Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Zdravím vespolek

Jarek

Aktivní člen
Občas si jdu zahrát devítku do Hořehled, kde jsem členem. Nehraji turnaje, golf je pro mě spíše procházkou v pěkném prostředí. A rád se na golf dívám v TV. Líbí se mi kombinace sportu a hezkých záběrů. Tak se těším na společný pokec o golfu.
 
Občas si jdu zahrát devítku do Hořehled, kde jsem členem. Nehraji turnaje, golf je pro mě spíše procházkou v pěkném prostředí. A rád se na golf dívám v TV. Líbí se mi kombinace sportu a hezkých záběrů. Tak se těším na společný pokec o golfu.
Vitej!
Nezapomen se pochlubit i co s sebou na tu prochazku tahas za harampadi! :D
 
Jsem člověk, co jde hrát 1x za 2 týdny, tak mi vzhledem k mým dovednostem stačí set Wilson Staff. Devítku v Hořehledech hraju kolem 55 ran plus minus 5 ran. Jednou se mi povedla i za 49 ran. Pro zdejší matadory asi k smíchu, ale jak říkám, pro mě je to procházka a vyvětrání hlavy. Větší ambice nemám:)
 
Upraveno:
Jsem člověk, co jde hrát 1x za 2 týdny, tak mi vzhledem k mým dovednostem stačí set Wilson Staff. Devítku v Hořehledech hraju kolem 55 ran plus minus 5 ran. Jednou se mi povedla i za 49 ran. Pro zdejší matadory asi k smíchu, ale jak říkám, pro mě je to procházka a vyvětrání hlavy. Větší ambice nemám:)

49 v Horehledech je jako v PARu kdekoli jinde;):up:
 
Martine, to mi lichotíš nebo jsou Hořehledy tak těžký?
Myslím, že brzy pochopíš, že @mkopcak je cokoliv, jen ne lichotník (s výjimkou směrem k @requo, ale to jen proto, že to je náčelník) a tvá otázka bude znít : "Děláš si ze mě prdel, nebo jsou Hořehledy tak těžký" :p:D:D:D
 
Martine, to mi lichotíš nebo jsou Hořehledy tak těžký?

Na Hořehledech není těžkého nic. Pokud nehraješ golf. :)

Vítej na Jamce, ať se ti tu líbí.
 
Myslím, že brzy pochopíš, že @mkopcak je cokoliv, jen ne lichotník (s výjimkou směrem k @requo, ale to jen proto, že to je náčelník) a tvá otázka bude znít : "Děláš si ze mě prdel, nebo jsou Hořehledy tak těžký" :p:D:D:D
Vzhledem k tomu, že @Jarek je člen v Hořehledech, určitě tuší, s kým má tu čest :)
 
Vzhledem k tomu, že @Jarek je člen v Hořehledech, určitě tuší, s kým má tu čest :)

Já mezi lidi moc nechodim...
 
Já mezi lidi moc nechodim...
Tak třeba v Alicante . . . . tam mezi lidi nechodil vůbec . . .
Bohužel škodolibí kamarádi ho vždycky někam proti jeho vůli odvedli, on se jim tam ztratil a domů dorazil až k ránu . . . klasická oběť šikany ;)
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom