Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Zdravim vsechny na 19. jamce!

Pejvyn

Nováček
Klub
GK Žabovřesky
HI (HCP)
27
Ahoj jmenuju se Pavel a rad se kratce predstavim. Pochazim z Brna, jedinyho vtipu, ve kterym se da bydlet:) a golfu se venuju neco pres rok. Byl to takovej nevinnej darek od kamarada k narozeninam, ze si to zkusim.. no tak uz mam kartu a neni tydne bez golfu. S golfem vstavam a chodim spat :) momentalne hrajeme nejcasteji Austerlitz, je blizko a to hriste je neuveritelna skola. PAR na nejake jamce jsou vzdy maly vanoce, ale uz i berdik se zadaril.
Momentalne se herne pohybuju neoficialne pri hre mezi kamarady na hcp 28, ale muj prvni turnaj na upravu oficialniho me teprve ceka, tak se tesim na prvni jamku a nervy v kyblu :))
Moc rad ctu zdejsi prispevky a snad se mi povede sem taky nejake uzitecne ci zazitkove obcas pridat.
Vsem Vam preju krasne dny plne golfu a co nejvice uspechu nejen na hristi!
 
Nazdar Pavle! Vítej tady mezi námi. To je ale krásné představení!

Hned bych tě nejraději pozval na turnaj, abychom všichni ostatní mohli nadávat na osud, co za co zadržence nám přišlo zkazit náladu. :) myšleno samozřejmě v dobrém.

Kdepak se ti mimo domácí hřiště podařilo už hrát a kde se ti líbilo a kde méně?
 
Ahoj jmenuju se Pavel a rad se kratce predstavim. Pochazim z Brna, jedinyho vtipu, ve kterym se da bydlet:) a golfu se venuju neco pres rok. Byl to takovej nevinnej darek od kamarada k narozeninam, ze si to zkusim.. no tak uz mam kartu a neni tydne bez golfu. S golfem vstavam a chodim spat :) momentalne hrajeme nejcasteji Austerlitz, je blizko a to hriste je neuveritelna skola. PAR na nejake jamce jsou vzdy maly vanoce, ale uz i berdik se zadaril.
Momentalne se herne pohybuju neoficialne pri hre mezi kamarady na hcp 28, ale muj prvni turnaj na upravu oficialniho me teprve ceka, tak se tesim na prvni jamku a nervy v kyblu :))
Moc rad ctu zdejsi prispevky a snad se mi povede sem taky nejake uzitecne ci zazitkove obcas pridat.
Vsem Vam preju krasne dny plne golfu a co nejvice uspechu nejen na hristi!
Ahoj! Hmmmm! Óóóh Slavkov! :) Nádherné hřiště a krásný kraj! Škoda, že je to dost daleko a nedaří se mi splnit moje předsevzetí: zahrát si tam minimálně jednou ročně!:( Mám tam kořeny!
 
Ahoj jmenuju se Pavel a rad se kratce predstavim. Pochazim z Brna, jedinyho vtipu, ve kterym se da bydlet:) a golfu se venuju neco pres rok. Byl to takovej nevinnej darek od kamarada k narozeninam, ze si to zkusim.. no tak uz mam kartu a neni tydne bez golfu. S golfem vstavam a chodim spat :) momentalne hrajeme nejcasteji Austerlitz, je blizko a to hriste je neuveritelna skola. PAR na nejake jamce jsou vzdy maly vanoce, ale uz i berdik se zadaril.
Momentalne se herne pohybuju neoficialne pri hre mezi kamarady na hcp 28, ale muj prvni turnaj na upravu oficialniho me teprve ceka, tak se tesim na prvni jamku a nervy v kyblu :))
Moc rad ctu zdejsi prispevky a snad se mi povede sem taky nejake uzitecne ci zazitkove obcas pridat.
Vsem Vam preju krasne dny plne golfu a co nejvice uspechu nejen na hristi!
Ahoj a vítej na Jamce! Tak Austerlitz....vloni myší až hrůza :eek: , ale ty výborné meruňky u 15(?) jamky....😁😁😁
 
Myslim, ze slovo nadrzenec docela vystihuje momentalni stav veci.. :D

Zatim jsem toho moc nepoznal, vlastne jen Kaskadu a Austrlitz, a i kdyz jsem nebyl zatim jinde, troufnu si rict, ze na Morave to bude asi top. Minimalne udrzbou, herne srovnavat zatim nemuzu, ale ty nacechrany a perfektne strizeny zeleny ferveje, to je nadhera. Greeny by taky byly super, nebyt tolika hovad, co po sobe neopravi pitchmarky.. to je pro me nepochopitelny.

Dneska se jedem podivat na Korenec, tak me zajima, jestli se potvrdi zdejsi vlakno o tom, jak je to tam ted spatne.. budu doufat, ze ne. Pak poreferuju ;)
Letos bych rad stihnul jeste v dosahu Svratku/Tesetice/Olomouc a Hamry
Tak snad se zadari to objet.
 
Ahoj a vítej na Jamce! Tak Austerlitz....vloni myší až hrůza :eek: , ale ty výborné meruňky u 15(?) jamky....😁😁😁
Letos bez mysi, ale i bez ovoce :D
 
Ahoj Pavle a vítej na jamce. Vždy mne potěší, když se tu objeví někdo z jižní moravy :) Já jsem přímo z Brna a Slavkov a Kaskádu mám tedy velmi blízko. Letos jsem zatím více hrál na Kaskádě, ale určitě se brzy chystám zase i na Slavkov. Tak ať ti to lítá, golf tě stále baví a třeba se i někdy potkáme na hřišti :)
 
Ahoj Pavle a vítej na jamce. Vždy mne potěší, když se tu objeví někdo z jižní moravy :) Já jsem přímo z Brna a Slavkov a Kaskádu mám tedy velmi blízko. Letos jsem zatím více hrál na Kaskádě, ale určitě se brzy chystám zase i na Slavkov. Tak ať ti to lítá, golf tě stále baví a třeba se i někdy potkáme na hřišti :)

Ahoj Zdeňku, díky za zprávu, Kaskáda je krásné, velké a přísné hřiště, tak se ani nedivím :) já teda zatím téměř výhradně Austerlitz, ale na podzim až se vyrojí slevy na fee, tak Kaskáda je jasná volba ;) (hrál jsem tam svou první 9 v životě na železné a mám tam nevyřízené účty se spoustou jamek :))
Tak ti taky přeju ať to lítá a třeba někdy v budoucnu na hřišti ;)
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom