Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Golf.cz 84. The Masters Tournament 2020

Na jakém zařízení? Taky mám a jde to.
Android krabicka k tv a mobil s androidem. Ještě ipad, ale tam jsem to nehledal...
 
D367BAAA-E43B-40D3-BB82-3D031BAA9488.jpeg
 
Ja koukam primo pres Masters appku pres US VPN a prijde mi to nejlepsi. Je tam asi 6 moznejch prenosu :).
 
Takže do 3. kola jde 60 hráčů.
Vzhledem k tomu, že pořadatelé pro letošek vyhlásili cut T50, bude možná po 3. kole dodatečný cut. Neví někdo, jak je to letos nastaveno?
No, on nám to Bosák určitě dnes poví.
Tak nezapomeňte - od 19h 3. kolo na ČT Sport.
 
Takže se jde ve trojicích z 1. a 10., 3. kolo už odstartovalo.
 
PIN pozice pro 3. kolo

AD658988-B23E-4C40-AC6A-5C74A4C4CBD6.jpeg
 
DeChambeau vysvětluje svou špatnou hru tím, že už dva dny se necítí dobře, je jako otupělý.
Test na Covid-19 měl zatím negativní.
 
DeChambeau vysvětluje svou špatnou hru tím, že už dva dny se necítí dobře, je jako otupělý.
Test na Covid-19 měl zatím negativní.
Pri tech jeho slovech pred zacatkem jak jeho par je 67 a tak, se mu nedivim, ze se vymlouva :).
 
dotaz má ještě po 3 kole Rory šanci zvítězit?
Sázkovky to viděj na 1:50........asi kdyby se Dustin hóóódně blbě vyspal :)
 
DJ hlavně trefil 100% FIR a ještě byl v průměru o 15y delší než zbytek pole, neskutečný.
 
Všichni vlčáci na - 8 mají ještě šanci, když nepůjde DJ líp než v páru!
Dneska v páru nejdou, jdou ve trojicích 🤭 😂
 
DJ hlavně trefil 100% FIR a ještě byl v průměru o 15y delší než zbytek pole, neskutečný.
Navíc DJ neskutečně puttuje. Včera tam bylo několik puttů, který minul fakt o kousíček. Z velkých vzdáleností vždy na klid blízko k jamce.
Podle mě je fakt mizivá šance ho dohnat. Navíc je mentálně jinde než kdokoliv kdo je k němu blízko. Já mám chvílemi pocit, že to má fakt na salámu.:D Za ním samý youngsters, který budou tlačit na pilu a dělat chyby.
 
Navíc DJ neskutečně puttuje. Včera tam bylo několik puttů, který minul fakt o kousíček. Z velkých vzdáleností vždy na klid blízko k jamce.
Podle mě je fakt mizivá šance ho dohnat. Navíc je mentálně jinde než kdokoliv kdo je k němu blízko. Já mám chvílemi pocit, že to má fakt na salámu.:D Za ním samý youngsters, který budou tlačit na pilu a dělat chyby.
Ty časy, kdy se rozsypal, jsou asi fakt dávno pryč! Potvrzuje pozici No1. Ale ani ten kudrnáč z Austrálie nevypadá, že by mu TO rvalo žíly!😀
 
Finálové PIN pozice
13CABFB0-8FF4-4677-9476-16A18192BC69.jpeg
 
Jsem zvědav dnes na Bosáka :(

E00D1946-25D7-4B27-BE69-C8A934B06ADE.jpeg
 
Ty časy, kdy se rozsypal, jsou asi fakt dávno pryč! Potvrzuje pozici No1. Ale ani ten kudrnáč z Austrálie nevypadá, že by mu TO rvalo žíly!😀
Tak nervy asi pracují - u všech. Docela dost chyb ma začátek - a to těžší je teprve čeká.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom