Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Zdravím sportovce!

Kotilajnen

Aktivní člen
Klub
Gc Lipiny
HI (HCP)
16,2
Ahoj,

tak jsem se taky odhodlal zaregistrovat a nejen tupě číst Vaše diskuze.
Domácí hřiště GC Lipiny Karviná, takže kdyby někdo neměl ským si zahrát ať už v Karviné nebo v okolí - Ostravice, Ropice, Šilheřovice, není problém se domluvit.

Mé golfové začátky jsou čerstvé - hrací karta 2018 a hned po měsíci na turnaj.
Trénuji co 2-3 dny jak vyjde počasí. A když to nejde venku, využívám doma puttovací koberec a chipovací síť.

Zdar a snad se někdy potkáme na hřišti.
 
Ahoj,

tak jsem se taky odhodlal zaregistrovat a nejen tupě číst Vaše diskuze.
Domácí hřiště GC Lipiny Karviná, takže kdyby někdo neměl ským si zahrát ať už v Karviné nebo v okolí - Ostravice, Ropice, Šilheřovice, není problém se domluvit.

Mé golfové začátky jsou čerstvé - hrací karta 2018 a hned po měsíci na turnaj.
Trénuji co 2-3 dny jak vyjde počasí. A když to nejde venku, využívám doma puttovací koberec a chipovací síť.

Zdar a snad se někdy potkáme na hřišti.
Ty jo, začnu vám tu snad i závidět - Každé 2-3 dny. Oproti tobě posouvání výraz rekreační golfista o úroveň dál👍. Budu si muset nějaké timemanagmentí a prioritizační návyky přenést z práce i domů 😂. Ať se ti tu líbí a hezky to lítá.....
 
Taky Tě zdravím a vítám do diskuze zde na fóru.:up:
Kdysi dávno jsem se bavil s trenérem a debata byla o tom,že u nás je suveréně nejvíce hráčů golfu na levou stranu na světě.Mírný nadprůměr je prý také ve Švédsku a Finsku.A golfové firmy vyrábějící hole to musely kolem roku 2000 začít opravdu řešit,a distribuce se přiblížila k 20% z celkových počtů k nám dovážených holí.
Tak ať se daří a pozdravuj svého klubového spoluhráče @bohumil.koval
 
Ty jo, začnu vám tu snad i závidět - Každé 2-3 dny. Oproti tobě posouvání výraz rekreační golfista o úroveň dál👍. Budu si muset nějaké timemanagmentí a prioritizační návyky přenést z práce i domů 😂. Ať se ti tu líbí a hezky to lítá.....
Ahoj Marklare,
tak možná jsem golfista fantik. Před týdnem došly hodinky Garmin Approach S40, takže se zase posunu níže :cool:
A tím že práce je 6:00- 14:30. Tak je potom každé odpoledne volné pro trénink nebo hru.
Akorát žena občas hubuje, tak jí vemu ssebou a dělá mi caddyho.
 
Tak konečně někdo, kdo může potvrdit Bohoušovu geniální hru 🤭

Vítej 👍
 
Vítej. Mrkni sem https://www.19jamka.cz/threads/north-moravia-summer-swing.4938/ a přidej se osobně nebo radou. ;)
GR LIPINY mají so+ne celodenní turnaje⛳👍

EF084CD5-F874-4D7C-BCC1-3AC44EF5CAB9.jpeg
 
Ahoj,

tak jsem se taky odhodlal zaregistrovat a nejen tupě číst Vaše diskuze.
Domácí hřiště GC Lipiny Karviná, takže kdyby někdo neměl ským si zahrát ať už v Karviné nebo v okolí - Ostravice, Ropice, Šilheřovice, není problém se domluvit.

Mé golfové začátky jsou čerstvé - hrací karta 2018 a hned po měsíci na turnaj.
Trénuji co 2-3 dny jak vyjde počasí. A když to nejde venku, využívám doma puttovací koberec a chipovací síť.

Zdar a snad se někdy potkáme na hřišti.

Ahoj, vítej na 19.jamce. Ať se ti tu líbí! :)

To je zajimavé, poslední dobou spousta lidí ze Moravského regionu. Člověk jednou napíše, že tamnější @Francovka má vynikající tekuté švestky a hned se tady dějou divy!
 
No nazdar, tak trnky budou populárnější než hořehledské kapučíno ;) . Jinak se můžeme potkat třeba na Ostravici nebo jinde na drsném severu. HIO a zápal máme podobný. No se Švédy už jsem hrál, ale s Finem ještě ne:p
 
No nazdar, tak trnky budou populárnější než hořehledské kapučíno ;)

Já tedy usiluji o zápis do UNESCO! :)
 
Já to teď používám jako korona drink
Hlavně aby se to nedozvěděl Donald Trumpeta, to by ti USA pak hned zrekvírovaly všechny zásoby 🤭
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom