Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Paldův bag

Paldagram

Člen fóra
Jméno
Ondra
Klub
Hostivar
HI (HCP)
16.8
Cekal jsem s vytvoreni vlakna az mi po mesici a pul dorazi novy hole po fittingu, tak se konecne muzu podelit :).

Driver: Callaway Mavrik 10.5, EvenFlow Riptide 6.0 60g Stiff
Hybrid 2: TaylorMade Jetspeed 17, Matrix Velox T 65 g Regular
Hybrid 4: TaylorMade Jetspeed 22, Matrix Velox T 65 g Regular
Zeleza: Callaway Mavrik Pro 5-A, True Temper Elevate 95, Stiff
Wedge: Titleist SM4 52/08; Callaway MD3 Milled 56/10
Putter: Odyssey White Hot Tour 2

Driver a zeleza maji dva pasky pod gripem, pregripuju pak i ostatni.
V planu je na jare jeste vymenit hybrida dvojku za trojku drevo (mozna taky za Mavrika) a udelat obmenu wedgi (pravdepodobne za Callaway MD5).



F947A024-4437-4A7C-AC4D-7392D1B739FB.jpeg
 
Pekná výbavička 👍
Tak budúcu sezónu by sa patrilo s takým nádobíčkom sa dostať na hcp 12 😉
Btw: prečo tie pásky pod gripmi? Meriaš 190 a máš železa aj predĺžené?
A ešte ma zaujíma prečo tak rozdielne WEDGE? Nie je lepšie mať obe od rovnakého výrobcu s rovnakými parametrami teda okrem loftu?
 
Jsou krásné! A může se s nimi hrát? Aby se neošoupaly!

Gratuluji k nové výbavě, ať dobře slouží!
 
Btw: prečo tie pásky pod gripmi?
Zřejmě mu na fittingu změřili ruku a zjistili, že potřebuje pod grip 2 pásky ;)
Také jsem používal 2 pásky pod standardní GolfPride MC gripy.
Nyní mám gripy GolfPride MC Plus4 Align.
Ty jsou dole silnější než standard (jako by byly pod gripem 4 pásky) a hůl držím volněji (a přitom s jistotou), což mi pomáhá k lepší práci se zápěstím.
 
Zřejmě mu na fittingu změřili ruku a zjistili, že potřebuje pod grip 2 pásky ;)
Také jsem používal 2 pásky pod standardní GolfPride MC gripy.
Nyní mám gripy GolfPride MC Plus4 Align.
Ty jsou dole silnější než standard (jako by byly pod gripem 4 pásky) a hůl držím volněji (a přitom s jistotou), což mi pomáhá k lepší práci se zápěstím.

Veď to sa pýtam...
To sa tak bežne zväčšuje priemer gripu? Som myslel že to je ako pri putroch, že pri výmene gripu si poviem aký chcem priemer. Že už grip je hrubší.
 
Veď to sa pýtam...
To sa tak bežne zväčšuje priemer gripu? Som myslel že to je ako pri putroch, že pri výmene gripu si poviem aký chcem priemer. Že už grip je hrubší.
Gripy (mimo putteru) jsou „standard”, „mid-size” nebo „jumbo”. Ten GolfPride Plus4 je takový „hybrid” - nahoře má průměr standardního gripu a dole se blíží „mid-size”. Standardně se dává 1 páska. A právě počtem pásek můžeš průměr zvětšit (obvykle až 4 pásky po celé délce).
Ale někteří profíci dávají pásky třeba jen pod spodní ruku - např. Buba Watson (tuším, že dává dokonce 6 pásek - jen pod spodní ruku).
 
Pekná výbavička 👍
Tak budúcu sezónu by sa patrilo s takým nádobíčkom sa dostať na hcp 12 😉
Btw: prečo tie pásky pod gripmi? Meriaš 190 a máš železa aj predĺžené?
A ešte ma zaujíma prečo tak rozdielne WEDGE? Nie je lepšie mať obe od rovnakého výrobcu s rovnakými parametrami teda okrem loftu?

Mam s tim lepsi pocit :). Ackoliv nemam velkou ruku, na fittingu jsem zkousel jak s paskama, tak bez, a tlustsi grip mi vyhovoval vic.
Souhlasim, wedge jsou jiný, ale mam kupoval jsem je uz pred 3 lety z bazaru, kdyz jsem zacinal a uz jsem si na ne dost zvykl. Budu sjednocovat na jare 👍
 
Gripy (mimo putteru) jsou „standard”, „mid-size” nebo „jumbo”. Ten GolfPride Plus4 je takový „hybrid” - nahoře má průměr standardního gripu a dole se blíží „mid-size”. Standardně se dává 1 páska. A právě počtem pásek můžeš průměr zvětšit (obvykle až 4 pásky po celé délce).
Ale někteří profíci dávají pásky třeba jen pod spodní ruku - např. Buba Watson (tuším, že dává dokonce 6 pásek - jen pod spodní ruku).

Čiže pásky sú nejaké medzistupne medzi 3 normovanymi veľkosťami?

Ok a medzi štandard a midsize je aké rozpätie? Resp aký počet pások treba aby sa zo štandardu dostal na midsize?
 
Čiže pásky sú nejaké medzistupne medzi 3 normovanymi veľkosťami?

Ok a medzi štandard a midsize je aké rozpätie? Resp aký počet pások treba aby sa zo štandardu dostal na midsize?
Tak než dávat pásky, aby ses dostal na mid-size, je lepší rovnou instalovat mid-size ;)
Ale na mid-size už bys měl mít docela tlapy (resp. dlouhé prsty).
Na netu najdeš tabulky doporučující vhodnou velikost i průměry gripů různých velikostí.
 
Vymenena Titleist SM4 52/08 za Callaway MD5 52/10S.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom