Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Ahoj, intro🙂

Vaclav

Nováček+
Vaclav 43let. Zacal jsem v cervnu, od te doby donedavna 2x tydne, stridave driving a hriste - Horal. Mam to 10 min autem. Od pristiho roku clenstvi jasne!
😁jen zatim zvazuju kde tu na valassku. Poradite?
 

Přílohy

  • Screenshot_20191204_131250.jpg
    Screenshot_20191204_131250.jpg
    31,6 KB · Zobrazení: 287
Vaclav 43let. Zacal jsem v cervnu, od te doby donedavna 2x tydne, stridave driving a hriste - Horal. Mam to 10 min autem. Od pristiho roku clenstvi jasne!
😁jen zatim zvazuju kde tu na valassku. Poradite?

Ahoj Vašku, vítám Tě na Jamce, ať se ti tu líbí. Jakpak si se ke golfu dostal? :)
 
Ahoj Vašku, vítám Tě na Jamce, ať se ti tu líbí. Jakpak si se ke golfu dostal? :)
Nahoda. Kolega byl za synem (mym spoluzakem) ve statech a ten ho vytahl na driving. Zaujalo ho to. Chtel trochu potrenovat, aby az tam priste pojede mohli na hriste. Ja to zas parkrat zkousel pred lety v anglii. Tady jsem nemel partaka. Slovo dalo slovo a po par trenizich jsme sli na mistni 9ku. A uz bylo vymalovano 😊 Kazda volna chvilka tam. Zena uz se modlila, aby zacala zima😁 hole do zacatku mi dal znamy za flasku stare whisky. Cleveland. No tesim se na jaro, co vam budu povidat🙂
 
Koukám další adept na single 🤭

Tak zvolila mírnější metodu. Mohla rovnou říci, buď já, nebo golf😁. Jo, my ženy jsme strategické 😂. Doporučuji, dát jí hůl do ruky, ať to jde zkusit taky. Doufám, že ji nenapadne něco jiného. Golf je silně nakažlivý 🏌️❤️.
 
Vaclav 43let. Zacal jsem v cervnu, od te doby donedavna 2x tydne, stridave driving a hriste - Horal. Mam to 10 min autem. Od pristiho roku clenstvi jasne!
😁jen zatim zvazuju kde tu na valassku. Poradite?
@Francovka ;)
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom