Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

2017 - prvni hra venku

Stav
Uzamčeno.
74d1d71f02345d4096b0b6fe23dc1459.jpg


Na hru to opravdu nevypadá...
 
Praha hlasí letní slunce, hezkou hru všem, kdo dnes taky jdete :)
 
Tak poslusne hlasim dnes Cerny Most v bajecny kondici. Klobouk dolu.
Letni greeny, trochu rychlejsi, ale cele hriste naprosto v poradku. Bylo docela nacpano.
Po pravde cenik 1.400 kaček za 18tku, drobet prazska cena myslim. :rolleyes:
 
Dnes na Cernem Moste, krasne svitilo slunicko. Dal jsem prvni letosni 18.tku :). A tech lidi:)
 
Dnes na Cernem Moste, krasne svitilo slunicko. Dal jsem prvni letosni 18.tku :). A tech lidi:)
narvano?? ja jdu az v pondeli zase, cely vikend jsem v praci, takze mlatim jen do site s flightcopem, ale nejnovejsima peckama na trhu :D
 
narvano?? ja jdu az v pondeli zase, cely vikend jsem v praci, takze mlatim jen do site s flightcopem, ale nejnovejsima peckama na trhu :D

Lidi jak na Vaclavaku :)
Ale neni nad to, kdyz to cvrnknes pekne v regulaci do greenu, rizky na fairwaji od Tebe jen litaji :D , mno pekny dnes. Skoda, ze nekdo musel makat ........
Jen ty greeny, zrejme nejaky skritek zaklel jamky, honil jsem to tam sem a tam jak starej pes po operaci :)
 
Sel jsem v 11 a prede mnou i za mnou sli japonci a vietnamci a po hristi bylo dost flightu. Lidi vytahlo krasne pocasi. Hriste nebylo ani moc podmaceny
 
Tak poslusne hlasim dnes Cerny Most v bajecny kondici. Klobouk dolu.
Letni greeny, trochu rychlejsi, ale cele hriste naprosto v poradku. Bylo docela nacpano.
Po pravde cenik 1.400 kaček za 18tku, drobet prazska cena myslim. :rolleyes:
Jsoumto mrzaci, kdyz jsem si rezervoval pres TeeZime, ukazovaloto 1,000. Ma miste jsem taky platil vic:mad:
 
Tak poslusne hlasim dnes Cerny Most v bajecny kondici. Klobouk dolu.
Letni greeny, trochu rychlejsi, ale cele hriste naprosto v poradku. Bylo docela nacpano.
Po pravde cenik 1.400 kaček za 18tku, drobet prazska cena myslim. :rolleyes:
normalne v lete stoji 1800, silene....
 
Tak Hořehledy parádní počasí, pár lidí. Jestli jsem viděl tak 12 lidí max.
 
Tak už to mám letos poprvé taky za sebou, D Este na Konopí. Hřiště bych řekl celkem v pohodě, voda nikde, krásně se to vyfoukalo, greeny rozpíchaný od podzimu prakticky bez písku, i se to docela koulelo...:). Fee do konce března tuším Po-čt 1000, Pá-Ne 1200. Letní Fee 1700 a 2000. Žlutý kameny jsou na modrých odpalištích, já vám byl dlóóuhej...:D:D
 
Grabštejn hlásí na stránkách Otevřeno, takže využiju jeden den dovolené a zítra dopoledne pádím na hřiště :)
 
Po dohode s Michalem jsme se rozhodli, ze toto tema uzamkneme.
Prosim nazory na hriste a zkusenosti z (prvni) hry do samostatneho vlakna v kategorii Hřiště ČR,SR, pokud hriste neni, muzete vytvorit :)
 
Upraveno moderátorem:
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom