Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Zdravím všechny postižené

Izanagi

Aktivní člen
Jméno
Michal
HI (HCP)
11,9
Pozdrav všem golfistům. Letos jsem začal šestou sezónu a díky současné situaci jsem zjistil, že jsem ještě větší golfový závislák než jsem si myslel.
Za normální situace chodím na hřiště 2-4x týdně, takže můj absťák je nyní opravdu velký :( .
Doufám, že to ve zdraví přečkáme a co nejdříve se potkáme někde na hřišti.
Michal.
 
Tak nám něco o sobě prozraď Michale. Máloco je tak vyčerpávající jako nevědět, kam nováčka zařadit. Jestli mezi něžné a citlivé tetky @Dana a @Marta nebo golfové magory @ati a @JanKostalCZE nebo snad všeználky @bohumil.koval a @Mirek_62 . Speciální okrajové kategorie exotů jako @Trenér bez klientů, @JardaK nenávidím všechno a všechny a nebo @mkopcak , který v sobě má od všeho trochu, bych nechal až na podrobné seznámení. Takže odkud jsi, kde hraješ nejradši, co máš za hole atd atd.?
 
Upraveno:
Tak nám něco o sobě prozraď Michale. Máloco je tak vyčerpávající jako nevědět, kam nováčka zařadit. Jestli mezi něžné a citlivé tetky @Dana a @Marta nebo golfové magory @ati a @JanKostalCZE nebo snad všeználky @bohumil.koval a @Mirek_62 . Speciální okrajové kategorie exotů jako @Trenér bez klientů, @JardaK nenávidím všechno a všechny a nebo @mkopcak , který v sobě má od všeho trochu bych nechal až na podrobné seznámení. Takže odkud jsi, kde hraješ nejradši, co máš za hole atd atd.?
@mkopcak - nes. r, já ti dám něžnou tetku. 👹Váženému @Izanagi se hluboce omlouvám, ale jeho @mkopcak drzost v poslední době přesahuje všechny meze.
 
Tak magor jsem určitě:).
Navíc jsem víceméně samouk a podle toho taky vypadá můj famozní švih. Naposledy mě moje paní požádala abych vyvedl kolegu od nich z práce, který začíná, což jsem udělal a dočkal jsem se komentáře, že mám zvláštní styl. Byla z toho devítka za +6 takže jsem odpověděl, že nejde o styl, ale o výsledek;).​
Jsem z Kladna, takže většinou hraju Botaniku - nemám moc času jezdit někam dál a mám rád divočinu:. Samozřejmě občas nějaký výjezd.​
Pokud jde HI jsem trochu zadrženec:) Teprve vloni jsem se nechal ukecat na první turnaj a končil jsem na 23,2 po přepočtu 20,7. Neoficiální mám 16,8 - píšu si všechny hry co jsem kdy odehrál. Doufal jsem, že to letos dorovnám. Tak uvidíme.​
 
Tak magor jsem určitě:).
Navíc jsem víceméně samouk a podle toho taky vypadá můj famozní švih. Naposledy mě moje paní požádala abych vyvedl kolegu od nich z práce, který začíná, což jsem udělal a dočkal jsem se komentáře, že mám zvláštní styl. Byla z toho devítka za +6 takže jsem odpověděl, že nejde o styl, ale o výsledek;).​
Jsem z Kladna, takže většinou hraju Botaniku - nemám moc času jezdit někam dál a mám rád divočinu:. Samozřejmě občas nějaký výjezd.​
Pokud jde HI jsem trochu zadrženec:) Teprve vloni jsem se nechal ukecat na první turnaj a končil jsem na 23,2 po přepočtu 20,7. Neoficiální mám 16,8 - píšu si všechny hry co jsem kdy odehrál. Doufal jsem, že to letos dorovnám. Tak uvidíme.​
Vítej, jak to vypada letos na Botanice, pokud uz jsi stihl hrat?
 
Díky. Byl jsem čtyřikrát a zatím taková zimní/jarní klasika. Na fervejích trochu bláto, greeny zatím nic moc, ale zažil jsem je i horší.
Snad se to dá trochu do kupy než si zas zahrajem.
V únoru jsem šel Beřovice a ty velice slušný.
 
Díky. Byl jsem čtyřikrát a zatím taková zimní/jarní klasika. Na fervejích trochu bláto, greeny zatím nic moc, ale zažil jsem je i horší.
Snad se to dá trochu do kupy než si zas zahrajem.
V únoru jsem šel Beřovice a ty velice slušný.
Tak až budeš chtít jít Beřovice zas, ozvi se. @mkopcak kecá, sere mě jen on. Býváme tam každej víkend, případně tam chodí i @Seppper , @ati a asi i další odsud z fóra.
 
Neoficiální mám 16,8 - píšu si všechny hry co jsem kdy odehrál.

Takže další cvok s deníčkem :)

Vítej na Jamce, až se ti tu líbí :up:
 
Asi jsem trochu flagelant, ale ten úžasnej pocit když člověk zahraje žumpu, vrátí se domů, hned si to zapíše a vidí já zase krásně zvýšil 😀
Samozřejmě pokud se to náhodou povede a člověk sníží je to ještě trochu lepší 😀
 
Asi jsem trochu flagelant, ale ten úžasnej pocit když člověk zahraje žumpu, vrátí se domů, hned si to zapíše a vidí já zase krásně zvýšil 😀
Samozřejmě pokud se to náhodou povede a člověk sníží je to ještě trochu lepší 😀
a uz mas software, ktery ty po zadani noveho vysledku prepocita novy HI??
 
Právě že ne. Zrovna nedávno jsem si říkal jak to budu dělat. Má to už nějaký web nastavené na nový výpočet?
 
Castecne ano, ale nenasel jsem nic, kam bys jen pripsal novy vysledek a ten stary se ti smazal a prepocetlo se to
 
Pokud jde HI jsem trochu zadrženec:) Teprve vloni jsem se nechal ukecat na první turnaj a končil jsem na 23,2 po přepočtu 20,7.
Ahoj a vítej. 😉 Citované mě zaujalo. Kolik jsi udělal stejblu, žes tak poskočil? 😮 Já byl loni na svém prvním (a zatím posledním) turnaji, udělal jsem něco přes 50 stejblu a snížil jsem na 35.5. Tos musel udělat 70. 😉
 
Ahoj. Asi jsem se nevyjádřil úplně srozumitelně:). Těch turnajů bylo víc.
Nejvíc jsem měl 57 stb.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom