Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

1st 19.jamka Doubles Championship Open 2022 (26.5. - 29.5.2022 Darovanský Dvůr)

V kalendáři akcí 19.jamky: 26-05-22, 27-05-22, 28-05-22, 29-05-22

Stav
Uzamčeno.
No co, mezi těma stromama je alespoň 60% vzduchu! Statistika je jasně na straně odvážlivce!

:-D
 
Inspirace pro jednu z plánovaných vloženek... prostě se to hodí umět (i když tady tedy nejsou nízké větve):

"2. Tree runner - průstřel skrz překážku simulující dva stromy blízko sebe s nízkými větvemi. Cílem je prostřelit otvor a pomocí doběhu dostat míček co nejblíže vlajce. 1,3,5 bodů za trefení otvoru, zasažení grýnu, míček do 2m od vlajky."


Co @Jerry - takhle nějak? :)
zkoušela jsem na Bohdanči, s tím, že toho vzduchu je víc než dřeva....by jeden neřekl jak tenký stromek jde trefit :eek:
 
Vlastně mám k tomu taky smutně vtipný zážitek. Onehdá jsem na 5.jamce v Bítozevsi zatáhnul parádně dlouhej drive ale hodně doprava. Druhou ránu jsem musel hrát přes rybníček s řídce porotslým ostůvkem uprostřed. Je tam vlastně jen jeden takový větší stromokeř. Říkám si to : Nebudu to přehazovat devítkou, nemůžu to trefit, prostřelím to 5i a vlastně ani nepřijdu o metry. Přísloví "dvakrát stejnou větev netrefíš" nefunguje. Dva míčky zůstaly jednou větví pohřbeny na ostrůvku.;)
 
zkoušela jsem na Bohdanči, s tím, že toho vzduchu je víc než dřeva....by jeden neřekl jak tenký stromek jde trefit :eek:
Základní pravidlo pro nás amatery - pokud nechceš něco trefit, tak na to miř 🤭😂
 
Že by tohle byl důvod proč jste vybrali zrovna Darovanský dvůr? 😜
Screenshot_20220123-234009.png
 
a co když tam nejedu se svou polovičkou ... :(
 
a co když tam nejedu se svou polovičkou ... :(
Můžeš využít povinně přiděleného caddy 🤭😂
 
Sakra Dano, muselas to takhle propálit ???? ... bude se tam konat jedna z dovednostních soutěží ... 🤫😜
....jejímž výsledkem bude součet bodů za umělecký dojem, zručnost a výdrž (ta bude hodnocena dvojnásobným počtem bodů):D:p
 
....jejímž výsledkem bude součet bodů za umělecký dojem, zručnost a výdrž (ta bude hodnocena dvojnásobným počtem bodů):D:p
Bude to mnohem jednodušší. Dá se to na instáč a bude se to hodnotit podle počtu lajků. 😜
 
@requo - Golf Plan má benefit pro Darovou, půjde to promítnout do akce v květnu?

Viz část textu z úvodního příspěvku (což se dá aplikovat na všechny různé slevy na fee co kdo osobně má či někde získá):

---
  • UBYTOVÁNÍ: ubytování si po zaplacení startovného každý bude s resortem řešit samostatně dle svých preferencí buď na základě nabídky výše, či samostatná varianta - přednostní podmínkou účasti v turnaje je ubytování v resortu (s hlavním cílem večerních mecheche, nekonečných nejen golf diskusí a družení se)
---
 
Viz část textu z úvodního příspěvku (což se dá aplikovat na všechny různé slevy na fee co kdo osobně má či někde získá):

---
  • UBYTOVÁNÍ: ubytování si po zaplacení startovného každý bude s resortem řešit samostatně dle svých preferencí buď na základě nabídky výše, či samostatná varianta - přednostní podmínkou účasti v turnaje je ubytování v resortu (s hlavním cílem večerních mecheche, nekonečných nejen golf diskusí a družení se)
---
@requo - Golf Plan má benefit pro Darovou, půjde to promítnout do akce v květnu?
Dobrý den, s ohledem na skutečnost, že nesleduji vůbec turnaje a akce, které se pořádají "neb, bohužel na nemám čas"velice se omlouvám, ale nedovedu vám odpovědět zdali na akci v květnu je možné aplikovat některý benefit nebo nikoliv.
 
Nemyslím si, že by resort připustil uplatnění nějakého další benefitu ke zvýhodněnému balíčku. Pokud někdo nechce využít nabídku speciálního balíčku, který jsem pro tuto naší akci s resortem dojednal (nemyslím že je špatná), je to samozřejmě možné, ale pokud mám být upřímný, nemám z toho dobrý pocit. Pustil jsem se do uspořádaní akce, jako do akce naší komunity, protože tak 19.jamku vnímám. Spíš to beru jako stmelovačku, než jako vážné soupeření. Nerad bych, aby sem někdo za týden napsal, že našel na bookingu ve vedlejší vsi levnější pension a že se ubytuje tam. To by z toho vzniklo něco, co jsem fakt nechtěl. Sorry jako ...😜
 
Vážení účastníci. Potřebuji od všech, aby mi soukromou zprávou do konce příštího týdne doručili údaje pro rezervaci balíčku v resortu Darovanský dvůr. Potřebuji jméno, adresu, e-mail, typ balíčku a počet osob. Pokud někdo požaduje single room, také to potřebuji vědět. Na základě toho v polovině března vystaví resort zálohovou fakturu, kterou vám doručí.

Příklady zprávy :

Mirek Dušín, U kočičí pracky 12, Praha 1, Balíček A, 2 osoby, 2x single room + kontaktní email např. mirek.dusin@vtipnypriklad.cz
Rozárie Luftsvisiháková, Horní dolní 33, Balíček B, 1 osoba, Double room (spolubydlící @el_diablo) + kontaktní email např. rozarka.luft@vtipnypriklad.cz

V případě že požadujete balíček pro jednu osobu na dvoulůžkáči, bylo by vhodné, aby jste si domluvili předem dvojci, jinak vás spáruje soutěžní výbor. A mějte na paměti, že v soutěžním výboru by se mohl vyskytovat nějaký recesista ... 😜

Aby jste nemuseli listovat na úvodní stránku, balíčky jsou následující.

BALÍČEK A) cena na osobu a pobyt na 3 NOCI: čt 26.5.- ne 29.5.2022:
  • Ubytování 3 noci, pokoj 2 lůžkový, typ lůžka TWIN, snídaně
  • 3x odpolední malé občerstvení " koláčový bar"
  • míče 200ks na driving
  • veřejné hřiště 9 jamek - ZDARMA
  • greenfee čt, pá, so, ne (celkem 4xfee na 18j)
  • Cena: 7 608Kč/osoba
Balíček B) cena na osobu a pobyt (2 NOCI: pá 27.5.- ne 29.5.2022):
  • Ubytování 2 noci, pokoj 2 lůžkový, typ lůžka TWIN, snídaně
  • 2x odpolední malé občerstvení "koláčový bar"
  • míče 200ks na driving
  • veřejné hřiště 9 jamek - ZDARMA
  • greenfee pá, so, ne (celkem 3xfee na 18j)
  • Cena: 5 738Kč/ osoba
 
Upraveno moderátorem:
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom