Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Petr WITB

Petr Jeník

Nováček+
Po dvou letech hraní s holemi značky Forgan jsem pro sezónu 2017 přesedlal na Cobru.
Pořídil jsem si jednu sezónu hraný set želez na stifu a jsem z nich nadšený.
Přidaly mi jak na přesnosti, tak na vzdálenosti.
Na tomto setu oceňuji především GapWedge, která dokonale vyplňuje díru mezi péčkem a eskem a nemám tak problém s výběrem hole na často hrané přihrávky na green na vzdálenost 60-80 metrů.
Se dřevy a především pak s driverem stále experimentuji.
Zjistil jsem, že mi to mnohem lépe jde s driverem s menší hlavou než s hojně rozšířenou, největší možnou velikostí 460cc.
Pořídil jsem si proto Cobru SS 350cc. A zatím naprostá spokojenost.
Na míru jsem si nechal udělat ještě 21° hybrid na ocelovém stiff shaftu. Jsem hodně silový hráč a hybridy na grafitových shaftech mi nevyhovují. Při švihu se příliš prohne a hlava hole k míčku dorazí ještě dřív než se shaft stačí narovnat a míček pak nejenže nemá rychlost, ale letí doprava. Ocelový shaft vypadá na hybridu sice divně, ale líté mi to rovně a daleko, takže ať si vypadá jak chce. Hlavně že funguje.
 
Po dvou letech hraní s holemi značky Forgan jsem pro sezónu 2017 přesedlal na Cobru.
Pořídil jsem si jednu sezónu hraný set želez na stifu a jsem z nich nadšený.
Přidaly mi jak na přesnosti, tak na vzdálenosti.
Na tomto setu oceňuji především GapWedge, která dokonale vyplňuje díru mezi péčkem a eskem a nemám tak problém s výběrem hole na často hrané přihrávky na green na vzdálenost 60-80 metrů.
Se dřevy a především pak s driverem stále experimentuji.
Zjistil jsem, že mi to mnohem lépe jde s driverem s menší hlavou než s hojně rozšířenou, největší možnou velikostí 460cc.
Pořídil jsem si proto Cobru SS 350cc. A zatím naprostá spokojenost.
Na míru jsem si nechal udělat ještě 21° hybrid na ocelovém stiff shaftu. Jsem hodně silový hráč a hybridy na grafitových shaftech mi nevyhovují. Při švihu se příliš prohne a hlava hole k míčku dorazí ještě dřív než se shaft stačí narovnat a míček pak nejenže nemá rychlost, ale letí doprava. Ocelový shaft vypadá na hybridu sice divně, ale líté mi to rovně a daleko, takže ať si vypadá jak chce. Hlavně že funguje.
Tak šup šup, ještě se napsat do vlákna V jakém kraji hrajeme, ať je nás tam víc. ;)
 
Až bude pěkně, tak určitě fotku a strukturovanější popis :)

Ten "menší" driver - čím to, že ti vyhovuje více?
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom