Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

1st 19.jamka Doubles Championship Open 2022 (26.5. - 29.5.2022 Darovanský Dvůr)

V kalendáři akcí 19.jamky: 26-05-22, 27-05-22, 28-05-22, 29-05-22

Stav
Uzamčeno.
Přišla mi ještě jedna omluvenka, takže jsem se z náhradníka stal bojovníkem. A upozorňuji, že máme s Marcelou velké ambice a očekávání. Také mi dorazili dvě reklamace na názvy týmů, takže zde je aktuální tabulka. Ještě někdo požaduje změnu?
Zobrazit přílohu 30466
@Jerry , nechci Vám do toho kecat, ale nějak mi sedí ten název Vašeho týmu jen na Marcelu ;)..... Sorry za ostrovtip, ale to nešlo zastavit 🤣
 
@Jerry , nechci Vám do toho kecat, ale nějak mi sedí ten název Vašeho týmu jen na Marcelu ;)..... Sorry za ostrovtip, ale to nešlo zastavit 🤣

Mě to napadlo taky, ale netroufnul jsem si. Ale jako druhej si přicmrdnout mužu. :-D

Dvojice "RUMÍCI" @RomanL + @PFP se nemění, mění se jen HI na 14,4 a 14,7. Neuhlídal jsem @RomanL a on na Zbraslavi zlepšil ....

Takhle si to takticky prohrát ještě před nástupem do turnaje... :-D Kapitáne modrejch! No toto! :eek:
 
Upraveno:
  • Pobavilo, díky!
Reactions: PFP
Takhle si to takticky prohrát ještě před nástupem do turnaje... :-D Kapitáne modrejch! No toto! :eek:

Nediskutuju, jak jsem psal - neuhlídal jsem "mladýho" na MIDech a on zahrál nad poměry. Na každé kombinaci devítek na Darové je to 1 rána v pr..... Takže se @RomanL každý den na 1.tee dozví, že se bude muset snažit jako ten správce v Postřižinách:D.
 
Chtěl bych navrhnout jestli neuděláme třeba skupinu na whatsappu nebo jiném komunikačním nástroji, ať se pak na místě domluvíme o něco rychleji, třeba i ctvrtecnich teetimes 😊
 
@Jerry , nechci Vám do toho kecat, ale nějak mi sedí ten název Vašeho týmu jen na Marcelu ;)..... Sorry za ostrovtip, ale to nešlo zastavit 🤣
Taky mi to došlo, tak jsem jí místo sebe dodal mladšího a hezčího 😉.
 
  • Super!
Reactions: PFP
krasa! uz se tesim! chapu spravne, ze jsme jediny novackovsky tym?
 
Nastudujte si finální propozice. ;) Najdete je i v e-mailech, které jste uvedli při registraci :
Prosim, prosim, jsou povoleny zarizeni merici?
A co buggy, je povoleno souteznim vyborem. To jsem se v propozicich nedocetl.:D
 
Prosim, prosim, jsou povoleny zarizeni merici?
A co buggy, je povoleno souteznim vyborem. To jsem se v propozicich nedocetl.:D
Jsou povolena taková měřicí zařízení, jako na standardním turnaji. Žádost o buggy si můžeš podat. Správní polatek je 500,- Kč. Sejde se komise a do 30 dní obdržíš písemné vyrozumění.
Stači takové upřesnění? 😜
 
Jsou povolena taková měřicí zařízení, jako na standardním turnaji. Žádost o buggy si můžeš podat. Správní polatek je 500,- Kč. Sejde se komise a do 30 dní obdržíš písemné vyrozumění.
Stači takové upřesnění? 😜
A ted vazne, muzu ti tech 450kc dat v 50korunach. Mam jich plnou kasicku a na vraceni se ti budou hodit:)
 
Upraveno:
Dnes kontrola na hřišti ;) Jezírka pískovali greeny,takže zavřeno.Šli jsme Panoramu a Annu. Hřiště je dokonale připraveno na naše utkání :up::up:Bohužel nám celou Panoramu chcalo :(:( Tak je i hezky zavlaženo :D:D Zítra od 10 hod budu sedět na terase ;);) Rád se s někým po obědě projdu :):)
 
Je tu hnusně. ;)

305F3832-BAF0-45C1-8E22-A459428C46B8.jpeg
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom