Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Krásné sobotní ráno

NOVALEN

Nováček+
Zdravím všechny golfistky a golfisty, jmenuji se Lenka, golf hraju již 5 let, nicméně s přestávkami. Můj momentální hcp je kolem 30, jsem z Prahy, ale hodně ráda hraju hřiště na severu, hlavně Barboru, Terasy a taky Ypsilonku. Z dalších mám ráda Cihelny, Krumlov a líbí se mi i Pyšely a Kácov. Doufám, že tady najdu rádce, případně občasné spoluhráče nebo spoluhráčky na dobrou hru.
 
Upraveno:
Zdravím všechny golfistky a golfisty, jmenuji se Lenka, golf hraju již 5 let, nicméně s přestávkami. Můj momentální hcp je kolem 30, jsem z Prahy, ale hodně ráda hraju hřiště na severu, hlavně Barboru, Terasy a taky Ypsilonku. Z dalších mám ráda Cihelny, Krumlov a líbí se mi i Pyšely a Kácov. Doufám, že tady najdu rádce, případně občasné spoluhráče nebo spoluhráčky na dobrou hru.
Když sever, tak co Česká Lípa? ;)
 
Ahoj Lenko,
vitej u nas. Golf hrajeme tez s prestavkami. V noci to stoji fakt za prd :D
 
Ahoj Lenko,
vitej u nas. Golf hrajeme tez s prestavkami. V noci to stoji fakt za prd :D
Ahoj Honzo, díky za uvítání, ty budeš asi nejvtipnější z místních :) ..... pokud mohu poradit, tak vynech ze stravy luštěniny...
 
Ahoj a vítám tě mezi jamkařkami. :up: A vtipálků je tu dost, počkej až přijde @Jerry nebo @Francovka ;)
Jaký vtipálci. :eek::rolleyes:My to všechno myslíme vážně, jen jsme nepochopení a vysmívaní.;)
Jinak vítej, odvážných žen je tu třeba. Navíc EU prý chystá nové nařízení o genderové vyváženosti sportovních a zájmových spolků, takže si vás tu budem hýčkat, ještě více než dosud.:p;)
 
Jaký vtipálci. :eek::rolleyes:My to všechno myslíme vážně, jen jsme nepochopení a vysmívaní.;)
Jinak vítej, odvážných žen je tu třeba. Navíc EU prý chystá nové nařízení o genderové vyváženosti sportovních a zájmových spolků, takže si vás tu budem hýčkat, ještě více než dosud.:p;)
Přesně tak. Bude muset být větší zastoupení vtipálků v těchto spolcích podle nařízení EU 2658985449595-5689521759/2018.

Děkuji náčelníku, že jsi se mne zastal.:up::up:
 
Zdravím všechny golfistky a golfisty, jmenuji se Lenka, golf hraju již 5 let, nicméně s přestávkami. Můj momentální hcp je kolem 30, jsem z Prahy, ale hodně ráda hraju hřiště na severu, hlavně Barboru, Terasy a taky Ypsilonku. Z dalších mám ráda Cihelny, Krumlov a líbí se mi i Pyšely a Kácov. Doufám, že tady najdu rádce, případně občasné spoluhráče nebo spoluhráčky na dobrou hru.

Ahoj Lenko, vítej na Jamce. Ať se ti tu líbí. :up:
Kdyby se ti na poslední chvíli ještě chtělo, shodou okolností budeme v sobotu 27.10. hrát na Malevilu Texas.

Děkuji náčelníku, že jsi se mne zastal.

Nonono... co to vidím, že by pokus o převrat? :eek:
 
Děkuji náčelníku, že jsi se mne zastal.:up::up:
Tos přehnal, o tomhle se fakt nevtipkuje :down:... náčelník je jen jeden a já to nejsem ... nezlob se na něj óóó Veliký @requo. To byla jen taková momentální mentální slabost:p. Psal to večer, měl slíbeno a nevyšlo to, ... znáš to , prostě se jen nechal nevhodně unést ...:rolleyes:
 
Tos přehnal, o tomhle se fakt nevtipkuje :down:... náčelník je jen jeden a já to nejsem ... nezlob se na něj óóó Veliký @requo. To byla jen taková momentální mentální slabost:p. Psal to večer, měl slíbeno a nevyšlo to, ... znáš to , prostě se jen nechal nevhodně unést ...:rolleyes:
Omlouvám se:cry:. Za to může určitě pohnutí mysli v šestinedělí... Snad jsem neviděl do budoucna jako již několikrát:devil:
 
Snad jsem neviděl do budoucna jako již několikrát:devil:
To bych vám "vy šmejdi" nepřál. Dnem i nocí by jste přemejšleli "kde asi soudruzi z NDR udělali chybu", když mě tam dosadili. Mnozí by se modlili abych "prodal krávu a na jaře už nezasadil". Horší náčelník už by byl snad jen @mkopcak. :p:p:p:D:D:D
 
Ahoj Honzo, díky za uvítání, ty budeš asi nejvtipnější z místních :) ..... pokud mohu poradit, tak vynech ze stravy luštěniny...
Nejvtipnejsi... no nevim, ja si na ty tituly nepotrpim, kdyby si rekla nejlepsi tak to asi snesu... holt nekomu to dobre lita, jiny o tom alespon dobre keca. :D

Apropo nezapomenout vyfotit sve nadobicko (rozumej golfove) a sup s tim do sekce WITB.
 
@Francovka, sleduješ to? Se nám tady rýsuje láska:devil:. Zase ostrouháme:cry:. On je "vtipnej" a my jsme zas jen takoví ti šašci.:eek::rolleyes: Ale co, budem mít víc času na golf ... ;):p:D:D:D
 
To bych vám "vy šmejdi" nepřál. Dnem i nocí by jste přemejšleli "kde asi soudruzi z NDR udělali chybu", když mě tam dosadili. Mnozí by se modlili abych "prodal krávu a na jaře už nezasadil". Horší náčelník už by byl snad jen @mkopcak. :p:p:p:D:D:D
Tady to smrdí převratem:mad:
 
@Francovka, sleduješ to? Se nám tady rýsuje láska:devil:. Zase ostrouháme:cry:. On je "vtipnej" a my jsme zas jen takoví ti šašci.:eek::rolleyes: Ale co, budem mít víc času na golf ... ;):p:D:D:D
Jsem v klidu. :p To se nedá naučit, to musí mít člověk v sobě:D. Něco jako přirozená krása nebo moudrost - to co my máme standardně, jestli mi rozumíš;););)
 
jestli mi rozumíš;););)
Ani nevíš jak ... ale už toho raděj necháme, nebo nás opravdovej náčelník utne a setne ... Tohle totiž není naše vlákno ... možná si časem založíme speciální, kde se budem sami a navzájem chválit a vyzdvihovat, protože to za nás nikdo líp neudělá. :p:D
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom