Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Golf.cz 85. The Masters

Finálové PIN pozice
1A63C72D-D7AE-4A55-81AA-FB1BBD790D20.jpeg
 
Každopádně je to správný přepis z japonštiny do češtiny. Jen na to nejsme zvyklí, protože koukáme celý život na připis do angličiny.
Přesně tak, v české orienatalistice panuje úzus, že se používá fonetický přepis.
 
Pral bych to Matsuyamovi/Macujamovi. Ale nevim, jestli to tak dopadne. Jsem skepticky, ze to v hlave da.
 
A nakonec.......Japonec:D:D. Matsuyama už si hraje svůj vlastní turnaj:up:
 
To hřiště je nádherný. Jak tam teď bylo i méně lidí, to byla prostě krása. Jestli mám spojeno něco s golfovou dokonalostí, tak je to tohle hřiště (sorry, St. Andrews mě vůbec neláká, přenechám zážitek seveřanům v zimních bundách). Sice předpokládám, že bych si tam ani neškrtnul, s grýny o rychlosti, která se dá měřit s ledem - nevím, co bych dělal, asi nic. Hrál bych celogreen gimmy.

Díky za další ročník a už aby to tu bylo zase. :up:

Btw. nepřišlo vám, že by Zalatorisovi, který hrál skvěle, měli dát trochu najíst? Z některých záběrů jsem měl dojem, že se zlomí v kolenou. :))
 
Btw. nepřišlo vám, že by Zalatorisovi, který hrál skvěle, měli dát trochu najíst? Z některých záběrů jsem měl dojem, že se zlomí v kolenou. :))
Je vidět, že nemusíš být „přifouknutej” jak DeŠampón, abys mohl hrát špičkový golf 😉
 
Je vidět, že nemusíš být „přifouknutej” jak DeŠampón, abys mohl hrát špičkový golf 😉

Když si ho zmínil, tak včera krátce v komentáři zazněl k němu pěkný postřeh, že jedna věc je drivovat za hranice možností, druhá věc - co mu to provede se zády za deset, patnáct let. Když jsem pak na to při těch pár příležitostech, kdy byl v záběru koukal s touto "nově uvědomělou" souvislostí, asi na tom něco bude. Protože to se asi dlouhodobě vykompenzovat nějakou rehabilitací nedá.
 
Já to nezvládnul takticky a fyziky, v pátek fitko, pak 2h sem večer blbnul na Albatrossu na drivingu, sobota a neděle po 18j v Beřovicích a vždy sem usnul ještě před 22h, takže sem reálně viděl tak 2-3h víc ne. Hlavně těžká závist těm, co se tam dostali jako diváci, tím jak tam bylo všude volno, to musela být pecka, viděli vše co chtěli.
Po zkušenosti z The Open vím, jak těžký se dostat tak, aby člověk vůbec něco viděl.
 
Když si ho zmínil, tak včera krátce v komentáři zazněl k němu pěkný postřeh, že jedna věc je drivovat za hranice možností, druhá věc - co mu to provede se zády za deset, patnáct let. Když jsem pak na to při těch pár příležitostech, kdy byl v záběru koukal s touto "nově uvědomělou" souvislostí, asi na tom něco bude. Protože to se asi dlouhodobě vykompenzovat nějakou rehabilitací nedá.
Tak tohle si o něm, resp. jeho zádech myslím už dlouho. Stačí si vzpomenout na TW a jeho problémy se zády, a to neměl tak agresivní švih jako on. A že by neměl TW dostatečně silné zádové svaly se určitě říct nedá.
 
Hlavně těžká závist těm, co se tam dostali jako diváci, tím jak tam bylo všude volno, to musela být pecka, viděli vše co chtěli.
Po zkušenosti z The Open vím, jak těžký se dostat tak, aby člověk vůbec něco viděl.

U tohodle by mě zajímalo, jak se losují místa u těch grýnu na židličkách. Jestli je to jak v lidlu na slevu. Otevřou se brány, a teď se diváci s rybářskými židličkami rozběhnou k cíl, aby ulovili ten nejlepší flek. I včera jich tam pár bylo. :)
 
No my chtěli tenkrát na některou z tribun, ale tam se stály zezadu takový fronty, že to nemělo ani cenu zkoušet. takže jediná šance jak se dostat ke greenu byla, že jsme vyrazili tak 10 jamek napřed než se Tiger aktuálně pohyboval, tam ještě nebylo tak narváno a cca. 2h jsme tam v dešti čekali než dorazí.
Takže tady to bude asi taky systém "first come, first serve".

EDIT po 2h přišel, sorry za lehký OT.

1618231303351.png
 
Tak to jsou jen odhady a dohady, jak Bryson rehabilituje a kompenzuje, jaký měl Tiger zádový svaly atd. Ten trénink se za těch 20 let taky posunul. Na druhou stranu John Daly posilovnu viděl asi leda cestou na bar a operace zad neměl. Tak jako někomu záda může zničit švih 80mph, longdrivers švihaj kolem 140mph? A nevšiml jsem si že by se někdo nad tim pozastavoval a předpovídal jak si zničej záda. Jen u Brysona to spoustě nedá, ale myslim že starostí o jeho zdraví to nebude.

Ad fanoušci, @requo , je to tak jak si myslíš, závod :)
 
Btw. nepřišlo vám, že by Zalatorisovi, který hrál skvěle, měli dát trochu najíst? Z některých záběrů jsem měl dojem, že se zlomí v kolenou. :))
😁😁😁 jo jo, říkám mu Kostěj Nesmrtelný, tak nějak ta pohádková postavička vypadala. Ty jo, ale ten švih! A DeChambeau zase vypadá jak Rampa McKvak. ;) a celej mi přijde hrozně křečovitej.
To "Rambo" (Rahm) je sympoš taťka:D
Byl to zase zážitek, to hřiště je vážně dokonalý!
 
Všimli jste si čím patoval Justin Rose? Celkem lidovka mezi puttery. Ale ta myšlenka je zajímavá.

 
😁😁😁 jo jo, říkám mu Kostěj Nesmrtelný, tak nějak ta pohádková postavička vypadala. Ty jo, ale ten švih! A DeChambeau zase vypadá jak Rampa McKvak. ;) a celej mi přijde hrozně křečovitej.
To "Rambo" (Rahm) je sympoš taťka:D
Byl to zase zážitek, to hřiště je vážně dokonalý!
A Patrick Reed je Švejk
1618255634580.png
1618255666520.png
 
mimochodem, všimli jste si že De Šampón konečně (myslím v pátek) uhrál na hřišti svůj par, tedy 67

viz jeho vyjádření z loňska, že je Augusta pro něj hřiště s parem 67 :D
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom