Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Golfistou z donucení

David T.

Nováček+
Dobrý den golfisté,

jmenuji se David a s golfem jsem začel tento rok. Přítelkyně která hraje rekreačně golf už několiklet si stěžovala na to, že se věnujeme pouze mím koníčkům a ne jejím. Tak jsem začal začátkem léta jako "caddík", ale nedalo mi to a postupně jsem si zkušel odpalovat a patovat. Pak už mě to oslovilo natolik, že následoval tréning s trenérem, v září zkouška způsobilosti a díky teplému podzimu jsme zvládli odehrát i několik hřišť společně. Úplně na závěr sezóny jsem ještě vstoupil do golfového clubu Automotodrom Brno abych se seznámili s dalšími golfisty a dostal své HCP 54 :) Aktuálně plánujeme golfovou dovolenou někde v teple, a to mě přivedlo na tyto stránky. Snad se mi zde podaří získat potřebné informace.
 
Vítej na Jamce Davide. To je zajímavý příběh, když tě ke golfu přivedla přítelkyně! Informací je zde možnost načerpat spoustu, uvidíš.;)
 
Vitej,
jsme zvedavi na pokracovani! :)
 
Vítej na jamce..

Jsi dopadl dobře, si představ, že by závodila v pojídání cvrčků třeba...
 
Vitej,
jsme zvedavi na pokracovani! :)
Jako myslíš jestli je golf nerozdělí? :D:p Setkal jsem se s pár případama, co začli hrát golf jeden kvůli druhému, ale po čase zjistili, že se na hřišti nesnesou o_O
 
Trochu pozitivně chlapci..:):):), co třeba vítej na jamce, hrát s manželkou je super, pořád budete mít dost času a budete si vzájemně velmi mile radit..?:):):)
 
Zatím je to tak že hraje líp než já, což strašně těžce nesu... Chlapská ješitnost :) Ale taky co chtít po 3 měsících. Teď chystáme na únor výlet za golfem do tepla tak budu moct potrénovat.
 
Trochu pozitivně chlapci..:):):), co třeba vítej na jamce, hrát s manželkou je super, pořád budete mít dost času a budete si vzájemně velmi mile radit..?:):):)
A to se ti stalo, nebo jsi o tom jen slyšel ... ???:D
 
Ale vážně ... samozřejmě jim ten případný vzájemný soulad přeju ... ;):up:
 
Já nevím kam na to chodíte, že manželky odtahujou manžele od golfu!:devil:
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom