Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

19.Jamka v Terezíně podruhé - 26.7.

Stav
Uzamčeno.
Udělal jsem rezervaci, kdyžtak jí ráno zruším.
Závidím. To budu vprostřed pracovní doby :mad:
 
Ceny pro tři nejlepší připraveny!

IMG_20170725_190248.jpg
 
Muj klobouk se na vas taky těší, přežil to, je tedy trochu víc s patinou, ale doufám, že do Kunky mi vydrzí. :)
 
Bylo to dobrý. Nakonec 11 lidí + 1 caddy :)

Prima! Jo, ožralí hokejisté - já jsem si říkal, co to bylo za skupinu. Slušný randál.
A nesnáším jamku 5. Já prostě nevím, ten aut je daleko, ale pro mě jak magnet. :(
 
Upraveno:
Jo, včera to bylo super. Teda kromě výsledku:)
+ v Bingu vylosoval @JirMar slovo, který mám
+ počasí jakž takž vydrželo
+ ve flightu s všudehrálem @JanKostalCZE - zase jsem se snad něco přiučil + pravidlová lekce :)
+ spousta přátelských lidí z 19.jamky:D
+ u odpaliště 1.jamky viděna rodina Nutriova - paní Nutriová a nutrijčata - @kristyna má foto;)
 
Bylo to dobrý. Nakonec 11 lidí + 1 caddy :)

Prima! Jo, ožralí hokejisté - já jsem si říkal, co to bylo za skupinu. Slušný randál. A nesnáším jamku 5. Já prostě nevím, ten aut je daleko, ale pro mě jak magnet. :(
Tak randál tam byl slušný. Já osobně nesnáším celé hřiště. Nemám ho rád a ono to moc dobře ví a dává mi to sežrat. Ale 19 STB za tu bídu dobrých a prosím odznáček a nějakou tu cenu :):D:D:D
 

Přílohy

  • 21.jpg
    21.jpg
    52,2 KB · Zobrazení: 318
Tak randál tam byl slušný. Já osobně nesnáším celé hřiště. Nemám ho rád a ono to moc dobře ví a dává mi to sežrat. Ale 19 STB za tu bídu dobrých a prosím odznáček a nějakou tu cenu :):D:D:D

Tak gratulace. Bohužel, nebyla komu předat cena (dobrá výmluva, byť teda vznikla asi při hodnocení chyba v Soutěžním výboru, spočítali jsme ti jen 16 STB), takže jsme jí předali dalším.
Příště se to pohlídá. Takže omluva a pochvala za dosažený výsledek. :)
 
Tak gratulace. Bohužel, nebyla komu předat cena (dobrá výmluva, byť teda vznikla asi při hodnocení chyba v Soutěžním výboru, spočítali jsme ti jen 16 STB), takže jsme jí předali dalším.
Příště se to pohlídá. Takže omluva a pochvala za dosažený výsledek. :)
Úplně v pohodě. Děkuju. Nic se neděje. Mě bude stačit ten odznáček. Týčka se zlámou, míčky ztratí, na pohár by se prášilo, za voucher bych si koupil nějakou ptákovinu, kterou bych nepoužíval. Ale odznáček tady bude dokud nezmizí Matrix. :cool:;):p
 
Úplně v pohodě. Děkuju. Nic se neděje. Mě bude stačit ten odznáček. Týčka se zlámou, míčky ztratí, na pohár by se prášilo, za voucher bych si koupil nějakou ptákovinu, kterou bych nepoužíval. Ale odznáček tady bude dokud nezmizí Matrix. :cool:;):p

Odznáček Účastníka GolfAkce 19.jamky. :) Uděleno, a turnajový ne, páč to nebyl ofiko turnaj na čgf (to by pak nevznikla ani ta chybka). Ale pojeď do Yard Resortu 3.8., tam to ofiko turnájek bude! :)
 
Odznáček Účastníka GolfAkce 19.jamky. :) Uděleno, a turnajový ne, páč to nebyl ofiko turnaj na čgf (to by pak nevznikla ani ta chybka). Ale pojeď do Yard Resortu 3.8., tam to ofiko turnájek bude! :)
To nedám, jsem bohužel v práci. Ale určitě se uvidíme v Mladé Bolce.
 
Bylo to dobrý. Nakonec 11 lidí + 1 caddy :)

Prima! Jo, ožralí hokejisté - já jsem si říkal, co to bylo za skupinu. Slušný randál.
A nesnáším jamku 5. Já prostě nevím, ten aut je daleko, ale pro mě jak magnet. :(
Jj, celkem dobrá akce, počasí poslechlo na slovo.. Jamka 5. je super, jamka 4 je vrah..:):):), zahrál jsem doprava do vody, po vylovení míčku jsem vlezl na mostek, a jak byl vlhkej, tak jsem si tak rozbil držku, že se na levou nohu dneska skoro nepostavím... Ale hrdinně jsem dohrál...:D:D:D
 
Terezín mne mile překvapil, nejen tím, že jakmile jsme se vydali ke hřišti, tak přestalo pršet a začalo až na parkovišti těsně po hře. Samozřejmě jsem si na 1. dal z tee pecku na 3 metry, na 4. jamce pěkně naložil 2x vodu a nepovedené rány v roští, na 8. po šlajzu z tee do rafu před bunkery přepálený green a když už jsem se chystal poslat 4 ránu do díry, tak koukám, že se mi v tom rafu přepsal Wilson na TopFlite. Chlapi (i holky) hlídejte si ty míčky, nenechte je válet všude po hřišti :p
19.jamka to je přece ta nejlepší!!!
Díky všem a organizátorům zvláště za famózní podvečer a věřte, že těch 240 najetých km a celkem 3 hodiny jízdy mi za to stálo.
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom