Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Ahoj! Zdravím všechny golfisty!

Ala Dolejší

Nováček
Jméno
Ála
Přijmení
Dolejší
Klub
GC Barbora Teplice
HI (HCP)
54
“V roce 1971 provedl americký astronaut Alan Shepard golfový odpal na Měsíci, čímž se golf stal jediným sportem, který byl zahrán mimo planetu Zemi”. No, někdy mi moje údery připadají jako z Marsu, ale snažím se a nadšení mě drží už celý jeden rok! Předpokládám, že se to asi nikdy pořádně nenaučím, ale není nad to se projít po ránu nebo k večeru na klidném greenu.
 
držím palce, ať tu najdeš vše, co ke své hře potřebuješ vědět :up: a ať se ti tu líbí
 
“V roce 1971 provedl americký astronaut Alan Shepard golfový odpal na Měsíci, čímž se golf stal jediným sportem, který byl zahrán mimo planetu Zemi”. No, někdy mi moje údery připadají jako z Marsu, ale snažím se a nadšení mě drží už celý jeden rok! Předpokládám, že se to asi nikdy pořádně nenaučím, ale není nad to se projít po ránu nebo k večeru na klidném greenu.
To máme všichni stejně! Vítej ;-)
 
Ahoj,
mám domovský klub GC Barbora v Teplicích. Vloni jsem hrála na Terasách v Ústí, ale přijde mi to hřiště hodně technicky náročné. Jinak jsem zatím nikde jinde nehrála. Chci zkusit Českou Lípu nebo nějaký jiný club v okolí. Nechce se mi ale po hřištích jezdit sama, třeba se časem k někomu přidám.
 
Ahoj,
mám domovský klub GC Barbora v Teplicích. Vloni jsem hrála na Terasách v Ústí, ale přijde mi to hřiště hodně technicky náročné. Jinak jsem zatím nikde jinde nehrála. Chci zkusit Českou Lípu nebo nějaký jiný club v okolí. Nechce se mi ale po hřištích jezdit sama, třeba se časem k někomu přidám.
Co třeba devitecka poblíž v Terezíně?
 
Jj. tam jsem byla přihlášená na turnaj, teď 16.5., ale posunuli to na 23.5. a to jdu na Barboru.
 
Ahoj, mám domovský klub na Barboře v Teplicích. Je to tam moc pěkné a hezky se o hřiště starají. :up:😃
 
Ahoj, mám domovský klub na Barboře v Teplicích. Je to tam moc pěkné a hezky se o hřiště starají. :up:[emoji2]
Vítej. Barboru jsme zkusili loni na podzim. Je to parádní hřiště. Recepční/servírka byla taky super milá.
 
Tak hodně štěstí! Bude to první pořádný turnaj této sezóny široko daleko!
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom