Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Golf.cz 85. The Masters

masters.com :)

bez reklam, vyberu si hrace ktere chci sledovat, bez reklam, super :up:

a vidim kazdou ranu vybraneho hrace, k tomu tam aumaticky dávají leadery a great shots :up::up::up:
 
Super je na tom masters.com tracking ;)
8A22DF50-F590-4CA8-8D56-8B55D176F639.jpeg
 
Justin Rose hrál perfektně, holt Mizuno v bagu je půlka úspěchu.
Já toho sice moc neviděl, protože sem preferoval Slavii a teď se bojím vylézt z bytu, protože sem tu v 11h večer řval jak pomatenej, takže mě asi sousedi pochvali.
 
Rose :up:
Favorité :down:
Greeny brutální
Podívaná - mňam!
Od Rose sem nevidel ani jednu ranu ale skore vypada skvele. Bude mit tezky na takhle dobry kolo navazat. Myslim ze nekolik papirovych favoritu je na dostrel, Brooks i DJ zahrali sice prumerne ale jsou na dosah. Reed zahral velmi dobre, jeho draw mu na to hriste sedi a kolem greenu to ma sakra v ruce. Optimista jsem ohledne Jordana, vylozene zkazil jen jednu jamku, ale porad zahral pod par. A nejvic me prekvapil Stenson, poslednich par turnaju co jsem postrehl neprosel o hodne cutem, myslim ze na podzim to byla v auguste bida, ale co vyndal stary 3drevo tak mu to zas jde. A ty vyhnedly greeny se chovaj opravdu zvlastne, DJ se nekolikrat netrefil ze stredni vzdalenosti o hodne, myslim ze tam byl i trojpat a to vetsinou s caddym ctou greeny spravne. Tesim se na dnesek👍🏻
 
První devítka „nic moc” :confused:

EF768BE4-29A7-4E4C-8555-6FFEA920CA8D.jpeg
 
masters.com :)

bez reklam, vyberu si hrace ktere chci sledovat, bez reklam, super :up:

a vidim kazdou ranu vybraneho hrace, k tomu tam aumaticky dávají leadery a great shots :up::up::up:
Moc děkuji 👍
 
PIN pozice pro dnešek
8A4ABCDE-179A-48BC-B414-1841BC918225.jpeg
 
Kurňa - hra přerušena 🌩
 
483FCE7C-5964-4CDC-9E65-14253AB99A93.jpeg
 
A „litr” v pr.... v čudu 🤭

Nějak to spoustě favoritů letos nesedlo 😟
Děkuji moc, že jsi mi to připomněl. Podařilo se mi na to zdárně zapomenout. Navíc jsem měl Rose na ticketu v TOP 3, ale pak jsem to nedal.
 
Každopádně je to správný přepis z japonštiny do češtiny. Jen na to nejsme zvyklí, protože koukáme celý život na připis do angličiny.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom