Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Anketa 2021: Jak se ti změnil HI za tento rok?

2021: Jak se ti změnil HI za tento rok?

  • Zhoršil se mi HI o více jak 5

    Hlasy: 0 0,0%
  • - chtěl jsem zhoršit

    Hlasy: 0 0,0%

  • Hlasovalo
    38

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
2021-zmenaHI.png


Po předchozí anketě 2021: Kolik ČR hřišť jste letos dali? tu je další bilanční anketa. Tentokrát, jak se nám letos pohnul HI a jestli jsme s tím výsledkem spokojeni, nebo je nám to buřt (a budeme hrdinně tvrdit a okolí přesvědčovat, jak je pro nás HI jen číslo ;) Takže: Jak se ti změnil HI za tento rok?

A každý, kdo se trochu rozepíše o svém letošním výsledkovém progresu, pokusí se najít, co se mu dařilo a co ne, získá i tentokráte určitě mnoho pochvalných lajků a virtuálního golfového bludišťáka!


---
PS: Pro rychlé dohledání, jak jste na tom letos, Vám může posloužit aplikace teetime na vašem mobilu. Klikněte po přihlášení na mobilu dole na své jméno, pak odkaz "Můj Golf" a dále "Osobní stránka" a je to tam. Na počítači obdobně: Přihlásit se na https://www.teetime.cz/, kliknout na ikonku, vybrat "Můj Golf" a tady oproti mobilu změna, správná záložka je "Statistiky". S ohledem na to, že TT je přímo napojen na čgf, tak sosá všechny oficiální (tzn. započítané turnajové a nesoutěžní hry) údaje v podstatě bezchybně a online i zpět do historie.

Takže pro představu, u mě to v TT za letošek vypadá nějak takto:


Výstřižek.JPG

V místní aplikaci mGolf by 19.jamka v modulu Moje Hry propojenou s Jamkou můžete vidět svůj vHI, tzv. virtuální HI, který vyhodnocuje vše, co jste si zadali (není napojeno na čgf), letos mám odehráno 89 her, do vHI se bere 20 posledních, pro výpočet vhi8 pak nejlepších 8. V podstatě v mém případě to statisticky a hladinou, na kterou reálně hraju, vcelku odpovídá.

Výstřižek.JPG
 
Upraveno:
Sice jsem rok zakončil s HI o 0,2 lepším, ale nejdřív jsem o 2,6 zhoršil a pak o 2,8 zlepšil, takže jsem měl dilema, co zaškrtnout 🤭😂

8C5D0239-823E-4943-9669-16710FB0F2A2.jpeg
 
A6C11764-DBC8-48C8-BD82-6601443BE26E.jpeg

No, jen 5 turnajů. Dva na 18 jamek, které jsem bral vážně, přinesly zlepšení. Oba Sunsety jsem hrál blbě a přesto jsem asi odmazal z historie něco horšího v jednom případě. A poslední charitativní jsem hrál jen kvůli tomu a taky abych si vůbec ten den zahrál.
Když mrknu na mgolf, průměr HI ze všech her se každý rok zlepšuje poměrně konstantně, takže jsem spokojen.
 
Na začátku 10.7 a na konci 9.6...za třináct turnajů, což je na mě opravdu hodně...ale pod 10 na turnaji jen jednou, takže brzy bude singl pápá a zpět na žluté ;) jak říká klasik: dobrá hospodyně není nikdy úplně spokojená, ale tady bych si dovolil být za celý rok spokojen...jsou to klasické vlny - jednou mi nejdou drivy, podruhé mi např. nejdou drivy a jindy mi třeba nejdou drivy a do toho občas paty, dlouhá či krátká železa nebo čipy...ale zase je na co se těšit, až se to jednou sejde, až se to sejde 🤫
 
No, já v podstatě zůstal na svém (zhoršení o 0,1), ale pouze tři turnaje, což je dost málo. Ale tento rok jsem golf celkově dost odfláknul, nějak nebyl čas.
 
Letos jsem hrál 23 turnajů.Se svojí hrou jsem byl párkrát spokojen.Celou sezónu se mi HCP držel na 16,8 i když jsem hrál tužku. Až poslední 4 turnaje mi Hcp upravily na konečný Hcp 18...Nejsem typ co sleduje svůj Hcp.Jediný co mne zajímá jsou rány. Byla doba,kdy jsem chtěl hrát bogí golf.Když jsem se na to dostal,uvědomil jsem si,že to je ta hranice,kterou dokážu svojí hrou občas i udržet....Hlavně že mám radost ze hry a pohody,kterou na hřišti hledám...A tu pohodu mi pomáháte dělat vy,golfoví nadšenci ;);););):up::up::up:👏👏👏👏
 
Zlepšil jsem z 25,4 na 22. Odehrál jsem 24 turnajů se smíšenými pocity stran mé hry. Ale nestěžuju si.
23.11 jdu na operaci s pravou rukou ( karpální tunel nebo tak nějak se to jmenuje). Když to dobře dopadne a budu do cca. do měsíce schopen zase hrát, zaplatím si VIP
členství, kde je v ceně mimo jiné neomezený Trackman, 10
lekcí s trenérem a to by v tom byl čert abych se příští rok nedostal pod
20.
No a když to dopadne blbě a budu se z toho hrabat do jara, tak se z toho nepoprdím. Vždyť je to jenom hra.
 
HCP 30,1 -> 17,8

Bohuzel jen 5 turnaju letos...
 
Zlepšil jsem z 25,4 na 22. Odehrál jsem 24 turnajů se smíšenými pocity stran mé hry. Ale nestěžuju si.
23.11 jdu na operaci s pravou rukou ( karpální tunel nebo tak nějak se to jmenuje). Když to dobře dopadne a budu do cca. do měsíce schopen zase hrát, zaplatím si VIP
členství, kde je v ceně mimo jiné neomezený Trackman, 10
lekcí s trenérem a to by v tom byl čert abych se příští rok nedostal pod
20.
No a když to dopadne blbě a budu se z toho hrabat do jara, tak se z toho nepoprdím. Vždyť je to jenom hra.
Tak dnes jsem po cca. třech týdnech od operace vyrazil za golfem. Ruka se zdá celkem v pohodě. Na hřišti , jak vidno,by to nezachránil ani červený míček.😁
22883A8C-6EFB-4177-84DE-D18BD45E6581.jpeg

Proto jsem vyrazit do tepla za Track Manem. Tam bylo sice útulno, ale ta čísla mi nedělala moc velkou radost. Trvalo dlouho, než jsem mohl vyfotit něco, za co bych se nemusel stydět.
98414A49-91D3-472C-B107-E758D9C795E4.jpeg


Tohle by docela šlo. V pondělí mám lekci s trenérem, tak uvidíme co se mnou provede.
Nezávidím mu to. Na druhou stranu je lepší
začít blbě a pak každé zlepšení potěší.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom