Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Anička

Cheynee

Nováček
Ahoj lidi,
hledám parťáka nebo parťačku, která by se se mnou přihlásila na golfový kurz! Nikdo z kamarádů ani kamarádek nemá zájem a tak chci vyzkoušet i tuto cestu :). Golf se mi líbí a ráda bych ho zažila "na vlastní kůži" :). Pokud se nikdo takový nenajde, ocením i doporučení na dobré kurzy nebo trenéry v Praze, Mladé Boleslavi, nebo okolí těchto měst.

Možná bych ještě měla dodat, že mi je 25, jsem OSVČ, ráda cestuji a mým největší koníčkem je můj pes :). Kdyby se našel budoucí spoluhráč či spoluhráčka s podobnými zájmy, tak bych byla naprosto spokojená :)).
 
Upraveno moderátorem:
Vitej!
U trenera se na partacku nevaz a hura do toho!
Pokud chces, dam ti kontakt na dobreho trenera (Praha / Benatky nad Jizerou).
 
Vitej!
U trenera se na partacku nevaz a hura do toho!
Pokud chces, dam ti kontakt na dobreho trenera (Praha / Benatky nad Jizerou).

Ahoj Honzo,
díky za odpověď! Nad Benáteckým hřištěm jsem přemýšlela - jednou jsem tam měla nějaké obchodní jednání a prostředí se mi líbilo... U individuálního kurzu se samozřejmě vázat nebudu, ale přece jen bych radši zkusila nějaký skupinový, jsem od přírody soutěživý typ a ráda bych se i s někým dělila o pokroky a úspěchy, takže samostatné tréninky nechávám až jako poslední možnost :).
 
Ahoj Honzo,
díky za odpověď! Nad Benáteckým hřištěm jsem přemýšlela - jednou jsem tam měla nějaké obchodní jednání a prostředí se mi líbilo... U individuálního kurzu se samozřejmě vázat nebudu, ale přece jen bych radši zkusila nějaký skupinový, jsem od přírody soutěživý typ a ráda bych se i s někým dělila o pokroky a úspěchy, takže samostatné tréninky nechávám až jako poslední možnost :).
Je spousta veci, kde skupinac ma sve kouzlo :)... ale zacatek golfu je dle meho o dost lepsi indivindy.
Mnoho odchovancu skupinacu ma sice kartu, ale uplne na prd techniku.
Cilem skupinace je prave karta... ne uplne dobre neco naucit.
Ale vse dle osobnich preferenci... ;)
 
Vitej na jamce!! :)
Dobre skupinove kurzy delaji v Praze v Hodkovickach, probihaji vzdy ve vecernich hodinach, v lete nekdy az od 7. Jsou to vetsinou skupinky po peti. Probiha to myslim 2x tydne. Cele je to pod taktovkou Akademie Skopovy. Cenu ti nereknu, protoze ji nevim, ale zkus u nich na strankach ;) Kurzy si lidi docela chvalej. A pokud nemas hole, tak ti je na kurz pujci ;)
 
Je spousta veci, kde skupinac ma sve kouzlo :)... ale zacatek golfu je dle meho o dost lepsi indivindy.
Mnoho odchovancu skupinacu ma sice kartu, ale uplne na prd techniku.
Cilem skupinace je prave karta... ne uplne dobre neco naucit.
Ale vse dle osobnich preferenci... ;)
Hmmm, nad touto skupinovou nevýhodou jsem také uvažovala... Možná by bylo ideální zkombinovat skupinové i individuální lekce :)

Vitej na jamce!! :)
Dobre skupinove kurzy delaji v Praze v Hodkovickach, probihaji vzdy ve vecernich hodinach, v lete nekdy az od 7. Jsou to vetsinou skupinky po peti. Probiha to myslim 2x tydne. Cele je to pod taktovkou Akademie Skopovy. Cenu ti nereknu, protoze ji nevim, ale zkus u nich na strankach ;) Kurzy si lidi docela chvalej. A pokud nemas hole, tak ti je na kurz pujci ;)
Děkuji za radu, už na to koukám :). Škoda jen, že Hodkovičky mám přes celou Prahu... Jsem z Čelákovic.
 
Ja jsem z Holesovic a jezdim tam docela casto, kdyz tam budes jezdit na vecer, bude doprava vpohode :)
 
Upraveno:
Anebo když vydržíš do června tak přijeď do Hořehled a my tě tam všichni velmi rádi zasvětíme do krás golfového světa! Ale pozor - nemají tam točenou kofolu...
 
Anebo když vydržíš do června tak přijeď do Hořehled a my tě tam všichni velmi rádi zasvětíme do krás golfového světa! Ale pozor - nemají tam točenou kofolu...
Jsi rikal, ze beres vitezny sud, takze kofola bude
 
Ahoj! Já bych řekla, že akce "Hraj golf, změň..." je OK a na takové první "čuchnutí" akorát. A bráním hromadné tréninky, taky jsem se na ně přihlásila - ale já jsem tvor velice družný a společenský. A my se sešli velice fajnová partička a vídáme se tak na golfu pořád. Je to tak, že spíše uvažuji o indivindi trenérovi až teď, právě kvůli té technice. Ale jinak - mě golf baví hlavně právě kvůli té společnosti lidí, a pro začátek bych si netroufla jen tak jít s někým na hřiště, takže jsme chodili lidičky z té party a jak píšu, chodíme a vídáme se pořád.
 
Anebo když vydržíš do června tak přijeď do Hořehled a my tě tam všichni velmi rádi zasvětíme do krás golfového světa! Ale pozor - nemají tam točenou kofolu...

Já se z tebe fakt picnu!:)))
 
Anebo když vydržíš do června tak přijeď do Hořehled a my tě tam všichni velmi rádi zasvětíme do krás golfového světa! Ale pozor - nemají tam točenou kofolu...
S Kofolou bys u mne nepochodil, ja pochazim z vesnice a dokazu prepit i kdejakyho frajera! :-D
 
Ahoj! Já bych řekla, že akce "Hraj golf, změň..." je OK a na takové první "čuchnutí" akorát. A bráním hromadné tréninky, taky jsem se na ně přihlásila - ale já jsem tvor velice družný a společenský. A my se sešli velice fajnová partička a vídáme se tak na golfu pořád. Je to tak, že spíše uvažuji o indivindi trenérovi až teď, právě kvůli té technice. Ale jinak - mě golf baví hlavně právě kvůli té společnosti lidí, a pro začátek bych si netroufla jen tak jít s někým na hřiště, takže jsme chodili lidičky z té party a jak píšu, chodíme a vídáme se pořád.
Dekuji za nazor! Take jsem velice druzna a tak by se mi urcite skupinka zamlouvala, nicmene zkusim ty tri dny a pak se uvidi pro co se rozhodnu! :) Kam jsi chodila na kurz?
 
Ahoj, také jsem začínala s "hraj golf, změň život" . Jsem ze Zelenče a začínala jsem ve Staré Boleslavi u Jaromíra Patočky. To máš z Čelákovic kousíček :)
 
Dekuji za nazor! Take jsem velice druzna a tak by se mi urcite skupinka zamlouvala, nicmene zkusim ty tri dny a pak se uvidi pro co se rozhodnu! :) Kam jsi chodila na kurz?
Já to tenkrát koupila manželovi k narozeninám (a sobě taky, přeci nepůjde sám ;)) a byli jsme na Nové Americe. Ale absolvovali jsme to v jednom dni...to jsem byla trochu zklamaná, ale nakonec to bylo OK, zabralo to jedno odpoledne. No, tam už to teď nepůjde...Jinak jsem členem Na Vrších v Libranticích a tam jsme měli ty skupinové tréninky.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom