Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

3. R&A - novoroční pravidlový kvíz o listky na The Open 2017

RazoR

Aktivní člen
Hádanka pro tento týden je trošku nestandardní.
Dnes dorazil newsletter z R&A, informující o soutěži o lístky na letošní The Open.

Princip je jednoduchý - odpovědět 100% z 18 testových otázek. Kdo to zvládne - dostane se do slosování o lístky na Open nebo má možnost získat drobné věcné ceny.

Soutěž běží do 19. února.

Více info zde v odkazu: http://www.randa.org/RulesEquipment/Rules/RulesCompetition/

No a sem to dávám, abyste se případně mohli chlubit, jak jste dopadli ;)...
 
Hm, téma jsem založil předtím, než jsem sám test dělal... :)

Čekal jsem, že to bude pohodička, ale musím říct, že pár otázek (pro někoho možná víc než pár) je tam poměrně záludných a v několika případech je potřeba i Decisions. Minimálně jedou jsem si nebyl jist, zdali správně chápu význam anglického zadání (což se občas hold prostě stává).
Není to ale nijak omezené časem. Na konci testu se vám ukáže jen výsledek, ale žádné info o tom, kde jste udělali chybu (správné odpovědi zobrazí R&A až po 19.2.)

Výsledek 16 z 18 na první pokus. Nic moc :rolleyes:...
 
Zkoušel jsem, ale přiznám, že v půlce jsem se zasekl se svojí angličtinou, takže bohužel. Ale když by se někdo našel, kdo by všechny otázky hodnověrně (a tak, aby to dávalo smysl) přeložil do češtiny... Nevadilo by mi to. :)
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom