Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Ahoj , poctivě hlásím ..

ArmadOon

Aktivní člen
Ahoj,

Jmenuji se Martin , je mi 25 let a pracuji jako manažer v hotelu.golf se mi libil jiz od ranych let, ale z financnich suvodu se k nemu dostavam az ted kdyz sem na vladtnich nohach a utracim vladtni penize

5 let jsem závodně boxoval takže v srdci jsem bojovník , který se rád zlepšuje a má rád vysledky.

Pocházím z náchoda a jsem členem GC Grosshof, kartu mam necelych 14 dni a 29. 9 mně čeká první turnaj.
Poslednich 9 jamek jsem zahrál za 50 ran tak doufám, že to časem snížíme dolů.
Budu se těšit až se třeba někdy potkáme a zatím vám přeji hezkou hru.
Ahoj
 
Ahoj,
vitej v ustavu. Pyzamo se fasuje v prvnim patre. Snidane v 5:00, obed 11:00 a vecerka 19:30. :D

Drzim palce na turnaj. Urcite prihod do WITB sekce i sve nadobicko, at vime s cim budes valcit. A urcite se neboj, 50 ran na zacatek bude stacit na drtive vitezstvi!! :D
 
50 ran by stacilo , ale na 18 jamek ne na 9
Neboj, ona ta “turnajová nervozita” tě přes (vlastně pod) 50 nepustí. Tedy pokud nejsi “zadržený HCP” ;-)
 
Jestli hrajes 50 ran na devitku a mas cerstvou zelenou kartu s HCP 54, tak si najdi nejakej super dobre honorovanej turnaj na stableford a neutrat tu jedinecnou sanci prvniho turnaje zbytecne.... Tech sanci na velke drtive vitezstvi je v zivote golfistove jen par!!!
 
Neboj, ona ta “turnajová nervozita” tě přes (vlastně pod) 50 nepustí. Tedy pokud nejsi “zadržený HCP” ;-)
Nevím co zadržený hcp, ale doufám ze pod 50 to dám. Vím co je boxovat pred lidma v hale tak tohle bude asi podobny pocit :Do_O
 
  • To se mi líbí
Reactions: jan
Jestli hrajes 50 ran na devitku a mas cerstvou zelenou kartu s HCP 54, tak si najdi nejakej super dobre honorovanej turnaj na stableford a neutrat tu jedinecnou sanci prvniho turnaje zbytecne.... Tech sanci na velke drtive vitezstvi je v zivote golfistove jen par!!!
Hraju 50 /51/53poslední 3 hry
 
Nevím co zadržený hcp, ale doufám ze pod 50 to dám. Vím co je boxovat pred lidma v hale tak tohle bude asi podobny pocit :Do_O
Tak uvidíme na prvním týčku, co ti budou dělat nohy a ruce :)
Zadržený HCP je výše hendikepu, která evidentně neodpovídá výkonnosti sportovce. Pokud hraješ devítku okolo 50 ran, tak ti měl STKář (nebo kdo ti přiděloval HCP) dát základní EGA hendikep (36) a ne klubový základ 54.
 
Hraju 50 /51/53poslední 3 hry
Tak pokud je to devítka PAR36, tak je tvůj regulérní HCP někde mezi 20-25 (s přihlédnutím k syndromu “domácího hřiště”)
 
tak 50 ran na devítku, je HCP pod 30 ... ;)
Jo, máš pravdu - zapomněl jsem to vynásobit 2, jsem zvyklý na výsledky na 18jamek, na dětský turnaje už nechodím :)
 
Ahoj,

Jmenuji se Martin , je mi 25 let a pracuji jako manažer v hotelu.golf se mi libil jiz od ranych let, ale z financnich suvodu se k nemu dostavam az ted kdyz sem na vladtnich nohach a utracim vladtni penize

5 let jsem závodně boxoval takže v srdci jsem bojovník , který se rád zlepšuje a má rád vysledky.

Pocházím z náchoda a jsem členem GC Grosshof, kartu mam necelych 14 dni a 29. 9 mně čeká první turnaj.
Poslednich 9 jamek jsem zahrál za 50 ran tak doufám, že to časem snížíme dolů.
Budu se těšit až se třeba někdy potkáme a zatím vám přeji hezkou hru.
Ahoj
Ahoj! Konečně někdo z regionu. Jsem členkou Na Vrších a na Grosshof jezdím moc ráda! Tak doufám, že se brzo potkáme.;)
 
Ahoj,

Jmenuji se Martin , je mi 25 let a pracuji jako manažer v hotelu.golf se mi libil jiz od ranych let, ale z financnich suvodu se k nemu dostavam az ted kdyz sem na vladtnich nohach a utracim vladtni penize

5 let jsem závodně boxoval takže v srdci jsem bojovník , který se rád zlepšuje a má rád vysledky.

Pocházím z náchoda a jsem členem GC Grosshof, kartu mam necelych 14 dni a 29. 9 mně čeká první turnaj.
Poslednich 9 jamek jsem zahrál za 50 ran tak doufám, že to časem snížíme dolů.
Budu se těšit až se třeba někdy potkáme a zatím vám přeji hezkou hru.
Ahoj

Ahoj Martine, vítej na jamce. Chválím za vzorné představení. Myslím, že profi-boxera tu ještě nemáme . :)
Držím palce na první turnaj, nezapomeň se pak pochlubit, jak se hrálo.
 
Ahoj! Konečně někdo z regionu. Jsem členkou Na Vrších a na Grosshof jezdím moc ráda! Tak doufám, že se brzo potkáme.;)
Budu se těšit :)

Ahoj Martine, vítej na jamce. Chválím za vzorné představení. Myslím, že profi-boxera tu ještě nemáme . :)
Držím palce na první turnaj, nezapomeň se pak pochlubit, jak se hrálo.
Nebyl jsem profi , jen u Amatérů , ale děkuji. Držte palce
 
Vše se uvidí :Dje mozne ze to zesloním a zahraju prdlačky
Ahoj, hraj si svoji hru, užij si to a vyprdni se na kecy o zadrzenem HCP a podobně. V ringu jsem nikdy nestál, ale dovolím si tvrdit, že je to stejné. Taky stojíš sám proti soupeři (v golfu proti hřišti), pouze s tím co jsi natrenoval a jak jsi se na to připravil. Za každou chybu sice může přijít trest, ale věřím, že jako boxer se zvedneš a půjdeš dál. A když ne... tak se houby stane.... Příště půjdeš na hřiště znovu bez modřin a prostě se poperete znovu. Hezkou hru!!!
 
Vše se uvidí :Dje mozne ze to zesloním a zahraju prdlačky
Hlavne si to uzij,.V golfu nejde o zivot, ikdyz to tak nekdy vypada ....
 
Tak to jdeš asi u vás na Grosshofu na prezidentův pohár;) Tak to ti držím palce, u vás bývají na turnajích pěkné ceny:up::)
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom