Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Jmenuji se Martin, přezdívku jsem míval před roky Šnek, jsem tu nový a píšu něco málo o sobě

Šnek

Aktivní člen
Jméno
Martin
Přijmení
Záhumenský
Klub
Mstětice + ČGK
HI (HCP)
9-13
Ahoj vespolek. Hraju 6 let, když jsme začali s mojí drahou polovičkou v rámci akce Hraj golf, změň život. Hrajeme všude možné po našich hřištích, občas nakoukneme někam za hranice. Na golf se chodím bavit, potkat zajímavé lidi. Nesnáším pomalou hru, nerváky a nevychovance. Zaregistroval jsem se na 19jamku až teď, ale už jsem se v létě zúčastnil Requo cupu, takže mě tam mohli někteří potkat (červený tým, moc bodů jsem nevybojoval, ve dvojicích mě vytahoval z bryndy parťák). Golfově jsem poslední dva roky doma ve Mstěticích. Od začátku jsem člen ČGK, jejichž nabídka hrát všude možně je podle mě nepřekonatelná a bez ní bych asi golfu tak nepropadl. A dodnes nedám dopustit na Jaromíra Patočku (https://mulligan.cz), který mě provedl prvními golfovými krůčky a hned od začátku mě nakazil láskou ke golfu. To je o mě asi tak všechno.
Šnek - Martin
 
Ahoj!
Snek, co nesnasi pomalou hru... to jsme tu jeste nemeli! :) Vitej na jamce a nezapomen nahrat i vybavicku do WITB!

Kde vsude v zahranici si byl?
 
Nazdar šneku, vítej (konečně) na Jamce! :)

Jj, každý, kdo hrál RequoCup je už hotovej golfista (i když byl v týmu poražených :)
 
Ahoj!
...
Kde vsude v zahranici si byl?
Slovensko, Rakousko, Turecko, Portugalsko
Moravští recesističtí ogaři propagující samostatnost by asi chtěli, abych uvedl i Moravu :)
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom