Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Anketa 2021: Bude u vás letos golfový ježíšek?

2021: Bude u vás letos golfový ježíšek?


  • Hlasovalo
    14

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
jezisek.png


Ať chceme nebo ne, Vánoce se blíží. A ježíšek s nimi. Navštíví vás doma golfový ježíšek, nebo vánoce jsou bez u vás bez golfu? Je něco, co byste od golfového ježíška chtěli najít pod stromečkem? Je potřeba mu to dát vědět a napsat! Třeba tady! :)
 
Vzhledem k tomu, že jsme již před několika lety, v zájmu zachování duševního zdraví, zrušili v celé rodině předávání dárků, tak nebude nic.
Ale většinou se po Svátcích vypravím do Golf Arts a začnu vymýšlet, co nutně na další rok potřebuji
 
Vzhledem k tomu, že jsme již před několika lety, v zájmu zachování duševního zdraví, zrušili v celé rodině předávání dárků, tak nebude nic.
Ale většinou se po Svátcích vypravím do Golf Arts a začnu vymýšlet, co nutně na další rok potřebuji
Mám to stejné (i včetně toho vymýšlení po novém roce co mi na golf chybí), lépe bych to nepopsal.........duševní zdraví je důležitý:). Ale samozřejmě výjimkou jsou děti (v mém případě teda už vnoučata:D), pro ty vánoce hlavně jsou.....a tam nějaké to hračkářství navštívit musím.....
 
Mám to stejné (i včetně toho vymýšlení po novém roce co mi na golf chybí), lépe bych to nepopsal.........duševní zdraví je důležitý:). Ale samozřejmě výjimkou jsou děti (v mém případě teda už vnoučata:D), pro ty vánoce hlavně jsou.....a tam nějaké to hračkářství navštívit musím.....
Tak u dětí je to jasné, já takové starosti nemám, ale chápu to.
 
Už pár let ke mě Ježíšek nechodí,protože jsem zlobivý chlapec :D:D:D.Vždy si jenom přeji,aby mi do další sezóny drželo v mezích normy zdraví a potkal jsem nové golfové nadšence ;););)
 
U nás asi nic golfového...nějak jsme vybavovali průběžně. Kluci říkali, že míčky se sejdou ale vždycky :D Já bych od Ježíška golfového potřebovala ruce, hlavu, mládí....hmm tak nic no.:rolleyes:
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom