Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

3 kolový vozík - doporučení

Aktuálně je jeden moc pěkný bílý clickgear za 3.900 na levnogolfu. Já za sebe můžu říci, že clickgear je dobrá volba.
Dekuji za info, uz jsem ho videl i jinde a ma i cerny.
 
Tak ja mam zkusenost i s manualnimi voziky motocaddy.
Tento novy je vice mene kopie clickgearu. Pozor jen na to, ze clickgear ma v cene drzak destniku, tady mozna treba koupit zvlast.

Oba jsou kvalitni, ojety clickgear se da koupit i za 3K celkem easy.
 
Tak ja mam zkusenost i s manualnimi voziky motocaddy.
Tento novy je vice mene kopie clickgearu. Pozor jen na to, ze clickgear ma v cene drzak destniku, tady mozna treba koupit zvlast.

Oba jsou kvalitni, ojety clickgear se da koupit i za 3K celkem easy.
Dekuji za reakci, oba maji drzak, caddytec v cene a motocaddy jako darek a je v prepoctu o neco drazsi. Pekny letni vecer.
 
Ano, rozhodně brát clickgear, klidně z druhé ruky.
 
Pak ber motto nebo clickgear... nebo trosku priplatit a kup jucad. :)

Btw. koukam, ze maji za 99 GBP motocaddy S1 lite... super vozik a skvelou cenu. Je mene skladny ale nez ty ostatni, zase ma super termo kapsu, kam se vejde vice veci nez do bagu. Tento model jsem prave mel.
 
Pak ber motto nebo clickgear... nebo trosku priplatit a kup jucad. :)

Btw. koukam, ze maji za 99 GBP motocaddy S1 lite... super vozik a skvelou cenu. Je mene skladny ale nez ty ostatni, zase ma super termo kapsu, kam se vejde vice veci nez do bagu. Tento model jsem prave mel.
Děkuji za reakci, ten jucad mě nezaujal vizuálně a jelikož začínám, tak to nechci přehánět:). To vypadá, že většina uznává clickgear, ale starší jsou podle mě předražené, to už raději nový 3.5+. Kouknu ještě na ten S1, jen nevím, jestli není lepší ten P1, je trochu dražší 129 GBP... Díky moc.
 
Docela mě udivuje, že nepřišla žádná reakce na vozik CaddyTek CadyLite EZ, protože se mi zdá, že poměr, cena (3.490) a možná i výkon jsou super, má vše ve výbavě (držák na deštník, na flašku, dokonce chladící box pod vozíkem a i na zahr. serverech je docela chválený, i když jsem někde četl, že není úplně stabilní. Srovnávají ho s Clicgearem a co je mínus je, že je težší 8,34 kg a má jen nožní brzdu.

Opravdu ho nikdo nemá??

https://www.golfovevoziky.cz/p/cadd...dyLite+EZ+ruční+golfový+vozík+černý&utm_term=
 
No tak abych ti to trochu zkomplikoval, přidám i svoji trošku do mlýna. Koupil jsem vloni starší Axglo Trilite a nemohu než jen chválit. Lehký, snadné rozložení a složení, držák na deštník i pití a přepravní taška v ceně. Kapsa dostatečně prostorná.
Jediná drobná slabina by se mohla najít u držáku karty při silnějším papíru, ale připisuji to spíš stáří mého konkrétního kusu.
https://www.webgolf.cz/klasicke-voziky/23582-axglo-trilite-golfovy-vozik-2990105042730.html
 
@RobertSlajs jeden podobný prodává. V sekci Inzeráty
zánovní, najeto jen 200 km, zřejmě po důchodci a zcela jistě nebourán ;)
 
  • To se mi líbí
Reactions: jan
No tak abych ti to trochu zkomplikoval, přidám i svoji trošku do mlýna. Koupil jsem vloni starší Axglo Trilite a nemohu než jen chválit. Lehký, snadné rozložení a složení, držák na deštník i pití a přepravní taška v ceně. Kapsa dostatečně prostorná.
Jediná drobná slabina by se mohla najít u držáku karty při silnějším papíru, ale připisuji to spíš stáří mého konkrétního kusu.
https://www.webgolf.cz/klasicke-voziky/23582-axglo-trilite-golfovy-vozik-2990105042730.html
Díky za reakci, dokonce je k tomu vše jako dárek a klusí v Anglii to mají ještě o osm stovek levnější:
https://www.clubhousegolf.co.uk/aca...-Wheel-Golf-Trolley-Silver-Blue.html#SID=8843
Nevypadá to vůbec špatně....
 
Jucad ma vyhodu hlavne v tom, ze jde rozebrat na sroubek a vejde se i do maleho auta ci cabrioletu. Je skvely (mam), ale stoji nesmysl.

Ty ostatno voziky nikdo moc neresi... neb nejsou proverene, casto jde o cinky vozik s nejakym brandem. Cena noveho je sice lakava, ale obecne jsou neprodejne a tezko na to shanet nahradni dily.

Clickgear ma povest neuveritelneho drzaku... krom madla, ktere se u starsich kazilo (pouze vrchni molitan), tomu lze vytknout jen to, ze drzak na destnik neni pevne pridelan na vozik a lze tedy ztratit ci zapomenout v aute. :D Taktez ne kazdemu sedne tvar slozeneho. Tipuji, ze ten motocaddy bude o chlup mensi.
 
No tak abych ti to trochu zkomplikoval, přidám i svoji trošku do mlýna. Koupil jsem vloni starší Axglo Trilite a nemohu než jen chválit. Lehký, snadné rozložení a složení, držák na deštník i pití a přepravní taška v ceně. Kapsa dostatečně prostorná.
Jediná drobná slabina by se mohla najít u držáku karty při silnějším papíru, ale připisuji to spíš stáří mého konkrétního kusu.
https://www.webgolf.cz/klasicke-voziky/23582-axglo-trilite-golfovy-vozik-2990105042730.html

Akorát nekupuj u webgolfu, ten obchod si zaslouží zkrachovat!
 
... krom madla, ktere se u starsich kazilo (pouze vrchni molitan), tomu lze vytknout jen to, ze drzak na destnik neni pevne pridelan na vozik a lze tedy ztratit ci zapomenout v aute.

Souhlas:
1) molitan jsem po cca 5 letech omlátil nešetrným boucháním navaného kufru dveřmi od auta a tak - vyřešil jsem normálně černou cyklistickou omotávkou na berany, ta už několik let drží
2) řeším zacvaknutím takové té natahovací spony na lanku na klíče (třeba construct to dával), nebo dřív permanentku na lyže, mám od začátku a několikrát se vyplatilo

Ještě jsem urval uchycení lanka od brzdy pod vozíkem, normálně jsem přilepil páskou.
 
Akorát nekupuj u webgolfu, ten obchod si zaslouží zkrachovat!

Jo, když už nic jiného za ty spamy co furt posílají - ale nedávno jsem tam zase něco koupil :(.
 
webgolf ma nejakou divnou strategii cen. Do emalilu prisel jejich spam a najednou vidim, ze prodavaji voziky od PG-Power Golf. Vyborna cenova nabidka, sleva 40%, z 80 tisic na 48 tisic. Problem akorat je, ze v Nemecku stoji porad jeste mene....

PG-PowerGolf Nitro Premium elektrický vozík, černý
 
Mají i zajímavou prodejní strategii, v únoru sem objednal kalhoty "v akci" a zatím je stále nemám, podle recenzí co mají na googlu nejsem jediný komu zboží nepřišlo.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom