Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

19.jamka v Praha Motol - spolhra (čt 18.5. od 17:30+)

Stav
Uzamčeno.

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
Květnové "hraní" 19.jamky, tentokrát Praha Motol (dobrá nabídka na fee :)

Kdy: čt 18.5. od 17:30+ (flajty po deseti minutách)
Kde: Praha, Motol (http://gcp.cz/)
Co: 9 jamek, společná přátelská hra a pak posezení a klábosení?
Ceny a doprava: Jak si to kdo domluví :) Prvních 12 má u mně fee na 9 jamek za 350 Kč.
Oficiální akce 19.jamky: Ano (za odznáček pro ty, co se o něj přihlásí)

12 lidí má voucher na 9 jamek u mě za 350 Kč (přednostně pro členy fóra), zatím je blokováno 16 míst pro nás. Flajty a účast do po 15.5... vyzvu vás pak o členská čísla, abych na recepci mohl poslat pro snadnější odbavení seznam lidí.

Přihlášení účastníci (12 x fee 9j za 350,-):
Přihlášení účastníci (fee dle svých možností):

Celkem: 12 (voucher) + 4 = 16

PS: Víc jak 12 jich volných nemám, beru to dle pořadí, kdo si kdo řekne dřív, případně náhradníci. Podařilo se mi je koupit na levnémgolfu, tak co bych si je syslil jen sám pro sebe, všechny, že. :) Těším se na prima akci.
 
Upraveno:
Květnové "hraní" 19.jamky, tentokrát Praha Motol (dobrá nabídka na fee :)

Kdy: čt 18.5. od 17:30+ (flajty po deseti minutách)
Kde: Praha, Motol (http://gcp.cz/)
Co: 9 jamek, společná přátelská hra a pak posezení a klábosení?
Ceny a doprava: Jak si to kdo domluví :) Prvních 12 má u mně fee na 9 jamek za 350 Kč.
Oficiální akce 19.jamky: Ano (za odznáček pro ty, co se o něj přihlásí)

12 lidí má voucher na 9 jamek u mě za 350 Kč (přednostně pro členy fóra), zatím je blokováno 16 míst pro nás. Flajty a účast do po 15.5... vyzvu vás pak o členská čísla, abych na recepci mohl poslat pro snadnější odbavení seznam lidí.

Přihlášení účastníci (12 x fee 9j za 350,-):
Přihlášení účastníci (fee dle svých možností):

Celkem: 4

PS: Víc jak 12 jich volných nemám, beru to dle pořadí, kdo si kdo řekne dřív, případně náhradníci. Podařilo se mi je koupit na levnémgolfu, tak co bych si je syslil jen sám pro sebe, všechny, že. :) Těším se na prima akci.
Super, šel bych;)
 
Jsem do 19 v praci :( :( :( prijdu pak na pokec ;)
 
Tak se hlasim, preventivne i s Ladou.

Nahodil jsem to do teetimu... takze 4.5. v 17:30 2 lidi jsme my :)
 
Jestli je ještě volné místo, tak bych se taky rád přidal. :D

Počítám s Tebou, upravuju o seznam přihlášených úvodní příspěvek.
 
Ahoj, napiš mi tam prosím ještě jednoho, tvého parťáka z Texasu, neumí se přihlásit ani nic napsat do fóra. I když je registrován...
A dej mu pls. školení :)
 
Ahoj, napiš mi tam prosím ještě jednoho, tvého parťáka z Texasu, neumí se přihlásit ani nic napsat do fóra. I když je registrován...
A dej mu pls. školení :)
Cau, Motol mám kousek, takže půjdu taky.

Oba jste v úvodu, ještě jedno zlevněné místo zbývá, pak už vouchery nemám. To neznamená, ale, že nemohou s námi i další, případně pokud má někdo své, je vítán.
 
Květnové "hraní" 19.jamky, tentokrát Praha Motol (dobrá nabídka na fee :)

Kdy: čt 18.5. od 17:30+ (flajty po deseti minutách)
Kde: Praha, Motol (http://gcp.cz/)
Co: 9 jamek, společná přátelská hra a pak posezení a klábosení?
Ceny a doprava: Jak si to kdo domluví :) Prvních 12 má u mně fee na 9 jamek za 350 Kč.
Oficiální akce 19.jamky: Ano (za odznáček pro ty, co se o něj přihlásí)

Dorazim. Zlevnene fee nepotrebuji, jelikoz Motol mam jiz predplacenej :-D
 
Tak ještě půjde Ája, zatím si s webem nerozumí, ale polepší se :) Fee také chytí přes Český golfový klub.
 
Dorazim. Zlevnene fee nepotrebuji, jelikoz Motol mam jiz predplacenej :-D
Tak ještě půjde Ája, zatím si s webem nerozumí, ale polepší se :) Fee také chytí přes Český golfový klub.

Parada, pridano do uvodu. Diky
 
Před víkendem ještě připomínám, že ve čtvrtek je možnost jít do motola, mám u sebe ještě dva nezamluvené vouchery... seznam zatím předběžně přihlášených účastníků viz úvodní příspěvek.
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom