Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

"5 minut denně" - Tréninková GolfVýzva 19.jamky a GolfGearu pro rok 2018

Stav
Uzamčeno.

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
5minut2018.png


"5 minut denně" - tréninková GolfVýzva 19.jamky a GolfGearu pro rok 2018

Kde: všude, kde je možné (uvnitř, venku, louka, hřiště...)
Kdo: pro všechny registrované na 19.jamce
Kdy: kdykoli v roce 2018, v kuse 28 dní (libovolno, kdy začít) (ukončeno)
Cena: 0 Kč

Prosím, čtěte pozorně pravidla!
  • Pro potřeby výzvy bereme 28 dní v řadě, možno začít kdykoli, pro splnění výzvy mohou chybět nejvýše dva dny
  • Napište podrobný příspěvek popisující váš trénink každý den během jednoho měsíce, sem tam doplňte fotkou/videem.
  • Popište, co jste dělali po dobu nejméně pěti minut (uvnitř nebo venku, s golfovými míčky nebo bez nich, kolik míčků, kolik úspěšných pokusů se zadařilo atd.). Napište do úvodu kolikátý den v řadě máte.
  • Nepište nic zpětně ale ani nic dopředu. Vždy popište váš aktuální den. Pokud zapomenete příspěvek napsat, můžete to max dohnat i další den, buďme však poctiví.
  • Pokud dosáhnete počtu 28 dní v řadě (max mohou chybět dva dny), napište svůj příspěvek červeně
  • Začít se dá kdykoli, zkusme se do svého golfu pravidelným tréninkem zakousnout!
Příjemnou zábavu a trénujme! Pro ty, co dosáhnout 28 dní v řadě, je připraven od @Michal Prokop voucher na Advanced Fitting od GolfGearu v ceně 1690 Kč využitelný v Praze 8, Čechie!

Poznámka: Toto vlákno by mělo obsahovat pouze příspěvky o svém denním tréninku. Žádné reakce na ostatní, prosím! Podpora pomocí kliknutí na "To se mi líbí, Shot!" potěší!

Výzvu v roce 2018 splnili:
 
Upraveno:
Tak já ji přijímám ... hlavně se mi to bude dobře počítat, když ten unor má 28 dní .. :))

DEN 1/28
A hned na úvod 3hodiny na golfovým simulátoru .. cca 400 ran .. děs a hrůza, všechno nad 7i mi lítalo jak si chtělo :( Taky to podle toho vypadá, soutažní výsledek na Manua Kea za 92 a druhý soutěžní výsledek pro jinou Turu Pinehurst No.8 za 93.
Jistě, vyskytli se tam menší perličky ve formě dvou Birdíků, ale to neomlouvá Triple Bogy a bezpočet Double Bogy.
No a na závěr, aby to nebylo málo jsem si dal ještě driving, protože jsem nechtěl jít domů s pocitem, že nezahraju dobrou ránu. Až pak jsem tréninkově na 3paru zjistil jak teda mám hrát (prostě jsem nalezl zpátky švih), tak jsem šel domů spokojen. Ale i tak se dneska budu budit s vědomím, co mě čeká příští týden :))

No pálí mě ruce a snad se vyspím s tou bolestí zad. Ale i tak "Nejhorší den na golfu je furt lepší, než nejlepší den v práci" :D
 
Upraveno:
Jsem čekal jak tu bude spousta trénujících a ono nic :cool:

DEN 1

Já se hecnout nechám. Kdyz už jsem udělal tu neuváženost, že jsem vlezl k trenérovi s požadavkem na úpravu švihu . Dnes nakonec sám u zkoušení jestli, jsem schopen udržet v praxi, co mi teoreticky vysvětlil. No jasné, ze mi to šlo. Jen to ty míčky ještě nepochopily ;)
 

Přílohy

  • C00A1342-EE9B-4607-9C0E-4818991CD506.jpeg
    C00A1342-EE9B-4607-9C0E-4818991CD506.jpeg
    96,6 KB · Zobrazení: 443
Upraveno:
DEN 1
Super výzva, kterou jsem si přečetl sice až dnes ráno, ale jako svůj první den budu brát včerejšek ať to mám hezky během únorových 28 dní :). 18 jamek, hřiště Pebble Beach, profi odpaliště, simulátor Datalink Golf Blaster s jedním spoluhráčem.
Prvních devět jamek 2x bogey, 1x birdie čili 37 ran. Druhá devítka 1x triple-bogey, 3x bogey a závěrečné birdie na 18tce :cool: čili 41 ran. Celkem 78 ran (+6). Spokojenost až na ten triple. Driver paráda. Dřeva nehraju. Železa jsem sem tam "vypustil" moc brzy, takže ztráta metrů bouchnutím do podložky, ale jinak hezký kontrolovaný draw. Wedge jednou chip-in, super bunkershoty a spousta příher do dvou metrů. Jasně, je to simulátor, ale aspoň dobrý pocit.
Nakonec jsme si dali 9tku chip&put hřiště jen tak pro srandu. Takže první den výzvy se povedl.
 
Upraveno:
Kluci, supr. Taky se přidám, jak se vrátím z hor. Prosím, doplnil jsem pravidlo, napište vždy na začátek, kolikátý váš den v kuse máte. Něco jako:

První den nebo Den 1, den 2... a pod to příspěvek.

Držím palce! :up:
 
Zobrazit přílohu 3802

"5 minut denně" - tréninková GolfVýzva 19.jamky a GolfGearu pro rok 2018

Kde: všude, kde je možné (uvnitř, venku, louka, hřiště...)
Kdo: pro všechny registrované na 19.jamce
Kdy: kdykoli v roce 2018, v kuse 28 dní (libovolno, kdy začít)
Cena: 0 Kč

Prosím, čtěte pozorně pravidla!
  • Pro potřeby výzvy bereme 28 dní v řadě, možno začít kdykoli, pro splnění výzvy mohou chybět nejvýše dva dny
  • Napište podrobný příspěvek popisující váš trénink každý den během jednoho měsíce, sem tam doplňte fotkou/videem.
  • Popište, co jste dělali po dobu nejméně pěti minut (uvnitř nebo venku, s golfovými míčky nebo bez nich, kolik míčků, kolik úspěšných pokusů se zadařilo atd.). Napište do úvodu kolikátý den v řadě máte.
  • Nepište nic zpětně ale ani nic dopředu. Vždy popište váš aktuální den. Pokud zapomenete příspěvek napsat, můžete to max dohnat i další den, buďme však poctiví.
  • Pokud dosáhnete počtu 28 dní v řadě (max mohou chybět dva dny), napište svůj příspěvek červeně
  • Začít se dá kdykoli, zkusme se do svého golfu pravidelným tréninkem zakousnout!
Příjemnou zábavu a trénujme! Pro ty, co dosáhnout 28 dní v řadě, je připraven od @Michal Prokop voucher naAdvanced Fitting od GolfGearu v ceně 1690 Kč využitelný v Praze 8, Čechie!

Poznámka: Toto vlákno by mělo obsahovat pouze příspěvky o svém denním tréninku. Žádné reakce na ostatní, prosím! Podpora pomocí kliknutí na "To se mi líbí, Shot!" potěší!
Super nápad a výzva :up:
DEN1 - Zkusím každý den puttovat doma na koberci, snad to dám. Sobě i ostatním přeji trpělivost :)
 
Já to tedy také zkusím. Zatím doma (blbě se mi chodí).

Den 1
Včera cca 20 min. puttování. . Postupně vždy 3x za sebou 1, 2, 3 a 4 m. Pokud netrefa tak o metr zpět a na závěr cca ze dvou mertů namířit a nekoukat se. Docela to šlo.

Den 2
putting 20 min.
chipping a odpalování dutých plastových míčků na terč pověšený na záclonách. Čas 1 CD.
 
Upraveno:
Den 2

Když jsem se tím nechlubil verejně, tak mě to nenapadlo, ale za těmi trenerskymi radami je určitě domluvena skryta kamera.

Trenink rotace do nápřahu. Zrdcadlo ukáže o kolik se posouvám ;)
 

Přílohy

  • D05F9B36-0503-4AD4-9914-229B32AF3D97.jpeg
    D05F9B36-0503-4AD4-9914-229B32AF3D97.jpeg
    67,2 KB · Zobrazení: 430
Den 2/28

Trénink chipingu na zahradě .. výhodou tmy je, že držím hlavu dole a nedívám se za míčkem :-D
 
Den 2
Doma :
Putting a chipping na balančním půlválci - 20 minut
 
DEN2
Zjištění, že ona to nebude taková sranda každý den si chvilku najít :eek:.
Avšak 15 minut jsem dokázal strávit puttováním na puttovacím koberci. Všechny putty 1,5 metru, úspěšnost cca 7/10, je co zlepšovat...
 
DEN 3
Patování na koberci......v dětském pokojicku. Dnešních 10 min patovani trvalo cca 1,5 hodiny. Motivace příkladem funguje ;) prcek toho natrenoval daleko víc než já :p:p:p
 
DEN 3

Patování na koberci 1,2,3,4 m. Snažím se o zažití zásad : Kamenné zápěstí, Teploměr a Vzdálenost. To není z mé hlavy to jsem někde vyčetl .:) Troufám si říct,
že se moje patování posunulo o cca 20% vpřed. :p. A to jsem těsně před začátkem vypil groček. Závěrečná disciplína : ze dvou metrů se zavřenýma očima ještě šla,
ale když jsem se měl koukat jinam, tak to nestálo za nic.:( To asi ten rum už začal působit a nebo, že by přestal ? Kdo se ve mně vyzná.:D
 
DEN 3
Dnes celkem 150 minut strávených na tréninkových plochách v Hodkovičkách. Měl jsem v plánu jít na hřiště, ale když jsem viděl obsazenost a tempo hry (vzhledem k tomu, že jsem chtěl jít sám) spokojil jsem se s 90 minutami chipingu (64ka, 55ka) a 60 minutami drivingu (p, 7i, 5i, 3w). Zapomněl jsem si vzít z domova teečka, takže bez driveru, o to lepší pro železa....
 

Přílohy

  • IMG_20180203_133432.jpg
    IMG_20180203_133432.jpg
    83,7 KB · Zobrazení: 364
Den 3
Indoor - elektronický driving
7i,5i,Driver - 60 minut
 
Den 3/28

Trenink chipů za světla .. pes mě viděl, až se z toho smíchy válel po zemi ...
Už se těším, zpátky domů, kde budu trénovat i putování ..

IMG_8894.JPG
 
Hezka vyzva! Diky!
Namotivovala me i moznost ziskani voucheru na fitting :) Moc ale neverim, ze to vydrzim.....

1/28

Dnes driving na Cernaku, hodina a pul, des a hruza :( ze 100 ran jsem trefil dobre tak 7. 20 relativne ok, jinak hruza, je na cem pracovat! Jedna z mala veci, ktera me potesila, byla slunicko, ktere na par minut vykouklo!

Chipping a putting kvuli namraze zavrenej, takze to bude (putting) zitrejsi napln alespon doma.
 
Den 4
Doma a bacha ... třífázovej :p... po půl hoďkách ráno, před obědem a odpo
Chipping levá, pravá, obě a putting
 
Den 4

Doma dvoufázovej:(. Jerry seš lepší.
Chiping a záclonový driving. Při něm jsem se soustředil na dýchání. Vychází mi to : při nápřahu nádech a pak výdech po celou dobu švihu.
Teď jdu ještě cca 20 min. cvičit: GOLF FITNESS 50+
 
Upraveno:
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom