Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Dobrý den všem na 19.jamce.

6david8

Nováček+
Jméno
David
Klub
CGF
HI (HCP)
23
Jmenuji se David,jsem z Prahy.S golfem jsem začal loni,takže doufám, že se budu zlepšovat:)Caddyho mi občas dělá dcera.
 

Přílohy

  • 20200613_143121.jpg
    20200613_143121.jpg
    95,2 KB · Zobrazení: 313
Vitej!
Nejlepsi caddy co muze byt?
Odkud je pak fotecka?
 
Jmenuji se David,jsem z Prahy.S golfem jsem začal loni,takže doufám, že se budu zlepšovat:)Caddyho mi občas dělá dcera.

Nazdar Davide, vítej na Jamce. Pochopil jsem, že si kamarád @Ferrry? Prozraď nějaký fígl, jak ho nenápadně rozhodit. :)

Jinak jakpak si se dostal ke golfu?
 
Nazdar Davide, vítej na Jamce. Pochopil jsem, že si kamarád @Ferrry? Prozraď nějaký fígl, jak ho nenápadně rozhodit. :)

Jinak jakpak si se dostal ke golfu?
Ahoj, díky za přivítání. Jo jsme dlouholetí kamarádi. Já myslím, že na golfu se nejlíp rozhodí sam😉Já měl golf dlouho v hledáčku, ale až loni jsem to konečně zrealizoval,dřív to z rodinných problémů nešlo.Doufám,že se tady zadaptuju a budem se potkávat na hřišti.
 
Vitej!
Nejlepsi caddy co muze byt?
Odkud je pak fotecka?
Ahoj,díky,foto je z vikendu v Českém krumlově.
 
Lepší než caddyho, je z dcery udělat spoluhráče. :) Vítej mezi postiženými....
 
Třeba k tomu dojde časem, ale nevím jak mě to bude bavit,když bude hrát líp než já 🤣🤣Abych pak nebyl caddy já....
 
Máš dost času se na tu chvíli mentálně připravit... A ten pocit, kdy Tě potomstvo předčí, je úplně v pohodě,
 
Třeba k tomu dojde časem, ale nevím jak mě to bude bavit,když bude hrát líp než já 🤣🤣Abych pak nebyl caddy já....
Takže tak za měsíc, těma plastovejma holema... 😂
 
  • Pobavilo, díky!
Reactions: PFP
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom