Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Nazdar z Brna

Jacob

Nováček
Jméno
Jakub
Klub
Austerlitz
HI (HCP)
33,3
Ahoj,

Asi jako spousta lidí přede mnou, jsem se po pár týdnech pasivního čtení zdejšího fóra rozhodl připojit se aktivně mezi vás a občas přispět svojí troškou do mlýna.

S golfem jsem začal minulý rok na konci léta, kdy mě to chytlo v rámci 4h kurzu s trenérem přes slevomat :) Na podzim jsem začal trénovat s trenérem, přes zimu byl párkrát na simulátoru a zhruba 3 týdny mám HCP 54 a tak jsem začal chodit i na velké hřiště :) Domovským klubem mi je Slavkov u Brna, kde trávím většinu času. Dále se vyskytuji na DR v Brně v Žabovřeskách a občas i na DR na Kaskádě.

Golfovou výbavu mám použitou. Jde o hole značky Titlest AP1 716. K nim mám i hybrida a dokoupil jsem dvě nové wedge (taky Titleist). Další dřeva zatím neplánuji, mám problém trefovat konzistentně už jen toho hybrida :)

Na golf jezdím primárně sám, ačkoliv se snaží začít i přítelkyně, tak z důvodu nedostatku času je mnohem víc na začátku, než já. Určitě budu rád, když se najde někdo z Brna a okolí, kdo by občas rád vyrazil na hru. Zatím jsem měl to štěstí, že jsem ve flightu byl vždy sám :)

Tolik pro začátek a přeji všem hezkou hru, ať se daří!
 
Ahoj Jakube, vítej na Jamce!
Další Brno a Morava, to je skvělé, vzniká tu silná Moravská komunita. A pak že nerostou!

Ať se ti tu mezi námi líbí.
 
zdravim ... doufam, ze se nekdy ve stredu potkame na turnaji na Slavkove

Teď v neděli byl první klubový turnaj. Zatím se na ten stres z turnaje necítím, ale určitě bych chtěl ještě letos nějaký zkusit. Takže třeba se potkáme :)
 
Zdravím Brno, tak se nám tu začíná rojit pár brňáků :D to je super určitě můžeme někdy dát spolhru i třeba s někým dalším z Brna a okolí (samozřejmě mohou i přespolní pokud dojedou). Jinak přeji mnoho radosti na golfu :)

PS: mne většinou najdeš na Kšírovce a hřiště Slavkov a Kaskáda (letos zatím asi nejčastěji) :)
 
Ahoj,

Asi jako spousta lidí přede mnou, jsem se po pár týdnech pasivního čtení zdejšího fóra rozhodl připojit se aktivně mezi vás a občas přispět svojí troškou do mlýna.

S golfem jsem začal minulý rok na konci léta, kdy mě to chytlo v rámci 4h kurzu s trenérem přes slevomat :) Na podzim jsem začal trénovat s trenérem, přes zimu byl párkrát na simulátoru a zhruba 3 týdny mám HCP 54 a tak jsem začal chodit i na velké hřiště :) Domovským klubem mi je Slavkov u Brna, kde trávím většinu času. Dále se vyskytuji na DR v Brně v Žabovřeskách a občas i na DR na Kaskádě.

Golfovou výbavu mám použitou. Jde o hole značky Titlest AP1 716. K nim mám i hybrida a dokoupil jsem dvě nové wedge (taky Titleist). Další dřeva zatím neplánuji, mám problém trefovat konzistentně už jen toho hybrida :)

Na golf jezdím primárně sám, ačkoliv se snaží začít i přítelkyně, tak z důvodu nedostatku času je mnohem víc na začátku, než já. Určitě budu rád, když se najde někdo z Brna a okolí, kdo by občas rád vyrazil na hru. Zatím jsem měl to štěstí, že jsem ve flightu byl vždy sám :)

Tolik pro začátek a přeji všem hezkou hru, ať se daří!
Ahoj!
 
Ahoj jsem také z brna a také HCP 54 chodím trénovat do Žabovřesek a hrát většinou na kaskadu hraju cca stejně dlouho jak ty akorát jsem začal minulý rok před létem takže by jsme se mohli hecnout a jít si zahrát chodím ještě s kamarádem který trénuje na ksirovce @Zdeněk do slavkova si klidně taky půjdeme zahrát takže pokud by jsi hledal nějaké kopyto k sobě tak si mě klidně prodej na fb Radim Hilkos Zeman
 
Ahoj, nepocházíš z Teplic nebo jiného města na severu?:cool:

Jestli ne, nevadí ... stejně vítej:)
Ahoj,

Ze severu pocházím, ale z Moravy - Valmez :)
 
Kurňa ogare, ty si z Valmeza motáš sa kolem Brna? Že Ťa haňba neobšústne. Já si tady připadám jak muslim ve vepříně, bráním Valachy před útoky Švédů a nikdo mně nepomože.

Taksi snáď dáme spolu nejaký mač. Chodím aj na Austerlitz. Hlavně pondělí nebo úterý, kdy je fíí za 650 Kč. To víš chudý Valach...

A pro info - letos jsem změnil dres z Rožnova do GC Valmez

Tož zdarec a Pán Bůh Ťa opatruj
 
Kurňa ogare, ty si z Valmeza motáš sa kolem Brna? Že Ťa haňba neobšústne. Já si tady připadám jak muslim ve vepříně, bráním Valachy před útoky Švédů a nikdo mně nepomože.

Taksi snáď dáme spolu nejaký mač. Chodím aj na Austerlitz. Hlavně pondělí nebo úterý, kdy je fíí za 650 Kč. To víš chudý Valach...

A pro info - letos jsem změnil dres z Rožnova do GC Valmez

Tož zdarec a Pán Bůh Ťa opatruj

Ahoj,

Motám se v Brně už od střední, takže to je nějaký ten pátek :D Předtím jsem navíc vyrůstal na Vsočině, takže Valach jsem původem, ale dlouho jsem se tam neohřál. Na Valašsko jsem ale nezanevřel, mám tam pořád část rodiny a Beskydy jsou moje nejoblíbenější hory. Určitě si rád zahraju, nemám problém s žádným dnem. Případně se dá jít i večer, teď mají už od 16:00 50% slevu na fee a mě když nikdo nebrzdí, tak mi trvá obejít hřiště cca 3h :)

Nevíš, jak funguje na teetime to upozronění přátel na hru? Přidal bych si tě třeba tam a když si zadáš hru, věděl bych o ní a mohl se případně připojit.
 
Ahoj,

Motám se v Brně už od střední, takže to je nějaký ten pátek :D Předtím jsem navíc vyrůstal na Vsočině, takže Valach jsem původem, ale dlouho jsem se tam neohřál. Na Valašsko jsem ale nezanevřel, mám tam pořád část rodiny a Beskydy jsou moje nejoblíbenější hory. Určitě si rád zahraju, nemám problém s žádným dnem. Případně se dá jít i večer, teď mají už od 16:00 50% slevu na fee a mě když nikdo nebrzdí, tak mi trvá obejít hřiště cca 3h :)

Nevíš, jak funguje na teetime to upozronění přátel na hru? Přidal bych si tě třeba tam a když si zadáš hru, věděl bych o ní a mohl se případně připojit.
v apce se nejdřív přidejte navzájem jako přátelé. uvidíte to symboly rukou. poté se při rezervaci TeeTime dá vybrat varianta "poslat upozornění přátelům".
 
Ahoj,

Motám se v Brně už od střední, takže to je nějaký ten pátek :D Předtím jsem navíc vyrůstal na Vsočině, takže Valach jsem původem, ale dlouho jsem se tam neohřál. Na Valašsko jsem ale nezanevřel, mám tam pořád část rodiny a Beskydy jsou moje nejoblíbenější hory. Určitě si rád zahraju, nemám problém s žádným dnem. Případně se dá jít i večer, teď mají už od 16:00 50% slevu na fee a mě když nikdo nebrzdí, tak mi trvá obejít hřiště cca 3h :)

Nevíš, jak funguje na teetime to upozronění přátel na hru? Přidal bych si tě třeba tam a když si zadáš hru, věděl bych o ní a mohl se případně připojit.
S večerním hraním to bude komplikovanější. Spíše ráno nebo nějaký turnaj.
 
Ahoj Jakube, vítej na Jamce!
Další Brno a Morava, to je skvělé, vzniká tu silná Moravská komunita. A pak že nerostou!

Ať se ti tu mezi námi líbí.
Alespoň budeme mít zajištěny přísun slivovice a domácího vínečka. 🍷😃
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom