Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Pěkný den a pěknou hru :-)

NaBednu

Guru fóra
Jsem z Prahy, jmenuji se Renata. Nejvíc trénuji v Čechii. Domovské hřiště mám v Hazlově (Františkovy lázně). S golfem jsem začala před necelým rokem, rovnou v kategorii seniorů :) Nadšení mě neopouští, na turnaje ale zatím nechodím. Plánuji v příštím roce účast na první tour. HCP (zatím?) 54. Dosud jsem chodila na hřiště hlavně sama, nicméně teď už bych ráda hrála golf alespoň ve dvojici. Časově jsem flexibilní (nejlepší je pro mě dopoledne). Moc by mě potěšilo, kdyby se ozval někdo, kdo umí hrát golf lépe a vzal mě s sebou na nějaké hřiště v Praze a okolí.
 
Ahoj, Praha a okolí je sice přesně můj region, ale zároveň jsem v týdnu většinou u soustruhu a nemám šanci přes den hrát. Věřím, ze tu nějaké dopolední spoluhráče najdeš.
 
Ahoj Renato, vitej na Jamce. :) at se ti mezi nami libi s urcite te radi uvidime trebas nejpozdeji pristi rok na nejake spolecne hre 19.jamky. :)
 
Jsem z Prahy, jmenuji se Renata. Nejvíc trénuji v Čechii. Domovské hřiště mám v Hazlově (Františkovy lázně). S golfem jsem začala před necelým rokem, rovnou v kategorii seniorů :) Nadšení mě neopouští, na turnaje ale zatím nechodím. Plánuji v příštím roce účast na první tour. HCP (zatím?) 54. Dosud jsem chodila na hřiště hlavně sama, nicméně teď už bych ráda hrála golf alespoň ve dvojici. Časově jsem flexibilní (nejlepší je pro mě dopoledne). Moc by mě potěšilo, kdyby se ozval někdo, kdo umí hrát golf lépe a vzal mě s sebou na nějaké hřiště v Praze a okolí.
ahoooj Renatko, golf je droga, já to tak prostě mám....
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom