Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

1st 19.jamka Doubles Championship Open 2022 (26.5. - 29.5.2022 Darovanský Dvůr)

V kalendáři akcí 19.jamky: 26-05-22, 27-05-22, 28-05-22, 29-05-22

Stav
Uzamčeno.
Hlásím, že letošní doprovodné pohárky pro tři první dvojice jsou připravený! Přibudou ještě nějaké ty ceny... Ale tedy, pohárky: ok!

EAF397A1-D182-44FB-9FC1-05FD670B7DB9.jpeg

PS: Ano, ano, ano... jsou to stejné pohárky, jejichž bratříčci byly použity v předchozích dvou ročnících requocup a které tehdy nenašly své majitele, protože pohárků bylo pro jistotu více. A letos nám tak konečně dostatečně důstojně poslouží jako propojka s minulostí pro letošek! Přeci se nevyplácají na nějaký jiný, obyčejný turnaj!
 
Upraveno:
Hlásím, že letošní doprovodné pohárky pro tři první dvojice jsou připravený! Přibudou ještě nějaké ty ceny... Ale hlásím, pohárky: ok!

Zobrazit přílohu 30002

PS: Ano, ano, ano... jsou to stejné pohárky, jejichž bratříčci byly použity v předchozích dvou ročnících requocup a které tehdy nenašly své majitele, protože pohárků bylo pro jistotu více. A letos nám tak konečně dostatečně důstojně poslouží jako propojka s minulostí pro letošek! Přeci se nevyplácají na nějaký jiný, obyčejný turnaj!
Njn, hezky se na ně kouká.
Nicméně připravovat pro ně místo není na pořadu dne :D:D:D
 
Hlásím, že letošní doprovodné pohárky pro tři první dvojice jsou připravený! Přibudou ještě nějaké ty ceny... Ale hlásím, pohárky: ok!

Zobrazit přílohu 30002

PS: Ano, ano, ano... jsou to stejné pohárky, jejichž bratříčci byly použity v předchozích dvou ročnících requocup a které tehdy nenašly své majitele, protože pohárků bylo pro jistotu více. A letos nám tak konečně dostatečně důstojně poslouží jako propojka s minulostí pro letošek! Přeci se nevyplácají na nějaký jiný, obyčejný turnaj!
Paráda:up:......a jelikož příliž demokracie škodí, tak o barevném podělení dvojice rozhodne soutěžní výbor?:D:D
 
A nějaká mini cena pro poslední dvojici bude také????? ;););)
 
Paráda:up:......a jelikož příliž demokracie škodí, tak o barevném podělení dvojice rozhodne soutěžní výbor?:D:D

To je zajímavá otázka! Pravda, čert dlí v detailu! Nu, bude možná zajímavé sledovat, jak dvojice, které měli celou dobu vyladěnou formu, se s tímto oříškem popasují s grácií :)
 
Chtěl bys kyselý okurky, zlomenou hůl nebo něco třeba jako mýtické růžové sako z jediného indoor víkendu v historii 19.jamky?
Ty okurčičky by byly super Honzíku :D:D
 
S ohledem na absenci tréninku si prosím zabíráme žúžový sako my! :cool: Jen růžová to může být...týdydůdu týdydůdu dyp dyp..🎸👯‍♀️
 
S ohledem na absenci tréninku si prosím zabíráme žúžový sako my! :cool: Jen růžová to může být...týdydůdu týdydůdu dyp dyp..🎸👯‍♀️
Já myslím, že těch uchazečů nebude málo;)
 
Podle komentářů to vypadá,že největší bitva bude svedena o poslední místo :D:D:D Takže asi půjdu za vítězstvím ;););)
 
Podle komentářů to vypadá,že největší bitva bude svedena o poslední místo :D:D:D Takže asi půjdu za vítězstvím ;););)
Ono se to ještě neví, ale my dva budeme černý koně turnaje:D.......i když existuje určitá možnost, že budeme za úplně jiný zvířata.....s rohama:D:D
 
Ono se to ještě neví, ale my dva budeme černý koně turnaje:D.......i když existuje určitá možnost, že budeme za úplně jiný zvířata.....s rohama:D:D
pššššššššššššššššššššššššššššššššššš nerozkřikuj to :D:D nikdo nemusí vědět,že jsme na přípravném kempu ;);) Já jdu v pondělí tu senioru na Zbraslavi
 
pššššššššššššššššššššššššššššššššššš nerozkřikuj to :D:D nikdo nemusí vědět,že jsme na přípravném kempu ;);) Já jdu v pondělí tu senioru na Zbraslavi
Tak jsem se na tu Zbrasalav taky přihlásil.......práce neuteče a aspoň proberem taktiku:)
 
Co jsem to svořil za monstra. Neměli by jste usilovat spíš o vítězství. 🤪Člověk se snaží, atraktivní ceny vymýšlí a vy se tady málem porvete o hnusný růžový sako, který jsem mimochodem před těmi léty vymyslel a pořídil v Mosteckym sekáči taky já. 😜
Slovy klasika : Je to hnus, velebnosti 😜
 
A teď vážně. Mám pro vás další doplňující info vykomunikované v rámci inspekční návštěvy tento čtvrtek. Postřehy ze hřiště už v jiném vlákně zveřejnil Michal @requo. Snad jen jedna věc. Stále tam nejsou informační cedule u odpališť. Manažeka resortu mi ale u podvečerní kávy svatosvatě slíbila, že za čtrnáct dní už opravdu budou. Nenápadně jsem také naznačil, že ta místa, kde postupně naroste ten džihád, jsou takto nakrátko střižená mnohem sympatičťejši, ale nevypadala, že je pro ní můj názor dostatečně reprezentativní. Tak snad nebude moc pršet. Drobná změna se týká večeří. Nebude nějaká speciální nabídka menu pro naší skupinu, jak jsem to původně pochopil ale prostě si vyberete ze standardní denni nabídky. Je tam vždy 5 - 6 jídel. Vykonali jsme také kontrolní pobyt v lázních a mohu návštěvu s klidným svědomím doporučit. Pokud se mezi vámi vyskytují nějací militantní jedinci, můžete si na recepci domluvit laser game. Paní manažerka říkala, že je to velmi oblíbená zábava obzvláště u firemních akcí, kdy si prostí zaměstnanci (a překvapivě prý hlavně zaměstnankyně) s gustem vybíjejí své frustrace vůči šéfům. Informoval jsem ji, že to v případě našeho milovaného, blahořečeného náčelníka nepřipadá v úvahu. Místa na parkování je u resortu dost. Ti co přijedou ve čtrvrtek mohou dojet až za závoru přímo k hlavní budově, kde budeme ubytováni. Místa za závorou jsou jen pro ubytované hosty, ale je jich tam omezené množství. Jediná výhoda je, že to budete mít blíž z kufrem. Finta ... závora je tam nově a nemá zatím zvonek. Musíte si zavolat na recepci ... telefonem.

Už tam budem?😜
 
Milý soutěžní výbore :) Chtěl jsem se zeptat,zda budeme nějak kombinovat ty 3 devítky,nebo hrát jenom dvě pevně dané ;) Ještě jsem nehrál ,,Annu,, tak abych na ní popřípadě natrénoval ;);) Děkuji za odpověď :):)
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom