Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Golf.cz 84. The Masters Tournament 2020

Totální kolaps Tigera na 12:rolleyes:
Kdybych to neviděl, neuvěřím:eek:
9F90FEFE-71A4-41EC-8DB0-99A4D39C389A.png
 
Masters pokračuje na ČT3 :up:
 
Tak byla to skvělá podívaná - ostatně jako vždycky, zelené sako je ve správných rukou......a už za pouhých 5 měsíců zase na značkách :)
 
Skvělý víkend "na golfu"! ;) A brácha caddy byl pěkně naměkko :)
 
Včera jsem to neviděl. Koukal jsem až na druhou devítku poslední skupiny. Podíval jsem se až dnes! Doporučuju článek z posledního čísla GolfDigestu "Never say never" a pasáž popisující jeho loňské vítězství a drama na dvanáctce. Oslavné komentáře, jak tam zahrál zkušeně, na rozdíl od ostatních, kteří tam zkolabovali ( a to zahráli vesměs "jenom" bogey ), když hrál na střed greenu a nepokoušel se jít vpravo vedle bunkeru, což je podle Jacka Nicklause cesta do pekel! A co udělal on včera? Stejnou chybu a hned dvakrát!!! A další jeho rány na 12. jamce? NO COMENT!
Jediná omluva na jeho hlavu je, že už stejně neměl šanci na obhajobu, ale to je jenom malá útěcha! Ano, je to brutální jamka, na které už skončily naděje mnohých ES, ale aby zahrál profesionál jeho kvalit a věhlasu na jakémkoliv tříparu +7...?! :(
TO JE MOMENT na ukončení kariéry? Nedivil bych se tomu.
 
Největší zklamání historie golfu!

Viděl sem rozhovor a mluvil tam o tom, že se změnil vítr po tom co odehráli spoluhráči a oni to špatně vyhodnotili, mysleli si, že fouká zprava ale bylo to zleva.
 
Včera jsem to neviděl. Koukal jsem až na druhou devítku poslední skupiny. Podíval jsem se až dnes! Doporučuju článek z posledního čísla GolfDigestu "Never say never" a pasáž popisující jeho loňské vítězství a drama na dvanáctce. Oslavné komentáře, jak tam zahrál zkušeně, na rozdíl od ostatních, kteří tam zkolabovali ( a to zahráli vesměs "jenom" bogey ), když hrál na střed greenu a nepokoušel se jít vpravo vedle bunkeru, což je podle Jacka Nicklause cesta do pekel! A co udělal on včera? Stejnou chybu a hned dvakrát!!! A další jeho rány na 12. jamce? NO COMENT!
Jediná omluva na jeho hlavu je, že už stejně neměl šanci na obhajobu, ale to je jenom malá útěcha! Ano, je to brutální jamka, na které už skončily naděje mnohých ES, ale aby zahrál profesionál jeho kvalit a věhlasu na jakémkoliv tříparu +7...?! :(
TO JE MOMENT na ukončení kariéry? Nedivil bych se tomu.
Naopak je to borec a už se těším na příští "Masters", ještě že o těchto legendách nerozhodují lidé, ale jen oni sami.
 
Samozřejmě vyhnrál ten nejlepší. DJ . Neskutečná koncentrace při patování, rutinu nevynechal ani u kraťoučkých patů, takto by se to mělo učit a ne ledabyle jednou rukou, machrovsky dotuknout , každý pat zamarkovat odstoupit, nechat ostatní hrát a až potom dohrát , toto a vše ostatní , je vidět, že z maličkostí jde poskládat takto tento obrovský soustředěný výkon , který vede k mega vítězství.

Jako vždycky... TW je prostě borec, po desítce na tříparu koncert!
Tak toto není vidět jenom u golfu, ale i ostatních sportů , když už jim jakoby o nic nejde , hrají tak jak to ve skutečnosti umí a to je potom podívaná.
 
Včera jsem to neviděl. Koukal jsem až na druhou devítku poslední skupiny. Podíval jsem se až dnes! Doporučuju článek z posledního čísla GolfDigestu "Never say never" a pasáž popisující jeho loňské vítězství a drama na dvanáctce. Oslavné komentáře, jak tam zahrál zkušeně, na rozdíl od ostatních, kteří tam zkolabovali ( a to zahráli vesměs "jenom" bogey ), když hrál na střed greenu a nepokoušel se jít vpravo vedle bunkeru, což je podle Jacka Nicklause cesta do pekel! A co udělal on včera? Stejnou chybu a hned dvakrát!!! A další jeho rány na 12. jamce? NO COMENT!
Jediná omluva na jeho hlavu je, že už stejně neměl šanci na obhajobu, ale to je jenom malá útěcha! Ano, je to brutální jamka, na které už skončily naděje mnohých ES, ale aby zahrál profesionál jeho kvalit a věhlasu na jakémkoliv tříparu +7...?! :(
TO JE MOMENT na ukončení kariéry? Nedivil bych se tomu.
Já ti nevím, jestli by měl Tiger ukončovat karieru, tak mne napadá víc jiných důvodů než zrovna jedna totálně zazděná jamka. Právě spíše z mého pohledu totální amatérky mi přijde velice profesionální a obdivuhodné to, jak se z takové průseru sebral a zahrál zbytek. To si myslím ukazuje mnohem víc, než ty tři pokažený rány na té dvanácté jamce.
 
Samozřejmě vyhnrál ten nejlepší. DJ . Neskutečná koncentrace při patování, rutinu nevynechal ani u kraťoučkých patů, takto by se to mělo učit a ne ledabyle jednou rukou, machrovsky dotuknout , každý pat zamarkovat odstoupit, nechat ostatní hrát a až potom dohrát , toto a vše ostatní , je vidět, že z maličkostí jde poskládat takto tento obrovský soustředěný výkon , který vede k mega vítězství.


Tak toto není vidět jenom u golfu, ale i ostatních sportů , když už jim jakoby o nic nejde , hrají tak jak to ve skutečnosti umí a to je potom podívaná.
DJ sako přeji, hrál neuvěřitelně a všem utekl o raketu. Ale zrovna na poslední jamce neudělal to, že by nechal ostatní hrát a pak teprve dohrál. A tam by to mělo ještě větší význam, aby puttoval jako poslední.
 
... když hrál na střed greenu a nepokoušel se jít vpravo vedle bunkeru, což je podle Jacka Nicklause cesta do pekel! A co udělal on včera? Stejnou chybu a hned dvakrát!!! A další jeho rány na 12. jamce? NO COMENT!
Nelze porovnávat loňské a letošní Masters. Letos byly naprosto odlišné podmínky, zejména na grýnech. Ty umožňovaly na většině jamek „jít po vlajce”, což jindy je sebevražda.
Sám TW píše, že se mu změnil vítr a on to špatně vyhodnotil. Ostatně o 12. je známo, že na odpališti fouká jinak, než na grýnu. Takže ta první do vody - běžná chyba. Druhá do vody - víc spinu, než bylo třeba. A rána z bankru? Nebylo vidět, jak míč v písku ležel (zda byl zabořený a kolik). Navíc jak vtipně podotknul Bosák „postoj jak z Kámasutry”. Takže určitě to nebyl žádný tuctový „bankršot” a holt nevyšel.

A že by měl končit kariéru?
Myslím, že odpověď dal sám na dalších jamkách, které mu do konce zbývaly. Na posledních 6 jamkách 5 birdie. K ukončení kariéry není důvod (pokud ho nezradí zdraví) :up:
 
Právě spíše z mého pohledu totální amatérky mi přijde velice profesionální a obdivuhodné to, jak se z takové průseru sebral a zahrál zbytek.

Tohle mě taky potěšilo. Už jsem si říkal, jak se hned začali odvolávat na jeho kolena a záda, že to snad ani nedohraje. A moc mě potěšil, že to nezabalil a navíc dohrál v tomhle stylu.

A ten kolaps ho příjemně polidšťuje...
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom