Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Tak já bych se s dovolením také přihlásil

HonzaS

Mazák fóra
Klub
GC Grabštejn
HI (HCP)
22
Ahoj vespolek,
fórum i levný golf jsem doposud jen z povzdálí sledoval, ale snad přišla ta chvíle, abych se do věci vložil ;o)
Moje cesta na hřiště není asi úplně obvyklá - koncem loňského léta mi žena (po několika nezdařených pokusech s tenisem, bicyklem, inliny atd.) navrhla, že asi jediný sport, který bychom mohli zvládnout společně by mohl být golf. První lekci jsme absolvovali v rámci HGZŽ na Grabštejně a ten den se zařadil po bok těch několika málo, které dělí život na před a po. Od té doby je prostě všechno trochu jinak, volné chvíle trávené přemýšlením co dělat se měnily na tipy na který driving pojedeme potrénovat, malý bag a pár holí se usadil v kufru auta takřka natrvalo a kromě loga Eurosport už je v obrazovce TV vypálené i to od Golfchannel.
Zatím začátečník bez zkoušky, ale to se do začátku sezóny jistě změní.
Tak tedy všem: Hezkou hru!

Honza Šťastný
 
Vítej u nás :)
 
Vitej!
A jak dlouho uz hrajes? Zajima me, jak dlouho lze aktivne "vydrzet" bez karty a kam chodis atp.
 
Já jsem bez osvědčení vydržel skoro dva roky :) Než jsem se odhodlal.
 
Ahoj a děkuji za uvítání,

hraní se tomu dá říkat asi tak od října, do té doby to byl opravdu jen driving s trenérem i bez pak párkrát akademie. Hřiště na Grabštejně je kromě parádního prostředí a lidí přístupné i bez karty a když se utrhnu třeba jen na 2 hodinky, tak driving a cvičné plochy všude jsou také volné. Zatím jsem byl kromě Grabštejnské akademie a hřiště také v Benátkách drive a ak., Ml.Boleslav drive, chip+putt, ak., Semily drive, Liberec Machnín drive, Ještěd drive ak. Liberec Golfcentrum indoor drive + simulátor, malá rohožka na zahradě s cvičnými míčky.
 
To jsou pak ti, co prijdou na turnaj a zahraji 80 Stbl a vsem ostatnim to znechuti :D

Moje řeč, ale myslím, že to zažila naprostá většina z nás. Víítězství na prvním turnaji Je příjemná motivace, tak mu to přejme ;).
 
:D Aha takže hrát blbě je vlastně dobře, nebo hrát dobře je vlastně blbě? ;)
Nebojte ono to zas tak žhavé nebude, obzvlášť teď co tu máme sněhovou nadílku tak jsem víc na lyžích než na koberci. Celou 18 jsem obešel jen jednou a to za -3

Pokud se teda počítají míčky v bagu před a po hře, ran bylo 130
 
:D Aha takže hrát blbě je vlastně dobře, nebo hrát dobře je vlastně blbě? ;)
Akorát, že jen jednou. Na další vítezství už se pak přeci jen trochu zapotíš :p
 
Nesmite mit smulu jako ja, kdy vzdy se temer nasla nejaka udalost, co z toho udelala 2. misto.

Bud se zrusila kategorie, nebo proste prisel nekdo, kdo mel v USA single a tady zacal s 54 a zrovna me musel potkat na prvnim turnaji, kde vse bylo dohromady. A neni nic horsiho, nez zahrat na sve pomery skvele, totalne si "zkazit" HCP a nic vubec nevyhrat, jako se mi to stalo naposled v Beroune... :D
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom