Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Golf.cz 86. Masters

Dnešní PIN pozice

628ADC52-C1CE-4DFB-ACA6-352DDB53519B.jpeg
 
PIN pozice pro „moving day”

BF1F4426-56B1-4F82-93FC-10A31128E712.jpeg
 
Tak finálové kolo je tu a s ním i PIN pozice 😉

3D71CDB5-FFA4-4FC7-841E-9E834E92E053.jpeg
 
Jo, byla to pecka. Včetně všech možnejch záchran co předvedl během kola Scheffler i toho čtyřpatu na poslední jamce.
Cinkovo eso v den synovo/kedíkovo narozenin.
Bryson dostal od Augusty to, co si za ty kecy o paru 67 zasloužil, zase..
Škoda, že Rory vždy snad prostě musí posr..t začátek.
Masters prostě nezklame.
 
Vítěz dokonal korunovaci čtyřpatem na 18.jamce. V době, kdy už měl výhru v kapse a měl vítězný výkon potvrdit. Nic přesvědčivého. Tak nějak to potvrzuje celý turnaj, kde bylo vidět trochu moc chyb i od renomovaných lídrů. A když se vzpamatovali, tak už bylo pozdě. Scheffler těch chyb udělal nejméně, ale měl i pořádnou porci štěstí. Chybělo napětí a strhující boj do konce, jak tomu bývalo v minulosti. Tiger se sice vrátil, ale připomíná mi to návrat Froomma na silniční kolo po totálním karambolu. Jméno mu zůstalo, ale výkonově už nestačí. Chyběl mi i Lefty, uměl dát turnaji patřičný náboj. Zkrátka už jsem viděl zajímavější Masters. Samozřejmě je to můj subjektivní pohled, ale chtěl jsem ho sem dát.
 
Vítěz dokonal korunovaci čtyřpatem na 18.jamce. V době, kdy už měl výhru v kapse a měl vítězný výkon potvrdit. Nic přesvědčivého. Tak nějak to potvrzuje celý turnaj, kde bylo vidět trochu moc chyb i od renomovaných lídrů. A když se vzpamatovali, tak už bylo pozdě. Scheffler těch chyb udělal nejméně, ale měl i pořádnou porci štěstí. Chybělo napětí a strhující boj do konce, jak tomu bývalo v minulosti. Tiger se sice vrátil, ale připomíná mi to návrat Froomma na silniční kolo po totálním karambolu. Jméno mu zůstalo, ale výkonově už nestačí. Chyběl mi i Lefty, uměl dát turnaji patřičný náboj. Zkrátka už jsem viděl zajímavější Masters. Samozřejmě je to můj subjektivní pohled, ale chtěl jsem ho sem dát.
Ta ztráta koncentrace a následný 4pat, při stavu skóre jaký byl, je pochopitelný a určitě to nesnižuje výkon vítěze. Hrál prostě nejkonzistentněji a ano, měl i trochu štěstí, ale bez toho se profi turnaj v dnešní konkurenci vyhrát nedá.
Nicméně, i když bylo téměř rozhodnuto po 12. jamce, tak to rozhodně byl bezva golf až do konce a já se u něj bavil.

Ad TW - sice na něm bylo vidět od 2. kola, že má zdravotní problém (a počasí mu určitě k pohodě nepřidalo), ale v 1. kole ukázal, že golf hrát nezapomněl. Oznámil, že bude hrát The Open v St. Andrews, což je po fyzické stránce méně náročné hřiště, tak bych s prohlášeními, že na to „výkonově nestačí” ještě počkal. Ostatně největší problém neměl při hře v poli, ale na grýnech, což opravdu může souviset se změnou rozložení hmotnosti tak, jak si ulevoval od bolavé nohy. (jak ostatně i komentátoři zmiňovali).

Pro mne The Masters nikdy není nudné, už jen z důvodu prostředí. 😉
 
Nicméně, i když bylo téměř rozhodnuto po 12. jamce, tak to rozhodně byl bezva golf až do konce a já se u něj bavil.

Podle mě byla klíčová třetí jamka, ten chip-in do birdie a následné bogey. Pak už ten souboj moc napínavý nebyl.
 
Jo, byla to pecka. Včetně všech možnejch záchran co předvedl během kola Scheffler i toho čtyřpatu na poslední jamce.
Cinkovo eso v den synovo/kedíkovo narozenin.
Bryson dostal od Augusty to, co si za ty kecy o paru 67 zasloužil, zase..
Škoda, že Rory vždy snad prostě musí posr..t začátek.
Masters prostě nezklame.
Bryson byl zraněný, neměl na doporučení doktorů ani nastoupit, ale nechtěl si to nechat ujít. Ode mě má respekt.
 
Bryson byl zraněný, neměl na doporučení doktorů ani nastoupit, ale nechtěl si to nechat ujít. Ode mě má respekt.
Těch pochroumanejch tam bylo víc, třeba TW nebo Matsujama. Holt já Brysona rád nemám, právě pro jeho velkohubá prohlášení bez respektu. Nezpochybňuji co umí nebo dokázal. Nedostal tam minule po hubě i zdravej?
 
Těch pochroumanejch tam bylo víc, třeba TW nebo Matsujama. Holt já Brysona rád nemám, právě pro jeho velkohubá prohlášení bez respektu. Nezpochybňuji co umí nebo dokázal. Nedostal tam minule po hubě i zdravej?
Nedostal, to je pravda. Nicméně já na něj mám jiný názor, má můj respekt a jako golfistu ho obdivuji. Samozřejmě největší obdiv patří Tigerovi, to bez debat. Na to, čím si prošel hrál neskutečně.
 
Tak Scheffler udelal za 4 dny jen 9 bogey a jeden ctyrpat kdy uz to bylo jedno, v silene tezkejch podminkach a ono je to nekomu porad malo. A kdyby skoncil -20 tak by ten turnaj byl zase moc lehkej a taky o nicem co. Myslim ze se staci podivat co o nem prohlasilo a jeho letosni forme po turnaji ostatnich top20 hracu zebricku.

A zahrat v nedeli neuveritelne kdyz uz nema sanci a vmacknout se do top10 apod. mi prijde Roryho klasika, po tu dobu co ho sleduju. Snad se to v nem zlomi, byla radost se na nej divat.
 
Možná byl Scheffler až moc dobrej. Ale to napětí, kdo vyhraje, mi tam chybělo. Vynikající golf hrají všichni. Avšak není nad to, když je přetahovaná až do konce.

I když se Tiger už asi až na vrchol nevrátí, tak má můj obdiv. A vím, co říkám, protože těžký úraz obou nohou jsem zažil. Pro mě byl Tiger hlavním magnetem.
 
Z mého pohledu třetí nejlepší Masters za dobu, co ho sleduju. Od roku 2007 tuším. Jednička je 2019 - sportovní comeback století, vítězství Tigera, dvojka - první Major pro Garcíu. Moc se mi to letos líbilo. Hodně tomu pomohlo první kolo TW, potom počasí a změny na hřišti. A v neposlední řadě komentování Č. Lorence a J. Bosáka!👍 Ti dva chlapci to fakt dělaj dobře! Ani můj oblíbenec nedopadl nejhůř, no a vyhrála světová jednička. Takže vše ok.
 
Za mě to bylo super. Beru že na posledních cca 5 jamkách bylo rozhodnuto, ale to nic neubralo tomu, že to prostě bylo zábavné.
Za Schefflera jsem rád, C. Smith hraje dobře, ale já prostě nemůžu ten jeho mullet. Fakt ne.
Co se mi fakt líbilo, byla ta otevřená radost R. McIlroye a C. Morikawy na 18j po těch birdie. Přišlo mi to takové nenucené, až kamarádské.
Tak zase za rok :D:D:D
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom