Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

2017 - prvni hra venku

Stav
Uzamčeno.
Ja do toho pravdepodobne pujdu :cool:
snad v sobotu, když počasí vydrží.
V úterý na drivingu bylo celkem plno. Celou zimu ani noha a jak se trochu oteplí, tak hned plno
 
Tjamtadadá, tjamtadadá, máme to za sebou. 3x5 jamek na Bítozevsi (s JanKostalCZE). Greeny trochu vyšlapaný a měkký ale jinak pohoda. Dokonce nám chvíli i svítilo slunce. Jedna jamka v paru a jedna málem o_O. S mým hendikepem ... jsem spokojený.:):):)
 
Upraveno moderátorem:
Od víkendu otevírá Černý Most 18 jamek na letních greenech:D
 
Nevydržel jsem a musel jsem si udělat výlet se svojí golfistkou.
Určitě doporučuji, ale těšíme se i na ty "naše" Slapy a Malevil, no nejen tam! Jamky jsou stejně malé jako u nás;).

IMG-20170221-WA0009.jpg
 
Upraveno moderátorem:
Tjamtadadá, tjamtadadá, máme to za sebou. 3x5 jamek na Bítozevsi (s JanKostalCZE). Greeny trochu vyšlapaný a měkký ale jinak pohoda. Dokonce nám chvíli i svítilo slunce. Jedna jamka v paru a jedna málem o_O. S mým hendikepem ... jsem spokojený.:):):)
ja jsem si dal jeste 7 jamek navic nez prisel Jerry, bylo to super :)
 
Benátky taky hlásí ode dneška otevřeno na letní greeny
 
Benátky taky hlásí ode dneška otevřeno na letní greeny
Chtelo by to, aby nekdo podal hlaseni, jak to tam vypada :)
 
Kdo bydlí nejblíž, co? Pokud by to tam vypadalo slušně, klidně bych tam v sobotu vyrazil.
 
Kdo bydlí nejblíž, co? Pokud by to tam vypadalo slušně, klidně bych tam v sobotu vyrazil.
25 minut to mam, ale podle me to bude pekna voranice, jako kazdy jaro.
Kola od vozejku budes mit jak kdyz traktor lita celej den po poli. Pak musis vozik zabalit do igelitu, nacpat do kufru auta a bud ho nekde na lane hodit do Labe, aby se umyl nebo ho ostrikat wapkou.
Kalhoty budes mit zablaceny jak z vojenskyho cviceni na Doupove. Boty na generalni opravu.

Kdyz uz na jare do Benatek, jedine s cajkem na zadech a kalhoty z igelitu :)
 
Kdo bydlí nejblíž, co? Pokud by to tam vypadalo slušně, klidně bych tam v sobotu vyrazil.

Já bydlím "za kopcem" ;) - MB,tak uvidíme.Ale v sobotu budu v Pze.
 
Chtelo by to, aby nekdo podal hlaseni, jak to tam vypada :)
Nejblíž bydlím asi já. Včera jsem byl proběhnout akademii. Předpokládám že 18ka bude vypadat hodně podobně. Hřiště hodně podmáčený (ale po dnešním hurikánu to bude vyfoukané), greeny docela pomalé, ale v pohodě. Prostě taková ta klasika první hraní v sezoně. Driving ještě nefunguje. Ale jinak paráda... hřiště uplně prázdné :D
 
Golfisti, tak co doporucite tedka na nedeli? Byl jsem na ČM, ale mate jeste odnekud dobre zpravy??? 18ku. Diky za tipy!
 
Golfisti, tak co doporucite tedka na nedeli? Byl jsem na ČM, ale mate jeste odnekud dobre zpravy??? 18ku. Diky za tipy!
asi momentalne toho moc nebude a co bude, bude mokre nebo bahnite, otevren je CM a Benatky, z devitek Hodko, o vice nevim
 
Co ty Benátky ... nechce se to někomu? Má bejt jen 6 supňů ale bez větru a deště ...
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom