Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

28.4. Kaskáda, 29.4. Kaskáda, 30.4. Kácov

Sauron

Mazák fóra
19.jamka
Jméno
Alexander
Přijmení
Klimeš
Klub
Kotlina - Terezín
HI (HCP)
21,9
Nazdar kamarádky a kamarádi, v důsledku všelijakých konstelací, které sem nepatří, jsem si naordinoval krátkou dovolenku a budu 28. - 29. dubna na Kaskádě a 30. dubna po cestě zpět na Kácově.
Kdo by se přidal na hru? Kaskádu budu hrát určitě vždy odpoledne, termín budu ještě upřesňovat, rezervaci bych si dělal třeba v pondělí,
Sobotní Kácov mám teetime 11:20.
Přidal by se někdo z místních?

Hraju na svůj HCP 29, ale trpím hypertrofovanou představou o vlastní vtipnosti, takže se to se mnou dá.
 
Kácov bych šel rád a taky bych se z čistě studijních důvodů chtěl obeznámit s tvojí diagnózou 😜, ale bohužel ... ten dotčený víkend zase tančím ... ;)
 
Ve městě, který nikdo nezná, neseženu partáka? :devil::D
Ve městě, které nikdo nezná, žijí existence, které také nikdo nezná :) Jinak ve čtvrtek a v pátek mám v plánu být na Kaskádě a trénovat. Ale zda-li půjdu i na hřiště to se asi vždy rozhodnu až v daný den. A pokud bych šel, tak asi jen jednu devítku. Takže nemohu nic slíbit, ale ani vyloučit :)
 
  • Super!
Reactions: PFP
sorry, já budu v Kácově v pátek 29.4.... :confused:
 
Ve městě, které nikdo nezná, žijí existence, které také nikdo nezná :) Jinak ve čtvrtek a v pátek mám v plánu být na Kaskádě a trénovat. Ale zda-li půjdu i na hřiště to se asi vždy rozhodnu až v daný den. A pokud bych šel, tak asi jen jednu devítku. Takže nemohu nic slíbit, ale ani vyloučit :)

Tak teetimy mám na kaskádě shodně 13:50, čtvrtek i pátek.
 
Tak teetimy mám na kaskádě shodně 13:50, čtvrtek i pátek.
Ahoj ok, ale už teď vím, že to nebudu na 99% stíhat :) Tak si užij hru a třeba se tam potkáme na kafi :)
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom