Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Můj švih (David T.)

David T.

Nováček+
- Hraju aktivně golf pouze jeden rok a tudíž jsem ve všem na samotném začátku.
- Můj současný HI (HCP) je:
50 (pouze 3 turnaje...)
- Věc se kterou se trápím je směr míčků. Spousta ran míří vpravo (nikoliv jako "fade") a to u želez někdy i 45°. Driver je na tom podobně ale není to tak hrozný i když při délce rány se to projeví podobně.

Chápu že nejvíc by mě posunula spolupráce s trenérem, ale vše je otázka peněz...

 
- Hraju aktivně golf pouze jeden rok a tudíž jsem ve všem na samotném začátku.
- Můj současný HI (HCP) je:
50 (pouze 3 turnaje...)
- Věc se kterou se trápím je směr míčků. Spousta ran míří vpravo (nikoliv jako "fade") a to u želez někdy i 45°. Driver je na tom podobně ale není to tak hrozný i když při délce rány se to projeví podobně.

Chápu že nejvíc by mě posunula spolupráce s trenérem, ale vše je otázka peněz...

jaky byl vysledek tehle rany??
 
jaky byl vysledek tehle rany??
- Hraju aktivně golf pouze jeden rok a tudíž jsem ve všem na samotném začátku.
- Můj současný HI (HCP) je:
50 (pouze 3 turnaje...)
- Věc se kterou se trápím je směr míčků. Spousta ran míří vpravo (nikoliv jako "fade") a to u želez někdy i 45°. Driver je na tom podobně ale není to tak hrozný i když při délce rány se to projeví podobně.

Chápu že nejvíc by mě posunula spolupráce s trenérem, ale vše je otázka peněz...


chtělo by to trochu našetřit.
 
- Hraju aktivně golf pouze jeden rok a tudíž jsem ve všem na samotném začátku.
- Můj současný HI (HCP) je:
50 (pouze 3 turnaje...)
- Věc se kterou se trápím je směr míčků. Spousta ran míří vpravo (nikoliv jako "fade") a to u želez někdy i 45°. Driver je na tom podobně ale není to tak hrozný i když při délce rány se to projeví podobně.

Chápu že nejvíc by mě posunula spolupráce s trenérem, ale vše je otázka peněz...

Odpověděl jsem Ti již u druhého postu, nicméně jsem to dle popisu diagnostikoval přesně tady to byl též push slice. Vpostoji si oteři ví levou špičku, ne boky! Při přenosu zůstáváš příliš v zadní noze a pravé rameno musí během prošvihu skrze míč dolu a dopředu. Ty pokrššené ruce a pronace tam máš dost.
 
M8
D32BC134-E4D5-4D91-BA14-C4D3B06FCFCD.jpeg



To je foto impaktu, za mne nemáš správnou váhu na levé noze, tj stojíš více na patě( správně váha na 3/4 stopy). Škoda, že není pohled zepředu/zezadu, protože promítnutím to vypadá, že trefuješ z patky, to odhalí lepící samolepka na líc hole tzv impakt bod, proto míč může lítat vpravo.
 
M8Zobrazit přílohu 9878


To je foto impaktu, za mne nemáš správnou váhu na levé noze, tj stojíš více na patě( správně váha na 3/4 stopy). Škoda, že není pohled zepředu/zezadu, protože promítnutím to vypadá, že trefuješ z patky, to odhalí lepící samolepka na líc hole tzv impakt bod, proto míč může lítat vpravo.
Samolepka není třeba (je potřeba použít etiketu pro termo tiskárny), stačí nanést na líc dětský pudr abys viděl, kde trefuješ míč.
 
Upraveno:
- Hraju aktivně golf pouze jeden rok a tudíž jsem ve všem na samotném začátku.
- Můj současný HI (HCP) je:
50 (pouze 3 turnaje...)
- Věc se kterou se trápím je směr míčků. Spousta ran míří vpravo (nikoliv jako "fade") a to u želez někdy i 45°. Driver je na tom podobně ale není to tak hrozný i když při délce rány se to projeví podobně.

Chápu že nejvíc by mě posunula spolupráce s trenérem, ale vše je otázka peněz...


Čert vem švih, žeru ten výraz totálního zhnusení nad sebou samým, který následuje po tom odpalu. Takovýto “kristepane jájsem taková p*ča co ani netrefí míč a ještě se u toho filmuju, zabte mě!”.

Přesně ten samý pocit a výraz mám po každém druhém odpalu. Takže vydrž, jsme s tebou:)!
 
Když to tady čtu, oprávnění ke hře se dává asi u piva🤭🤔😳, já když jsem začínal tak bez potvrzení trenéra (absolvování drving, chiping, puting a hra) nic. Tj první golfové krůčky s trenérem, asi trochu jiný oddíl.
Říká ti něco slovní spojení Public course, a chápeš jeho význam..? A když mu nechceš poradit , tak mlč..
 
Hrají také rok a pokud jsi neměl trenéra, tak doporučuji najít si někoho alespoň na tři lekce, dá to opravdu hodně. Nemá cenu si nadrilovat špatné pohyby.
Ano i já mám v plánu. Zatím jsem před rokem absolvoval 8 lekcí úplně na začátku a pak celou sezonu trénoval sám, ale vidím že posunout se bude chtít pohled odborníka. Zde jsem chtěl aspoň zkusit zjistit co by mohlo být zle. Například z příspěvků od profíků jsem si prohlédl už několik videí o "push slice" a myslím že je to jeden z důvodů proč hraji doprava.
 
Když to tady čtu, oprávnění ke hře se dává asi u piva🤭🤔😳, já když jsem začínal tak bez potvrzení trenéra (absolvování drving, chiping, puting a hra) nic. Tj první golfové krůčky s trenérem, asi trochu jiný oddíl.
pro inspiraci sice staromódní, ale parádní švih

Ben Hogan měl krásný švih. Jinak radit se pochopitelně neodvážím, od toho jsou tu jiní, co bych doporučil je zkusit se v pozici impaktu inspirovat něčím co lze trenovat vcelku lehce kdekoliv.
1647210399545.png
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom