsem asi natvrdlej, nebo co, ale tohle "Bohužel v té době jsem byl se ženou, které se nelíbilo, že bych začal s golfem, tak jsem bag odložil." mi na nějakou ráznou akci vedoucí k výměně ženy nepřipadá !! :cool::cool::cool:
Nejsi natvrdlej. Jen je teď s jinou a golf hraje. Kdyby vyměnil hned, nemusel čekat. Podle mě z toho jasně plyne co jsem napsal. Trochu zkratka, uznávám:)
 
Já jsem asi natvrdlej, nebo co, ale tohle "Bohužel v té době jsem byl se ženou, které se nelíbilo, že bych začal s golfem, tak jsem bag odložil." mi na nějakou ráznou akci vedoucí k výměně ženy nepřipadá !! :cool::cool::cool:
Jj, ono toho nakonec bylo víc a nasčítalo se to :);), jak bylo psáno, kdybych to udělal dřív, tak již hraji a ušetřím spoustu peněz a nervů :D:D
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom