Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

2017 - Lepší/horší pro vás v golfu než 2016?

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
A je to tady, různá sumarizační témata za letošek. Nene, nevyhneme se tomu. Tak pojďme do toho, prosím více vážně, moderované minimálně. :)

Tři otázky:
  1. Byl pro vás osobní letošní rok v rámci golfu lepší či horší než loňský a proč?
  2. Jste lepším/horším golfistou, než loni touto dobou? A znovu proč?
  3. Pokud horším, co se musí zlepšít pro příští rok?
 
Upraveno moderátorem:
A je to tady, různá sumarizační témata za letošek. Nene, nevyhneme se tomu. Tak pojďme do toho, prosím více vážně, moderované minimálně. :)

Tři otázky:
  1. Byl pro vás osobní letošní rok v rámci golfu lepší či horší než loňský a proč?
  2. Jste lepším/horším golfistou, než loni touto dobou? A znovu proč?
  3. Pokud horším, co se musí zlepšít pro příští rok?
1. 100% lepsi, zmena svihu prispela ke zlepseni skore a hcp :) Hral jsem vic nez jakykoli jiny rok predtim :)
2. rekl bych, ze lepsim, je to opet diky tomu, ze hodne hraju a zacina to byt velmi stabilni
3. Vzdy je treba a prostor se zlepsovat :)
 
  1. Byl pro vás osobní letošní rok v rámci golfu lepší či horší než loňský a proč?
    Obecně každý další rok co mohu hrát golf je lepší. Bez ohledu na výsledky. Letošní však přinesl, byť ne HCPově, pocitově největší krok vpřed. Ovšem bez těch klopýtajících by to nešlo. "Proč padáme? Abychom se naučili znovu se zvednout".
  2. Jste lepším/horším golfistou, než loni touto dobou? A znovu proč?
    Lepším zcela určitě. Loni mi zdraví moc hrát nedovolilo. Pauza mi v každém případě pomohla. Jak se mi lepší a stabilizuje hra tak přestávám řešit a trápit se maličkostmi. Že mi míček líznul jakmku? No a? Taky jsem mohl skončit 4 m za ní na další 2 paty. Že jsem vyhodil míč do vody? Moje chyba, nemám to tam hrát! Že. Mnohem více si tak užívám golf samotný. Tu cestu. To prostředí. Neznamená to ale, že bych se nesnažil zahrát co nejlépe. Pokud chci. A opět se mi potvrdilo, že trénovat a zkoušet má opravdu smyl. Bez toho se člověk nikam moc neposune.
  3. Pokud horším, co se musí zlepšit pro příští rok?
    Pokaždé když odcházím z hřiště jsem lepším golfistou. O tu další rundu a zkušenost, kterou jsem před hrou neměl.

    PEACE, LOVE NOT WAR!!!
Peace-Love-Golf-logo-small.jpg
 
Upraveno:
A je to tady, různá sumarizační témata za letošek. Nene, nevyhneme se tomu. Tak pojďme do toho, prosím více vážně, moderované minimálně. :)

Tři otázky:
  1. Byl pro vás osobní letošní rok v rámci golfu lepší či horší než loňský a proč?
  2. Jste lepším/horším golfistou, než loni touto dobou? A znovu proč?
  3. Pokud horším, co se musí zlepšít pro příští rok?
ad 1) Lepší nebo max.srovnatelný, protože i minulý golfový rok jsem si užil. Užil jsem si na spoustě nových i už odehraných hřišť + sebral jsem odvahu a začal hrát vícedenní turnaje na rány.
ad 2) Pocitově lepším. Za sezónu jsem zlomil jen 1 hůl a žádnou neohnul. Ne nadarmo se říká, že golf se hraje mezi ušima. Pocitově se po konci sezóny cítím psychicky vyrovnanějším golfistou, který si je schopen hru i spoluhráče víc užít ikdyž emoce pracují.
ad 3) N/A
 
Jednoznačně lepší, spousta odehraných kol na 18 kách Konopí takže trochu větší jistota z ferveje,cut na dvoudenním turnaji na rány, HCP o třetinu dole..
Tak snad lepší, posbírání dalších zkušeností jako hráč i Marshall,poznal jsem osobně pár lidí z jamky...
Vždycky je co, rád bych nějaký metr navíc..
 
1) 2017 byl lepší o 100% protože byl první, takže letošek to měl snadné a titul vyhrál prakticky kontumačně:) uvidíme co rok 2018, zda nastavenou laťku překoná...
2) Stejně jako v prvním případě, je to akcelerace z nuly, takže ano proti loňskému negolfistovi asi lepším golfistou začátečníkem doufám jsem:)
3) Dalo mi to nové zkušenosti, nový koníček, poznal jsem nové lidi a nové zážitky, sebralo to nějaké peníze a nějaký čas. Pokud trend bude pokračovat nebo se zlepšovat pozitivním směrem, budu jedině rád:) A co zlepšit? No hlavně hrát a hrát s úsměvem a užívat si to!
 
1. Jednoznačně horší :(. Po úžasném začátku sezony (občas <80 ran) se projevilo, že pouze hraju a vůbec netrénuju. Čím víc jsem opakoval neúspěšné rány, které mi dříve šly, tím jsem se víc vztekal a tím se to horšilo... Paradoxně to, že jsem hrál ze začátku sezony více než vloni, mi uškodilo :D
2.Potenciálně lepším, hlavou a výkonnostně horším :/
3.Pro zlepšení už jsem se na 2018 znovu přihlásil do Lahoviček, abych aspoň 3x týdně cestou z práce mohl bez omezení pálit na drivingu a trénovat... Ale ještě musím vymyslet způsob, jak zlepšit puttování :D - na výsledek asi nemá dobrý vliv, když je 3-putt pravidlem spíše než vzácnou výjimkou :oops:
 
Upraveno:
A je to tady, různá sumarizační témata za letošek. Nene, nevyhneme se tomu. Tak pojďme do toho, prosím více vážně, moderované minimálně. :)

Tři otázky:
  1. Byl pro vás osobní letošní rok v rámci golfu lepší či horší než loňský a proč?
  2. Jste lepším/horším golfistou, než loni touto dobou? A znovu proč?
  3. Pokud horším, co se musí zlepšít pro příští rok?
1. Lepší protože jsem zahrál víc her, víc trénoval a prožil parádní golfový týden v Marbella:up:
2. Lepší měřeno HCP i pocitově. Proč? Protože to byl můj teprve druhý rok golfu, takže bylo replativně snadné se zlepšit.:p
3. Zhoršilo se moje zlepšení oproti prvnímu roku(během prvního roku jsem se zlepšil víc než během druhého). ;) To ale asi bude zákonité.
Vždy je co zlepšovat. Mě nejvíc trápí Driver, takže mu hodlám přes zimu dát pěkně "za uši".:p;)
 
1. a 2. Horší, minimální trénink díky komplikacím v rodině, takže čas co jsem urvala byl přednostně pro hru. Minulý rok pro trénink. A je to hodně znát.
3. Doufat v zázrak, že se vyřeší co je třeba a já budu moct zase téměř každý týden na trenink a obden aspoň na pár jamek po práci. A, samozřejmě, na co nejvíc akcí 19.jamky. :)
 
Pro mě to byl jednoznačně nejlepší golfový rok co jsem zatím zažil. Konečně se mi podařilo hrát celkem často, ikdyž díky mému časovému vytížení to není tolik jak bych si pořád představoval....díky tomu hlavně trpěly mé tréninky na drivingu :)
Každopádně dvě naprosto super události, které mě v golfu posunuly hodně dál, než jsem vůbec čekal byly akce 19 jamky na Kunětické Hoře, což byla naprosto neuvěřitelná záležitost na kterou se nehrabe žádný turnaj co jsem kdy v životě hrátl a pak jeden týden v prvním prosincovém týdnu, který jsem strávil v Turecku a dokázal za 6 dní zahrát 135 jamek. I když na některé to tu bude asi málo, na mě nevídaný výkon :-D

Rozhodně jsem se stál lepším golfistou a to především díky přístupu ke hře. I když většinou hraju sám, snažil jsem se vždy dodržovat pravidla a na každou ránu se pořádně soustředit. především ke konci sezóny to přineslo ovoce a musím říct, že jsem velice spokojen :)

Vždy je co zlepšovat, ale to je ta krása golfu. každopádně vidím, že budu muset začít hrát víc turnajú, abych měl objektivní HCP a zvykl si trochu více na tlak. Rozhodně myslím že můj aktuální HCP už mé hře úplně neodpovídá a samozřejmě nechci znevýhodňovat své protihráče na jekémkoliv klání kterého se zůčastním :)
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom