Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Zdravím všechny golfisty na 19. jamce

Mirda

Aktivní člen
Zdravím všechny golfisty.
Golf jsem začal hrát asi před 12 lety. Pořád je to pro mě výzva a dokonce na stará kolena začínám i poctivě trénovat.
Mám rád hřiště v okolí Prahy, ale vzhledem k tomu, že momentálně bydlím v Turnově, snažím se hrát tady na Liberecku.
Nerad hraji sám, rád jdu na hřišti s kýmkoli, tak rád přijmu výzvu, abych si s někým šel zahrát. HCP mám kolem 12, ale letos bych konečně rád pokořil single.

Mirda
 
Ahoj Mirdo,

jsem sice úplný začátečník - HCP54, ale zase bydlím blízko ;-) Jezdím pravidelně na Grabštejn a klidně v Turnově přiberu parťáka. Zn. Tatobity ;-)
 
Ahoj Honzo, na Grabštejně jsem nikdy nehrál a rád si zahrát pojedu. Dny se prodloužily a tak to můžeme zkusit někdy v týdnu.
 
Ahoj Mirku, máš tu u nás v Hoře schovanou kartu rozhodčího:).
 
Ahoj Mirku, máš tu u nás v Hoře schovanou kartu rozhodčího:).

Ahoj Martine, vím o tom, mluvil jsem s Jirkou a slíbil mi jí příští týden poslat poštou.

Vitej! :)

Ahoj Honzo, díky za přivítání.

Ahoj Mirdo,

jsem sice úplný začátečník - HCP54, ale zase bydlím blízko ;-) Jezdím pravidelně na Grabštejn a klidně v Turnově přiberu parťáka. Zn. Tatobity ;-)

Co zkusit zítra ve středu odpoledne ten Grabštejn.
 
Upraveno moderátorem:
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom