Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Ahoj všem

Antonin1996

Nováček
Zdravím všechny na fóru. Jmenuju se Tonda a golfu se věnuji teprve od Června, kdy jsem začal chodit trénovat v rámci Dne otevřených dveří na hřiště v České Lípě. Nicméně mě golf naprosto pohltil a momentálně chodím trénovat jak to jen čas a žena dovolí. 😅
Zatím jsem se zůčastnil pouze závěrečného turnaje pro členy dne otevřených dveří ve formátu texas scramble dvojic, kde jsem se s kolegou umístil na 2. Místě se 46 ranami na 9 jamek. Každopádně je to pro mně odrazový můstek na další zlepšování. Chodím zatím pouze do České Lípy ale chci časem vyzkoušet i jiná hřiště v okolí. :)
 
Vítej, konečně nějaký soused. 🙂
 
Ahoj Tondo, vítej na Jamce. :)

V České Lípě jsme minulý víkend u vás hráli, máte tam krásné hřiště. Jinak Texas je na úvod super a věřím, že druhé místo potěšilo. Co žena, nehraje? :)
 
Ahoj Tondo, vítej na Jamce. :)

V České Lípě jsme minulý víkend u vás hráli, máte tam krásné hřiště. Jinak Texas je na úvod super a věřím, že druhé místo potěšilo. Co žena, nehraje? :)
Ano, i když nemám možnost porovnat zatím s jinými hřišti tak si hřiště opravdu užívám.
Potěšilo moc, ale byl rozdíl 2 ran na první místo takže zároveň i zamrzelo.
Nene, zatím tomu nepřišla na chuť, ale verim ze brzy ji to taky pohltí. :)
 
Ahoj Tondo, hraji v Lípě druhým rokem. Ráda bych poznávala i jiná hřiště, ale pokud budeš chtít, ráda si s tebou v Lípě kdykoliv zahraju. Potkame se na hřišti :)
 
Čau Tondo, koukám českolipáků tady celkem přibývá. Kdyby ses někdy chystal na hřiště (do Lípy nebo i jinam) a potřeboval parťáka, klidně dej vědět. :)
 
Zdravím všechny na fóru. Jmenuju se Tonda a golfu se věnuji teprve od Června, kdy jsem začal chodit trénovat v rámci Dne otevřených dveří na hřiště v České Lípě. Nicméně mě golf naprosto pohltil a momentálně chodím trénovat jak to jen čas a žena dovolí. 😅
Zatím jsem se zůčastnil pouze závěrečného turnaje pro členy dne otevřených dveří ve formátu texas scramble dvojic, kde jsem se s kolegou umístil na 2. Místě se 46 ranami na 9 jamek. Každopádně je to pro mně odrazový můstek na další zlepšování. Chodím zatím pouze do České Lípy ale chci časem vyzkoušet i jiná hřiště v okolí. :)
Ahoj Tondo, jen tak dál... ;-)
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom