Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

1st 19.jamka Doubles Championship Open 2022 (26.5. - 29.5.2022 Darovanský Dvůr)

V kalendáři akcí 19.jamky: 26-05-22, 27-05-22, 28-05-22, 29-05-22

Stav
Uzamčeno.
Netrénuju, spoléhám na parťáka @Pitching, že to uhraje za mě:cool:
:-D Mám dojem, že s @Pitching máte oba vyladěnou stejnou strategii - že vy jste si nerozdělili role v týmu?
Já nemám dojem, já to vím jistě, že to nemaj pod kontrolou. Ale u nich je to relativně snadný. Stačí když se Robert postará, aby měl Lukáš stálou hladinu alkoholu v krvi. Ale musí to dávkovat tak akorát. Málo alkoholu- špatná hra ... moc alkoholu-bude na to Robert úplně sám, ale zas bude moct natočit spoustu zábavných videí. 😜
 
Já nemám dojem, já to vím jistě, že to nemaj pod kontrolou. Ale u nich je to relativně snadný. Stačí když se Robert postará, aby měl Lukáš stálou hladinu alkoholu v krvi. Ale musí to dávkovat tak akorát. Málo alkoholu- špatná hra ... moc alkoholu-bude na to Robert úplně sám, ale zas bude moct natočit spoustu zábavných videí. 😜

...nevím čím to, úplně se mi vybavil památný pokoj číslo pět. :) když to je těžký, nejlíp na tom budou nováčci. A ten letošní formát dvojic je náhodou super. Nedopadne to jako těch X ročníku předtím: kdy modrý tým piloval formu do rána s cílem - opít červený tým... Akorát ten červený tým u toho vždycky nějak nebyl.
 
Já nemám dojem, já to vím jistě, že to nemaj pod kontrolou. Ale u nich je to relativně snadný. Stačí když se Robert postará, aby měl Lukáš stálou hladinu alkoholu v krvi. Ale musí to dávkovat tak akorát. Málo alkoholu- špatná hra ... moc alkoholu-bude na to Robert úplně sám, ale zas bude moct natočit spoustu zábavných videí. 😜
A to je pravda…!

 
Zpráva pro všechny nedočkavce;). Dnes jsem hovořil s paní Sinkulovou z Darovanského Dvora a zálohové faktury budou rozesílat až příští nebo přespříští týden.
Na recepci by měli mít seznam účastníků (tabulka pod textem). Zkontrolujte si to. Kdo potřebuje nějaké individuální úpravy tak kontaktovat prosím recepci resortu.
tel.: + 420 371 740 711 , e-mail: hotel@darovanskydvur.cz

1649071788218.png
 
U nas ma byt typ balicku B, ale uz vyreseno s hotelem. Diky za organizaci!
 
Já jsem zase ráda, že máme pokoj číslo 6 a ne 5. 😁🤦‍♀️
já chvíli váhal, co to bylo za číslo na Kuňce....:)
 
Dovoluji si upozornit, že čísla v tabulce jsou pouze pořadová. Skutečná čísla pokojů budou přidělována na základě výše motivačního bonusu (úplatku). O číslo mého účtu si prosím pište do soukromé zprávy. 😜

Na obsazení (neobsazení) pokoje č.5 bude samozřejmě vypsán speciální tarif. :devil:
 
Jen nevím, co na to Jirka. Snad nebude smutný. Když jede někam se mnou, je zvyklej spát se mnou na letišti.🤔😜
jsem z toho smutný, zvyk je železná košile 😂
 
Pozor!!! Pozor!!! Z Darovanského Dvora mi píšou, že nemohou poslat panu Petrekovi fakturu, protože se jim vrací jako nedoručitelná. Prosím tedy pana Peterku, aby zkontroloval uvedenou adresu a doručil mi správnou.;)
 
Upraveno moderátorem:
Pozor!!! Pozor!!! Z Darovanského Dvora mi píšou, že nemohou poslat panu Petrekovi fakturu, protože se jim vrací jako nedoručitelná. Prosím tedy pana Peterku, aby zkontroloval uvedenou adresu a doručil mi správnou.;)
Václava jsem informoval, nějak to vyřešíme.... PF
 
Upraveno moderátorem:
Měl bych další námět na soutěž
 
Měl bych další námět na soutěž
Plně podporuji tvůj nápad :up::up:
 
V pátek večer 27.5.2022 sele?

@Jerry včerejšího dne rozesílal pomocí formulářů google odkaz na dotazníček, kde zjišťujeme zájem přihlášených účastníků akce o ňamkózní dobrůtku na páteční večer: a to dozlatova upečené selátko s pochutinami navíc v servisu od resortu. Abychom ho mohli zkonzumovat, tak je potřeba určitý počet zájemců a strávníků - alespoň 20, o náklady na sele se pak podělíme. Objednat sele je potřeba z naší strany závazně dopředu.

Prosím, pokud jste na akci přihlášení, hlasujte co nejdříve tu: ODKAZ PRO HLASOVÁNÍ (a to i v případě, že sele nebudete chtít, abychom věděli, že vám info dorazilo).

Technologie nejsou všemocné a bohužel ne každému přišel do emailu původní odkaz, mohlo skončit i ve spamu, případně si nedokázal s ním poradit.

---

Btw. už se těšíte? :-D Já moc!
 
Upraveno:
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom