Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Vítek WITB

Vitek

Nováček+
Driver: Nike VRS 9.5°,60G Stiff.
Fairway: Ping K15 3/16°, Regual.
Hybrid: Nike CPR 26°, Stiff.
Železa: Mizuno MP-52 Dynalite Gold XP 400 4-PW
Wedge: Nike V-forged 54/12 DG X100, 50 DG X100.
Putter: AMF Pro Transfer 35".

Míčky: převážně Nike a Sirixon AD333 Tour.
Bag: Nike Air Sport.
Vozík: Axglo.
Laser: Nemám.
GPS: Garmin S6.

Boty: Nike.
Rukavice: Nike.
Ručník: Nike.
Ostatní: Dřevěná/plastová týčka všech barev. Vypichovátko/markovátko Nike. Placatka s Morganem.

16736195_1552813368065566_1572806417_n.jpg
 
Upraveno:
Bratránek je Ambasador Nike pro ČR, tak proto Nike a hl ja ty veci s fajfkou Miluju a Kocka to je taky pribeh. Segra nam ji pred 6.lety dala na 14dni na hlidani a dopadlo to, jak dopadlo. Jmenuje se Tereza je hrozne tlusta a furt spi.

15556105_10207323166948982_1583433606_n.jpg
 
Tohle zacina byt fakt Zombie Nike forum.
Jdu si smazat ucet :)))

Placatku jsem zapomel popsat u sveho bagu! Dobry tip. :)
 
Je to slozite nenosit Nike :). Kdyz to reknu za sebe tak to bylo nasledovne.
Moje prvni Hole zaroven soucasne Mizuno MP -52. Fajn mam Mizuno hole, chci veci jen od Mizuna. Koupil jsem Tour Bag Mizuno jetej nadhernej. Pak obleceni. Trika za 1.800 a vic a barvy tipu cerna, bila, modra.... Nike- ruzova, kriklave zelena, fialova atd. Koupil jsem trika Nike a takhle zevsim Cepice, gate, kratasy a buh vi co :). A hl na ,,Zelebem Pruhu,, Doktordee asi zna :). Pracuje kamaradka a hl ten shop je Top. Veci za hubicku a na tu hubicku jeste sleva ;-)
 
Dobrá práce ;)
Cítím lehkou nervozitu některých členů fóra z rozrůstající se popularity "fajfky" :p
 
Delam nekolik sportu a vite jak to je. Kdyz hrajes ho**o, tak musis alespon vypadat ;):D
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom